כתבות ומדריכים על פלופונסוס

אזורי הטיול המומלצים ביוון

אזורי הטיול המומלצים ביוון

ביוון תמצאו שפע בלתי נתפס של אזורים לטיול: כ-3,000 איים, חופים שאורכם הכולל הוא 14,880 קילומטר, ו-13 מחוזות שונים שלכל אחד נופים ומאפיינים משלו. הכירו את אזורי הטיול ביוון הכתבה הבאה

קוסטה נברינו - יעד חדש ומפתיע לנופש ביוון

קוסטה נברינו - יעד חדש ומפתיע לנופש ביוון

קוסטה נברינו, אשר בפלופונז ביוון, הוא אזור כפרי ובתולי, שרק החל את דרכו התיירותית, אך צפוי להפוך ליעד פופולארי. מי שיגיע לכאן, יחשף לאתרים ארכיאולוגיים רבי חשיבות ולאתרי טבע מרהיבים, בהם חופים מבודדים, מפלי מים נחבאים, איים אפופי מסתורין ומרחבים עצומים, המשופעים במטעי זיתים וכרמים. זהו יעד יוצא מהכלל לנופש משפחתי, עם שפע של פעילויות יום-יומיות, שבסיומן אפשר להתפנק על שפת הבריכה הפרטית של החדר, ללגום יין מקומי וליהנות מהאירוח המלכותי.

חופשה ביוון - טיול משפחתי ב-16 יום

חופשה ביוון - טיול משפחתי ב-16 יום

יוון היא יעד נפלא לטיול משפחתי, נופים קסומים, מקומות מיוחדים, הרפתקאות מלהיבות לילדים וזוהי רק ההתחלה. לפניכם מסלול טיול מומלץ ל-16 יום הכולל את האתרים הבאים: אתונה, חצי האי פליון, הר אולימפוס, מטאורה, כפרי זאגוריה, הפולופונס ועוד. הכל בכתבה הבאה.

מחוז ארגולידה בארץ הפלופונסוס

מחוז ארגולידה בארץ הפלופונסוס

סיפור המסע שלי מתחיל הפעם מהאמצע. זה נכון שהימים הקודמים היו ממצים ומרתקים, אבל ליום הזה יש ניחוח מיוחד...ניחוח של סטייל ופינוקים במלון קלאב-הוטל לוטרקי יוון. החלטנו ששווה להגיע לבי

המגדלים הנטושים של חבל מאני

המגדלים הנטושים של חבל מאני

ההיסטוריה מתארת את חבל מאני שביוון כמקום קשה למחיה, מוקף אוייבים ועם תושבים קשוחים. כיום חבל מאני מהווה פנינה תיירותית כשהמגדלים והצריחים הפכו קישוט תירותי וחדרי צימר מפוארים.

יוון - שלושה שבועות של נופים, היסטוריה ונופש

יוון - שלושה שבועות של נופים, היסטוריה ונופש

שמה של יוון נקשר בדרך כלל אצל מטיילים ישראלים בעיקר עם נופש באיים. מרחביה של המדינה היפה הזו מציעים אפשרות לטיולים נוספים ושונים, המשלבים את הנאות החיים היפים לצד מסלולים אקטיביים יותר. הנה מסלול בן 22 ימים של שני בני-זוג, בו ניתן ליהנות מכל העולמות שיש ליוון להציע.

סיורי יין מיוחדים בעולם

סיורי יין מיוחדים בעולם

סיור יין הוא אחד הדברים שחייבים להתנסות בהם במהלך החיים. ערבוב היין בכוס, הריח של היין, הטעם הנפלא, הנוף המדהים מסביב ליקבים עם הגפנים האין סופיים נותן תחושה עילאית. אז איפה כדאי לנסות ללגום יינות טובים? הנה כמה רעיונות.

ארבעה ימים בדרום הפלופונס

ארבעה ימים בדרום הפלופונס

הפלופונס הוא הגדול מבין איי יוון, ויש לו היסטוריה מרתקת. טיול בו לוקח אותנו בין הרים נהדרים וכפרים קטנים, אתרים היסטוריים ואיזורים מודרניים. בכתבה שלפניכם מסלול טיול מצויין לטיול של ארבעה ימים באיזור - מושלם לפעם הבאה שיש לכם כמה ימים פנויים!

יוון - טיול משפחתי

יוון - טיול משפחתי

יוון חושפת בפני המבקרים בה את התרבות וההיסטוריה העשירה שלה, זאת לצד הנופים הכפריים היפהפיים שבצידי הדרך. טיול קצר בתקופת האביב מפגיש את הטייל עם הפריחה, שמתחילה בדיוק בעונה הזו, עם האטרקציות הרבות ועם החגים המקומיים שחלים בדיוק באותה התקופה.

הידרה והפלופונז

הידרה והפלופונז

"הרעיון היה לחצות הפלופונז לכיוון הים היוני Ionian Sea. רציתי להגיע אל עיר שנקראת נפליו Nafplio, ומתוארת במדריך הלונלי פלאנט כאחת הערים היפות ביוון. לאחר הרבה "ימי ים", היה לי צורך להגיע אל עיר , ולספוג קצת תרבות ואורבניזציה. מסתבר שבתקופת "סוף העונה" ששוררת עכשיו ביוון יש חסרונות ויתרונות. היתרון הוא המחירים הזולים בכל מקום, והחיסרון- הקושי בניידות"

זרקור על פלופונסוס

זרקור על פלופונסוס

קשה להתעלם ממשיכתו של הפלופונסוס. חצי האי הדרומי הזה, שטכנית נחשבת כבר כאי מאז חפירתה של תעלה קורינת, נהנה מהמיטב שבאותנטיות היווןית. בין האתרים העתיקים שלו נמצא הארמון ההומרי של אגממנון שבמיקנה, הארמון של נסטור בפילוס, וכמובן - אולימפיה, האתר שראה כבר אלף משחקים אולימפיים. זהו ללא ספק אחד האזורים המעניינים ביותר ביוון, הוא נהנה מקיצוניות גיאוגרפית, כשאת הרקיע תופסות כיפות ההרים המושלגות בעוד הקרקע מלאה בעצי הדר וברוש הגדלים בחופשיות בעמקים.

דרום הפלופונז

דרום הפלופונז

ענבל מתיאשת מהקור שפוקד את האיים היוניים וחוזרת אל דרום הפלופונז. ברכבת מפטרה אל קלמטה, ואל האזור המוזר ביותר בו ביקרה- מאני פנינסולה...

מונמוזיה ואתונה

מונמוזיה ואתונה

ענבל מגלה את מונמוזיה הקסומה- ים תכול סביב לשון יבשה, שנדמה כי הזמן עצר בה מלכת מאז ימי הביניים, משם- היעד הוא אתונה...

טיול משפחתי בפלפונס ביוון

טיול משפחתי בפלפונס ביוון

הפלפונס ביוון הוא אזור בו נמצאות הרבה מעתיקות יוון, שהופיעו בסיפורי המיתולוגיה. משפחת קירי יוצאת לטיול באזור, מבקרת באתרים הסטורים וערים עתיקות ויוצאת למסלולי טיול בנחלים. לפניכם מסלול הטיול, טיפים והצעות לשיתוף הילדים בתכנון, כדי ש"ייכנסו לאווירה" ויהנו יותר.