טיסות בדבלין

הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

3 המלצות על טיסות בדבלין

תמונת הפרופיל של מיכל דוד
מיכל דוד
1

”טיסות לדבלין ומשם ללונדון“

קרא עוד

החברה שמציעה את הטיסה הכי זולה מישראל לאירלנד שמצאתי היא חברה בריטית בשם BMI. הם מציעים טיסה לדבלין עם עצירת ביניים בלונדון.

מדבלין ללונדון יש שתי דרכי הגעה: אוטובוס לעיר נמל. משם מעבורת, ומשם אוטובוס ללונדון. דרך זו לוקחת כמעט יום והיא יקרה יחסית. לעומת זאת, טיסה לוקחת שעה וחצי והיא זולה יותר.

יש שתי חברות תעופה שמציעות טיסה זולה מדבלין ללונדון: Air lingues ו - Raienair. הטיסה היא באוטובוס-אוויר ולכן מחירי הטיסה משתנים לפי כמה גורמים: כמה שקבעתם את הטיסה מוקדם יותר-המחיר זול יותר. אם אתם באים עם תיק אחד עליכם, בלי לשים תיק במטען-זול יותר. כל תיק או תוספת משקל על מה שרשום באתר של החברת תעופה, ידרשו ממכם תשלום נוסף. לתרמילאים, שמטיילים רק עם תיק גב והוא לא גדול מדי, אפשר לקחת את התיק על המטוס איתכם ואז הטיסות עולות מחירים מגוחכים. לנו עלה 26 יורו, אבל זה משתנה לפי תקופה בשנה. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של oshamir
oshamir
1

”טיסות לאירלנד“

קרא עוד

ביולי אוגוסט , חברת ארקיע מפעילה טיסה ישירה לדבלין. הטיסה מאד נוחה אך יקרה יחסית.

אנחנו טסנו בחברת BMI הבריטית, חברה סדירה המקיימת כמה טיסות יומיות מישראל דרך לונדון.

טיסה כזו לדבלין בהזמנה של כשלושה שבועות מראש עלתה לנו כ-440$ (למעלה מ-300$ פחות מארקיע).

את ההזמנה ניתן לעשות דרך סוכן או ישרות באתר של BMI (חוסך עוד כמה דולרים).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של arbelhacarmeli
arbelhacarmeli

”הטיסה הזולה ביותר לאירלנד “

קרא עוד

כרטיסי טיסה - החברה התורכית זולה בלפחות ב - 200 דולר מכל חברה אחרת. אין טיסה סדירה ישירה לאירלנד (למעט טיסות שכר) בשום מקרה ולכן, אם אין כוונה לשהות בלונדון, לפני או אחרי, אין מה לחפש בחברות הבריטיות והכי זול בטורקיש איירליינס'. מועד ההגעה לאירלנד בחברה הטורקית הוא אידיאלי!!!

בצהרי היום וכך גם מועד החזרה ארצה. שעת הצהרים אידיאלית בשני הכיוונים כי בהגעה מאפשרת להתרגל לרכב ולנסיעה בצד שמאל באור היום וגם להספיק ולצאת מן העיר ולהגיע ליעד ראשון במסלול, כמו גם לאתר B&B ראשון. בחזרה, מאפשר התארגנות, אריזת מזוודות, השלמת קניות, ארוחת בוקר שלווה לקראת הטיסה ושעה לא עמוסה בכבישי העיר- כולם עדיין בעבודה.

 אף כי כתייר המתכנן מסע טבעתי באירלנד ולא איכפת לו בעצם היכן יתחיל בו, לא עשיתי בדיקה ביחס למחיר טיסה מישראל ללונדון ומשם לבלפסט וכך גם חזרה כדי לשכור רכב בבלפסט ולא בדבלין - קיימת אפשרות ששילוב המחירים במקרה שכזה, של טיסה והשכרת רכב, יהא זול יותר מאשר ברפובליקה האירית אך חובה לבדוק ולהשוות! 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על טיסות בדבלין

אין עדיין פוסטים על טיסות בדבלין.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות