הגנים הבוטניים
Real Jardín Botánico

1
(5)
Plaza de Murillo, 2, 28014 Madrid, Madrid, Spain
+34 914 20 30 17
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

פארק הגנים הבוטניים של מדריד (Real Jardin Botanic) מספק הפוגה ירוקה ונעימה, אויר צח ואטרקציה חוויתית במהלך יום הטיול בעיר. בפארק אוסף מלהיב של כ 30,000 סוגי צמחים, וכ 1500 פרחים ועצים מדהימים מחמש יבשות שונות.  בין הזנים השונים תוכלו למצוא כאן את האדמוניות מסין, רודודנדרון מקוריאה ויפן, אירוסים מדרום אפריקה, ועצי Soapbark צ'יליאניים. תיחשפו אל זנים אקזוטיים, כעצי רימון וצימוקים יפניים ותוכלו להתרשם מגוון מדהים של ורדים מעובדים ופראיים הצובעים את הגן בצבעוניות נפלאה. גם עצי פרי שיחים, וחלקות של ירקות תמצאו כאן, צמחי מרפא, עשבי תיבול וגנים. הפארק פתוח בכל ימות שנה ומספק מגוון פינות חמד למנוחה. הוא ממוקם על רחוב Paseo Del Prado ובסמוך למגוון אטרקציות פופולריות בעיר כמוזיאון הפראדו, הארמון המלכותי ועוד.

מה חושבים מטיילים על הגנים הבוטניים

1
5 מדרגים
0
0
0
0
3

5 המלצות על הגנים הבוטניים

תמונת הפרופיל של שימשי
שימשי

”הגן הבוטני“

קרא עוד

הגן מאוד דל, אין מה לראות. הכניסה זולה. הדבר היחיד ששווה ביקור התרעננות זה בית הקפה והשירותים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ענת פ
ענת פ

”מיותר“

קרא עוד

הגנים הבוטניים אמנם בתשלום צנוע אך הם צמודים לגני רטירו החינמיים, הגדולים ומרשימים הרבה יותר. הגן הבוטני קטן ומאכזב, ללא פינות חן כיפיות הקיימות בגנים דומים בעולם, ללא מדשאות או חורשות לטייל בהן - רק שבילי עפר/חצץ, כמעט ללא שילוט לצמחים המוצגים, והיכן שיש שילוט - הצמח איננו (נבל? ) , חלק מהצמחים מוקפים גדר חיה גבוהה כך שכלל לא נגישים, מעט מזרקות קטנות שאינן פעילות, והמון שבילים סגורים למעבר, לא ברור למה (אולי שיפוצים, היו רמזים בדמות כלי עבודה אך לא היו עובדים.) . נראה שימיו היפים, אם היו כאלו, מאחוריו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yoyo89
yoyo89

”אכזבה גדולה!“

קרא עוד

קראתי על האתר ועל המבחר הגדול כביכול של הגנים, התפתנו ונכנסנו. אכזבה גדולה!

גן עם כל מני צמחים ושיחים, רגיל ביותר. הדבר היחידי והטוב שיש שם זה הצל של העצים ושירותים, אבל זה לא שווה את ה-4 יורו. כך שתוותרו על זה ותלכו לפארק רטירו שנמצא ממש בסביבה או Prado שנמצא ממש בסמוך.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rona 2
rona 2

”הגנים הבוטאניים במדריד“

קרא עוד

בזמן שהייתנו במדריד עברנו סמוך לגנים הבוטאניים. שמענו פה ובמקומות אחרים שלא כדאי ללכת לגנים האלה כי הם לא משהו וחבל על הזמן. חברים שלנו לא שמעו להמלצות ובכל מקרה הלכו והתאכזבו.

אנחנו שמענו להמלצות ולא נכנסנו, רק ראינו מבחוץ, כי עברנו שם ובאמת לא ראינו שום דבר מיוחד, יש מקומות במדריד שהיו שם גנים הרבה יותר יפים ממה שראינו שם מבחוץ. לפי דעתי לא מומלץ להגיע.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ganspan
ganspan
1

”הגנים הבוטניים“

קרא עוד

הגנים הבוטניים במדריד – הגענו על פי המלצות טובות. אבל כגודל הציפיות כך גודל האכזבות. סתם עצים ושיחים מסודרים, מעט מאוד פרחים.הפרחים בכיכר מחוץ לכניסה הרבה יותר יפים מכל הגן הבוטני הזה.

הטיפ עזר לך?

כתבות על הגנים הבוטניים

מתוך הבלוגים - פוסטים על הגנים הבוטניים

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה למדריד

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם