יעד חם ל-2020: אודסה

אודסה היא אחת הערים שצפויות לסחוף את המשפחות הישראליות בקיץ הקרוב. על מה ולמה?
מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: יעד חם ל-2020: אודסה
© maxime niyomwungeri/unsplash

אודסה (Odessa), היא העיר הרביעית בגודלה באוקראינה והיא שוכנת לחוף הים השחור. יש המחשיבים אותה לעיר היפה ביותר באוקראינה ואף מכנים אותה "פנינת הים השחור". האטרקציות המרכזיות של אודסה הן האתר המפורסם של 192 מדרגות פוטיומקין, המופיעות בסרט "אוניית הקרב פוטיומקין" וה"קטקומבות"- מנהרות תת קרקעיות, שהיו מחצבות פעילות במאה ה-19 מהן נבנו בתי העיר.

כמו כן, כדאי לבקר בארמון טולסטוי, מוזיאון פוטוצ'קי לאמנות ובקתדרלה של העיר. אודסה נחשבת ליעד נופש פופולארי באירופה, הודות למזג האוויר הנעים והחופים היפים שמקיפים אותה, והיא גם מרכז תרבותי פורח

למה דווקא ב-2020? עם השקת קו טיסות ישיר, צפויה עיר הנמל והקיץ להיות אחד הלהיטים למשפחות בקיץ הבא. טיסה יומית ישירה לאודסה תיקח אתכם תוך שלוש שעות לאחת מערי הקיץ האהובות באירופה כולה.

שפע אטרקציות לכל המשפחה וירוק בעיניים בכל פינה. מלונות וריזורטים לכל המשפחה מחכים לכם על חוף ארקדיה התוסס.

קחו אותי לשם! להשוואת מחירי טיסות ישירות דרך למטייל לאודסה לחצו כאן »

איך בחרנו באודסה ובשאר הרשימה?

לא היתה זו משימה של מה בכך לבחור את 20 היעדים הכי חמים של אתר למטייל לשנת 2020. לפיכך כינסנו את מיטב המוחות שלנו: חברי מערכת אתר למטייל, טיילים מנוסים וכמובן חברי הקהילה העצומה שלנו: בלוגרים ומנהלי קהילות ותיקים באתר למטייל, שמכירים היטב את הנוסעים הישראלים ואת המגמות השונות. בנוסף, נתנו משקל רב יותר ליעדים בהם ישנה כבר עתה או צפויה להיות בקרוב טיסה ישירה, כי כולנו אוהבים יעדים בטיסות ישירות. אז מה דעתכם על הרשימה? ספרו לנו בתגובות!

יעדי הכתבה

כתבות נוספות מתוך 20 יעדים ל-2020