טיסות בתאילנד

טיסות בתאילנד - למטייל (1) מתוף הטיפ של ניקול3312031
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של נדב הרגיל - למטייל (2) מתוך הטיפ של נדב הרגיל
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של נדב הרגיל - למטייל (3) מתוך הטיפ של נדב הרגיל
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של נדב הרגיל - למטייל (4) מתוך הטיפ של נדב הרגיל
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של נדב הרגיל - למטייל (5) מתוך הטיפ של נדב הרגיל
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של גולן ש - למטייל (6) מתוך הטיפ של גולן ש
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של גולן ש - למטייל (7) מתוך הטיפ של גולן ש
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של גולן ש - למטייל (8) מתוך הטיפ של גולן ש
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של גולן ש - למטייל (9) מתוך הטיפ של גולן ש
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של גולן ש - למטייל (10) מתוך הטיפ של גולן ש
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של גולן ש - למטייל (11) מתוך הטיפ של גולן ש
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של גולן ש - למטייל (12) מתוך הטיפ של גולן ש
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של גולן ש - למטייל (13) מתוך הטיפ של גולן ש
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של gouzi - למטייל (14) מתוך הטיפ של gouzi
טיסות בתאילנד מתוך הטיפ של barakhag - למטייל (15) מתוך הטיפ של barakhag
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

89 המלצות על טיסות בתאילנד

תמונת הפרופיל של יערי
יערי

”טיסות בינלאומיות והקשר ביניהן“

קרא עוד

טיסות בינלאומיות והקשר ביניהן

לא אחת עולות הסוגיות של איחור בנחיתה של הטיסה הבינלאומית מתל אביב ו"פספוס" של הטיסה הפנימית בתאילנד ושל העברת מזוודות בין הטיסה הבינלאומית לטיסה הפנימית.

אנסה לעשות "קצת סדר" מהנסיון האישי שלי

ככלל עדיפות מספר אחת היא להזמין, לפחות, את הטיסה הפנימית הראשונה "על" הכרטיס הבינלאומי, זאת אומרת באותה הזמנה ועם אותו Pnr. (גם אם המחיר מעט יותר יקר) כשתגיעו לסוכן הוא כבר יבין שאתם מבינים (-:

לדרך זו יש 2 יתרונות עיקריים:

האחד - לחברת התעופה "הראשונה" יש אחריות מלאה על טיסת ההמשך שלכם והיא אחראית למצוא לכם חלופות באם הטיסה שלכם מאחרת לעומת שום אחריות אם הטיסות נרכשו בנפרד וכן אפשר לקצר את המרווח המומלץ של לפחות 3 שעות בין הטיסות למינימום ההכרחי כפי שמתיר הכרטיס

השני - מזוודה "עוברת לבד". בזמן הצ''ק אין בבן גוריון מתייגים (שמים תג) את המזוודה ליעד הסופי - כל שנותר לכם הוא לאחר הנחיתה ללכת אחרי השלט "טרנזיט" לדלפקי הצ''ק אין לטיסה הפנימית ללא איסוף המזוודה.

למי שלא מזמין בשיטה זו קיים סיכון של איחור ו"איבוד" הטיסה הפנימית וכן צורך בהעברת המזוודות לבד

ככל שידוע לי, אל על לא תמיד מסכימים לשלוח מזוודה ליעד הסופי (בנגקוק איירוויז, תאי) ורויאל ג''ורדניין שולחים רק את המזוודות לטיסות תאי.

לסיכום, אני באופן אישי משתדל לנהוג לפי השיטה הראשונה של כרטיס פנימי "על" הכרטיס הבינלאומי.

אתם, מוזמנים לבדוק ולעשות מה שמתאים לכם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yehiam
yehiam

”טיסת ארקיע לתאילנד“

קרא עוד

בחודש פברואר 2019, טסתי עם אשתי לבנגקוק בטיסה סדירה של חברת ארקיע, במסגרת טיול מאורגן של חברת "פגסוס".

מטוס הבואינג 767 שבו מטיסה החברה את נוסעיה הוא מטוס מיושן החכור על ידה מחברת Neos האיטלקית.

המטוס הוא מטוס רחב גוף עם 2 מעברי שרות, יש תאי אחסון עליונים בקונסולה המרכזית ובצידי הגוף. שימו לב שבגלל מבנה גוף המטוס תאי האחסון שבצדדים קטנים יותר מאלו שבקונסולה המרכזית ולפעמים נוצר מצב שנוסע היושב ליד החלון לא יכול לאחסן את המזוודה שלו בקונסולה שמעליו והוא נאלץ לחפש מקום אחסון בקונסולה המרכזית באם יש כזה פנוי.

חברת ארקיע לא מאפשרת ביצוע צ''ק אין מהבית (כבר חודשים רבים מופיע באתר שלה שהצ''ק אין סגור זמנית) .

על מנת להבטיח מושבים צמודים לי ולאשתי במחלקת התיירים נאלצנו להוסיף 40$, ששילמנו לחברת ארקיע באופן פרטי ומחוץ לעלות הטיול המאורגן.

בטיסה ארוכה של 11 שעות הוגשה רק ארוחה אחת.

אין מסכים פרטיים במושבי המטוס, ובמסכים התלויים מוקרן רק מסלול הטיסה לאורך כל הדרך.

לא מחלקים אוזניות. כששאלנו את הדיילות, התברר שהיינו אמורים להוריד לטלפון הנייד שלנו את האפליקציה של Neos ולהביא אוזניות מהבית לטלפון על מנת לזכות בבידור בזמן הטיסה.

לא זה מה שציפיתי מארקיע ובטח לא מחברת " פגסוס " הבוחרת להטיס את נוסעיה בחברה שכזו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ymmop
ymmop

”אייר פלוט - לא להתקרב !“

קרא עוד

רציתי לספר לכולם על חוויה לא נעימה עם חברת התעופה אייר פלוט - בחודש ספטמבר 2018 נסענו 4 אנשים לתאילנד דרך מוסקבה בעקבות עיכוב בבדיקה הביטחונית בשדה במוסקבה איחרנו ב- 10 דקות לשער הכניסה וזאת כחצי שעה לפני ההמראה, הדיילות לקחו את הכרטיסים שלנו ביד והחליטו שרירותית לא לאפשר לנו לעלות לטיסה בשום פנים ואופן למרות תחנונים רבים, טרטרו אותנו בשדה התעופה במשך 3 שעות לקבל את המזוודות לא ידעו לדבר אנגלית, נאלצו לקנות כרטיס נוסף עד לתאילנד ולשהות יום בבית מלון במוסקבה יום נוסף עד הערב לטיסה הבאה, בנוסף הודיעו לנו שגם הכרטיס טיסה חזור מתאילנד שנרכש מראש בטל, המלצה חמה תימנעו מטיסה עם החברה הזאת! קראו פוסטים בפייס ותבינו שזו שיטה אצלהם לסגור שערים, יחס מזלזל, חוסר אחריות, לא להתקרב אליהם!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של margolia
margolia

”טיסות ארקיע לתאילנד - חוקים וגזרות על הנוסע-“

קרא עוד

הטיסות של ארקיע לתאילנד החל מקיץ 2018 מבוצעות על ידי חברת איטלקית Neos.

שימו לב! למי שמזמין דרך ארקיע באתר או בטלפון יכול לקבל מקום ישיבה מראש ומי שלא ומזמין דרך סוכן - מקבל עונש! אי אפשר להזמין מקום ישיבה דרך סוכן ולכן מגיעים לשדה ו מקבלים הפתעה בפרצוף - מפרידים משפחות מפרידים הורים מילדים ל 11 שעות טיסה אז חוץ מזה שצפוף אז אתם גם לא יושבים יחד! והדיילת קרקע והאחראית גם נובחות עליכם כשאתם מתלוננים על כך. אז קחו בחשבון לבוא 3 שעות לפני ואולי - אם יישאר מקום אחרי שאחרים הזמינו תזכו לשבת עם בני משפחותיכם! שלא לדבר על כך שלא מיידעים מראש על כך שהטיסה אינה מבוצעת על ידי ארקיע והצוות, (דבר שבהחלט יכול להשפיע על ההחלטה אם לרכוש כרטיס או לא) ולא מיידעים שאם קונים אצל סוכן מקבלים עונש מארקיע. אבל את הכסף על הכרטיס ארקיע לוקחת מהסוכנים בלי בעיות. שרות לקוחות ארקיע אמר לי “ איננו מטפלים בנושא הבעיה שלך” - אז שתדעו! שלאשתופתעו בטיסת ה”לוקסוס” עם ה”שרות הנפלא “ של ארקיע! חופשה נעימה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מיקו וחצי
מיקו וחצי

”לטוס לתאילנד (וחזרה) דרך ירדן“

קרא עוד

לכל מי שמתלבט ומתכנן לטוס לתאילנד דרך ירדן, זה למעשה די פשוט. טסנו עם רויאל ג'ורדניאן (Royal Jordanian) לבנגקוק. הטיסה מורכבת למעשה מטיסה קצרה בין תל אביב לעמאן, המתנה בשדה התעופה בעמאן, וטיסה מעמאן לבנגקוק. בדרך חזור אותו רעיון, אבל לפעמים יש הבדל משמעותי (מופיע בהמשך).

בדרך הלוך חיכינו בשדה התעופה בעמאן בסך הכל שעה, וכיוון שהטיסה מעמאן לבנגקוק קצרה יותר מהטיסה מתל אביב לבנגקוק, יצא שלא הפסדנו זמן. קחו בחשבון שהדיוטי פרי והחנויות בנמל התעופה נסגרות יחסית מוקדם, ככה שאם אתם צפויים להיות שם בשעות הערב והלילה – סביר להניח שלא תמצאו שם הרבה אפשרויות זמינות. הטיסה עצמה סבירה ואפשר להזמין מראש אוכל כשר (ומגעיל).

בדרך חזרה היינו צריכים לחכות יום שלם לטיסת ההמשך לתל אביב, אז קיבלנו חדר בבית מלון קטן שנמצא בשדה התעופה. המלון סביר, יש בו בריכה והוא כולל אוכל. בסך הכל, אם מצאתם טיסה זולה יותר באופן משמעותי ואתם יכולים להרשות לעצמכם לחכות בדרך, מומלץ.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של רונן
רונן
3

”ביטול טיסה “

קרא עוד

הזמנו חודשים ארוכים לפני המועד, טיסת פנים מבנגקוק לצ'אנג מאי בתאי אייר. הטיסה בוטלה מבלי שהודיעו לנו דבר על כך. הדבר גרר אי נעימות, החברה התנערה מאחריות, והסוכן שדרכו בוצעה העסקה (סגול בפוקט), טען כי החברה לא יידעה אותו על הביטול.

אני ממליץ לוודא כי טיסתכם יוצאת, לפני ההגעה לשדה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של רונן
רונן

”אוזבקיסטאן אייר “

קרא עוד

הכרטיס אותו רכשנו עלה כ-800 דולר באל-על ביקשו 1200. עשו את החשבון הפשוט של החיסכון למשפחה בת חמש נפשות. שווה להמתין בשדה בטשקנט כ-2.5 שעות. יצא לנו לטוס בבואינג 767 מרווח וחדיש בחזרה היה מטוס ישן יותר אך סביר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Hadaco
Hadaco

”טיסות פנים בתאילנד“

קרא עוד

הרבה פעמים מטיילים לא בטוחים מתי בדיוק ירצו לעבור מאזור אחד לשני בתאילנד (מהצפון לאיים, או להיפך), אלא מחליטים במהלך הטיול. אם לא נוסעים בשיא העונה אני ממליצה לרכוש כרטיסי טיסה במהלך הטיול – להשוות מחירים ולהזמין באינטרנט. בנוסף – טיסה ישירה לאיים תעלה הרבה מאוד לעומת טיסה מצ'אנג מאי לבנגקוק ומבנגקוק לקראבי / סוראטני (בהתאם לאיים). כרטיס טיסה מבנגקוק לסוראטני יכול לעלות מחיר מגוחך של 17 דולר.

בנוסף, ב-Thai Lion Air (ואולי גם בחברות אחרות) ניתן להזמין כרטיס באינטרנט, אבל לשלם עליו ב-7eleven הקרוב אליכם (כך שלא צריך להשתמש באשראי).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yaronmina
yaronmina

”אכזבה מחברת אוזבקיסטן אייר“

קרא עוד

טסתי בפעם השניה עם חברת אוזבקיסטן אייר לתאילנד. בפעם הקודמת שנסעתי ממש נהניתי מכל הבחינות. הפעם ממש התאכזבתי במיוחד מהטיסה מישראל לאוזבקיסטן וחזרה. המטוס מישראל לאוזבקיסטן וחזרה הוא מטוס ישן מאוד, לא נוח והטיסה ממש נוראית...אנחנו ממש סבלנו. חשוב לציין שהטיסה מאוזבקיסטן לתאילנד וחזרה היתה מעולה עם מטוס חדיש ומאוד נוח.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ורד:)
ורד:)

”עוגות כהפתעה בהזמנה אישית בטיסות“

קרא עוד

בטיסות של בנגקוק אייר ליין השתמשנו בשירות הזמנת עוגה, הזמנו עוגה מראש לתאריך הטיסה, ניתן לשלם מראש או ביום הטיסה אחרי צ'ק אין. עולים למשרדי החברה ומשלמים במקום (עניין פרוצדורלי של כ-15 דקות קחו בחשבון). בהזמנה מראש שואלים אתכם העדפה- אם עוגה לבנה או כושית ואם רוצים כיתוב, ניתן לשלוח כיתוב בעברית באותיות אנגליות.

לדוגמא- אוהבים = OHAVIM, וכך כל כיתוב, ההפתעה מקסימה, העוגה יפה מאוד, טעימה ומגיע עם קרטון נשיאה וסכין פלסטיק לחיתוך.

העלות – כ-600 בהאט נכון ל -2015, באמת מינורי לעומת אפקט ההפתעה, דיילות מקסימות מגיעות לבעל/ת השמחה לאחר ההמראה עם קרטון ובה העוגה.

תגידו לי, יש יותר מרגש?

 

 

 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על טיסות בתאילנד

אין עדיין פוסטים על טיסות בתאילנד.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות