מידע חיוני נוסף בניס

2 המלצות על מידע חיוני נוסף בניס

תמונת הפרופיל של איטלקית
איטלקית

”כרטיס frenchrivierapass“

קרא עוד

היינו 4 ימים בניס והשתמשנו בכרטיס פס ריביירה 72 שעות. ממליצה מאוד, ניצלנו אותו עד תום: תחבורה ציבורית חינם - טראם ואוטובוס, אוטובוס תיירים שמסתובב בעיר ואפשר לרדת ולעלות בתחנות הרבות (ממליצה) , מוזיאון שאגאל (ממליצה) ומוזיאון מאטיס, מונקו - מוזיאון טרופי, מוזיאון ימי (ממליצה) , אנדיב - מוזיאון פיינטול ומוזיאון פיקאסו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של חני אוחיון
חני אוחיון

”ניס עיר חוף מקסימה חובה בריביירה הצרפתית“

קרא עוד

בניס כדאי להחנות בכיכר מסנה (Place Massena) . ביציאה מהחניון התת קרקעי, יוצאים לכיכר מקסימה, בתים צבעוניים מסביב, מזרקה יפה וקו החוף נפרס מלפנים.

סמוך למזרקה עם הפסל, רכבת קטנה. ממש ממליצה על הסיור ברכבת זו. המחיר הוא 8 אירו לאדם ל-40 דקות, הסיור מלווה בהסבר באוזניות (מס' שפות בינהן אנגלית). הרכבת עוברת ברחובות המקסימים של העיר, מטפסת למצודה – נקודת תצפית נפלאה פנורמית על העיר. שם יש עצירה של 10 -15 דק' לצילומים, שרותים ועוד. הרכבת חוזרת לאותה נקודה ממנה נאספתם.

מכיכר מסנה יוצא רחוב ארוך מומלץ ביותר לקניות – Rue De Medicin עם הרבה אופציות לקנייה משתלמת עם כל רשימת החנויות המוכרות: זארה, מנגו, H&M ועוד רבות וטובות.

באחד הטיפים צויין קניון 3000CUP – קניון גדול עם חניון ענק כמו איקאה בארץ. ממוקם בפרבריי ניס, לא ממליצה. המחירים יקרים, ולא מצאנו שההגעה אליו כדאית (אלא אם יש יום ממש גשום).

במרכז ניס נמצא מוזיאון מארק שגאל – מוזיאון מאוד מומלץ. לצערנו, המוזיאון היה סגור לשיפוצים למשך שלושה חודשים. כדאי להתעדכן לפני ההגעה.

מאיזור כיכר מסנה שהוזכרה בתחילה, יוצאות סמטאות קטנות וחביבות, כדאי להגיע משם לכיכר מקסימה שמשך ימות השבוע מתקיימים שם שווקים שונים. בימי ב' מתקיים שם שוק אנטיקות, שסתם כיף להסתובב בו. הכיכר נקראת – Cours Saleya, כיכר מרובעת גדולה מאוד, במרכזה השווקים, ומסביב המון מסעדות מגוונות.

ממליצה מאוד על מסעדת Safari שממוקמת באותה כיכר מס' 1. מנות מצויינות וטעימות, לא יקרה.

כדאי להקדיש לניס חצי יום. גם הטיילת שלה יפה.

הטיפ עזר לך?

כתבות על מידע חיוני נוסף בניס

מתוך הבלוגים - פוסטים על מידע חיוני נוסף בניס

אין עדיין פוסטים על מידע חיוני נוסף בניס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות