בטיחות ואזהרות בניס

2 המלצות על בטיחות ואזהרות בניס

תמונת הפרופיל של ציון דנגור
ציון דנגור

”הזהרו מגנבים ליד מוזיאון שאגל“

קרא עוד

כשמחנים את הרכב ליד מוזיאון שאגל, היזהרו לא להשאיר חפצים ברכב. לנו פרצו את הרכב וגנבו הרבה חפצים. כשהגענו לדווח במשטרה, הודיעו לנו כי הם קיבלו הרבה תלונות מתיירים שפרצו להם לרכב כשהחנו ליד המוזיאון. גם כשהגענו לחברת השכירות להחזיר את הרכב שמענו את אותם דברים וגם שכנה שגרה במקום אמרה שמסתובבים פורצי רכב במקום שאורבים לתיירים שמגיעים ופורצים להם לרכב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי
3

”הזהרו מפריצות לרכב בניס-מזרח“

קרא עוד

חזרנו אתמול מטיול מדהים באיטליה שהתחיל ברומא המשיך צפונה לפירנצה, ונציה, אגמים והריביירה הצרפתית. היומיים האחרונים היו מיועדים למונקו ואח``כ לניס. הטיול שלנו היה פשוט מושלם. נעזרנו במספר טיפים מהאתר וכולם היו יעילים.

אך הנורא מכל קרה לנו בדרך לניס (ביום שלפני חזרתנו ארצה) בנסיעה ברכב שהיה לנו, בכניסה לניס - מזרח, בחור צעיר חסם לנו את הכביש ולא איפשר לנו לנסוע, חבר שלו הגיח לפתע מאחורי שיחים, פתח את הדלת הקידמית הימנית של הרכב במקום שבו ישבה אשתי כשהוא חבוש בקסדה שהסתירה את פניו, התכופף לריצפת הרכב על מנת לגנוב משם מכל הבא ליד. הכל קרה בשניות ממש, אשתי המבוהלת התחילה לצרוח ולבעוט בו, ואני שלא הצלחתי להשתחרר מחגורת הבטיחות לא יכולתי לעשות מאומה. כפי שאתם מבינים הוא לקח את התיק ועוד מספר דברים שהיו שם וברחו בריצה. הם היו 3 בחורים כהיי עור. עברנו חוויה נוראית, כמובן שעירבנו משטרה וכו`. 

מעבר לטראומה הנפשית שעברנו נגנבה מאיתנו בנוסף לכל גם המצלמה שהכילה תמונות הטיול כולו. אין ספק שהמקרה היה נוראי מכל הבחינות אך ה``מזל`` הגדול שלנו שלא פגעו בנו פיזית כי יכלו לעשות זאת בקלות רבה. אני מזהיר אתכם למרות כל ההתראות לגבי הגנבות באיטליה, דעו לכם כי בניס המצב הרבה יותר גרוע. השוטרים שגבו מאיתנו עדות סיפרו לנו שמקרים כאלו ובמיוחד באזור זה של ניס -מזרח, הם דבר שבשגרה וזה קורה עשרות פעמים ביום. אז אם אתם נוסעים ברכבים פרטיים אנא הישמרו ואל תשכחו לנעול דלתות במהלך כל נסיעה!

הטיפ עזר לך?

כתבות על בטיחות ואזהרות בניס

מתוך הבלוגים - פוסטים על בטיחות ואזהרות בניס

אין עדיין פוסטים על בטיחות ואזהרות בניס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לניס

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם