מבשלת טצינגטאו
Tsingtao harbor

4
(2)
מבשלת טצינגטאו - למטייל (1) מתוף הטיפ של Diana3260194
Yushuiqing Hotel (Dengzhou Road), Taidong Shangquan, Shibei, Qingdao, Shandong, China, 266000
+86-532-83833437
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על מבשלת טצינגטאו

4
2 מדרגים
0
1
0
0
0

2 המלצות על מבשלת טצינגטאו

תמונת הפרופיל של Diana3260194
Diana3260194

”ביקור במבשלת Tsingtao“

קרא עוד

צ'ינגדאו היא העיר של הבירה הלאומית של סין, הביקור במוזיאון המפעל של צינטאו היה מעניין ונחמד. במוזיאון מציגים את ההיסטוריה של המפעל, את המכשירים בהם הכינו אותה פעם, את אופן הכנת הבירה ואת אופי המפעל כיום. יש גם טעימות (חשוב! לשמור את הכרטיס). בסוף הסיור יש כל מיני משחקים וחנות מזכרות. במוזיאון יש אפשרות לקחת מדריך באנגלית (60 יואן) אבל יש שילוט והסברים באנגלית בכל מקום כך שזה לא נחוץ. הסיור עצמו היה מעניין ואם אתם מגיעים לעיר זאת אטרקציה נחמדה. העלות היא 60 יואן, חצי מחיר לסטודנט.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shair120
shair120

”מוזיאון הבירה של Tsing Tao“

קרא עוד

מוזיאון הבירה במפעל של חברת הבירה Tsing Tao בשאנדונג, סין. המוזאון חביב ביותר ומכיל תצוגות על ההיסטוריה של החברה, שהוקמה למעשה על ידי הגרמנים ששלטו באותה תקופה בצ'ינגדאו. עוד מתואר מצבה הנוכחי של החברה, התצוגה מאוד מיותרת לטעמי. תהליך הייצור של הבירה באופן כללי, בעבר, כולל כמה חדרים לדוגמא, ולבסוף עוברים במפעל הנוכחי ורואים את תהליך מילוי הבקבוקים ואריזתם. לקראת סוף הסיור מקבלים שתי כוסיות בירה בחינם.

הכניסה יקרה ועולה 60 יואן, ניתן לקחת מכשיר הדרכה באנגלית תמורת 40 יואן, אבל הוא די מיותר, כי הכל כתוב באנגלית במוזאון. המוזאון נמצא ברחוב הבירה של צ'ינגדאו, שמלא בברים וניתן ללכת לשתות אחרי הביקור.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מבשלת טצינגטאו

אין עדיין פוסטים על מבשלת טצינגטאו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם