שלג לגולשי סקי וסנובורד

ואל טורנס: הסרטון שיעשה לכם חשק לטוס לאתר הסקי הגבוה באירופה

שלג מושלם, טירוף בפולי דוס, בלי סוף אוכל ומלא חיוכים - כנראה שכל הדברים שאפשר לחלום עליהם בחופשת סקי נמצאים בסרטון המגניב הזה שצולם בוואל טורנס. לא מאמינים? תראו בעצמכם
מערכת "שלג" בשיתוף Club Med
|
שמור לעצמי

גולש הסקי מקסים סדריוקוב חזר מחופשת סקי קצרה באתר הסקי ואל טורנס (Val Thorens), שנמצא במרחב שלושת העמקים הצרפתי. על האתר עצמו ודאי כבר שמעתם או שאפילו גלשתם בו בעצמכם, אבל כך או כך, אנחנו בטוחים שתאהבו את הסרטון המגניב והמושקע שיצר מקסים, שתמצת את החוויה שלו במילים האלה:

“זוכרים שעשיתם משהו בפעם הראשונה? הציפייה למשהו חדש, לא מוכר ולא ברור... בקיצור, דף לבן שמוכן שתציירו עליו! ככה התחילה עבורי חופשת הסקי בוואל טורנס בצרפת. חזרתי משם עם המון חוויות חדשות וסרטון קצר שאתם חייבים לראות!”.

רוצים לקרוא את הדיווח המלא? היכנסו לבלוג של מקסים, שמסכם את הביקור שלו מועדון הסקי Val Thorens Sensations »

טיפ לסקי-אין/אאוט - בשיתוף clubmed

אחת ההחלטות החשובות ביותר בכל חופשת סקי, היא בחירת מקום הלינה באתר. במרבית אתרי הסקי תוכלו לבחור בין מתחמי דירות למלונות ברמות שונים ברחבי האתר, אבל כדי שבאמת תוכלו לנצל את הזמן באופן הטוב ביותר - מומלץ לבחור במקום לינה שיאפשר לכם לגלוש ישירות ממנו לרכבל (סקי-אאוט) ובחזרה אליו מהמסלולים (סקי-אין) בצורה הקלה והנוחה ביותר. בכל מועדוני הסקי של Club Med בצרפת תוכלו ליהנות מסקי-אין/סקי-אאוט ברמה הגבוהה ביותר.

חושבים על חופשת סקי בצרפת? הכתבות האלה בטוח יעניינו אתכם:

הגולש היה אורח של Club Med באתר הסקי ואל טורנס

יעדי הכתבה

נקודות עניין שהוזכרו בכתבה

כתבות מומלצות עבורך על ואל טורנס