מסלול חד יומי בטסמניה

הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

2 המלצות על מסלול חד יומי בטסמניה

תמונת הפרופיל של eyal cohen ec
eyal cohen ec

”פארק people's park בסטרון שבמערב טסמניה “

קרא עוד

Strahan היא סוג של מלכודת תיירים משולבת בנוף והיסטוריה מטריפים. היא בקצה יערות הגשם, על מפרץ מקיורי עתיר הסיפורים, בקצה קו רכבת הקיטור המגיעה מקוינסטאון. יש בה שיט יקר ולא הכרחי לנהר גורדון ולאי שרה (מושבת אסירים שנהרסה כמעט כליל והיער השתלט עליה) .

יש טיול רכבת קיטור יקר ולא ממש חיוני (שני האחרונים כן יקסמו לילדים ונוער עד גיל 14) . אפשר ללמוד מעט את העיר וללכת ביער גשם קסום עם מפה בפארק הקרוי People's Park (חינם, יוצא ממפרץ במזרח העיר, בערך 400 מטר מצפון לתחנת רכבת הקיטור) . בסוף המסלול, 25 דקות לכל כיוון, ללא הפסקות, יש מפל חביב. אפשר ללכת לאורך הטיילת העירונית, מפארק הקרוואנים הדרום מערבי ועד הרכבת. בערך שעה וחצי הליכה, או לנסוע לנהר ה-King, הנמצא ארבעה ק”מ מדרום לעיר ולטייל מעט לאורך הפסים. כדאי ללמוד את ההסטוריה של המכרות וכריתת העצים באזור ולדבר עם התושבים החביבים בחלק הגבוה של העיר, ליד הסופר. תהנו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shauil
shauil
2

”מסלול יומי מדהים בארתורס פניסולה!“

קרא עוד

המסלול המדובר נקרא "קייפ אהויי". נמצא בדרום חצי האי ארתור (ארתורס פניסולה), כשעה וחצי מהוברט. ההגעה למסלול עצמו מתחילה מאתר קמפינג שנמצא כ-20 דקות נסיעה מהכביש הראשי והגישה אליו היא בדרך עפר. הדרך לא אופטימלית, אבל לא משהו שרכב רגיל או שכור לא יכול לעמוד בו. כשתגיעו לאתר תראו שילוט שיפנה אותכם למסלול עצמו. אורך המסלול הוא כשעתיים הלוך ואותו דבר בחזור באותו דרך.

ההליכה עצמה היא בסבך ולא מעניינת במיוחד, אבל ברגע שתגיעו לסוף, לא תתחרטו - צוקים גבוהים שמתנשאים עשרות מטרים מעל הים - רק אתם והאוקיינוס הארקטי. עוצר נשימה. שווה ביותר!

מצורף לינק של רשות שמורות הטבע הטזמני, המסלול המדובר הוא מספר 5. ניתן להוריד את הספרון עם כל המסלולים (ספרון מצויין) או לחלופין לקבלו חינם במרכז המבקרים בהוברט.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסלול חד יומי בטסמניה

אין עדיין פוסטים על מסלול חד יומי בטסמניה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות