גאנש דווקוטה
Ganesh Devkota

5
(10)
הוסף לטיול שלי
גאנש דווקוטה - למטייל (1) מתוך הטיפ של noamazmon
גאנש דווקוטה מתוך הטיפ של Daniel Peled_4161718 - למטייל (2) מתוך הטיפ של Daniel Peled_4161718
גאנש דווקוטה מתוך הטיפ של Daniel Peled_4161718 - למטייל (3) מתוך הטיפ של Daniel Peled_4161718
גאנש דווקוטה מתוך הטיפ של aviyos - למטייל (4) מתוך הטיפ של aviyos
גאנש דווקוטה מתוך הטיפ של Reuven-Robert_3363636 - למטייל (5) מתוך הטיפ של Reuven-Robert_3363636
גאנש דווקוטה מתוך הטיפ של itaie21 - למטייל (6) מתוך הטיפ של itaie21
Kathmandu 44600, Nepal
+9779849697987
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על גאנש דווקוטה

5
10 מדרגים
9
0
0
0
0

10 המלצות על גאנש דווקוטה

תמונת הפרופיל של Daniel Peled_4161718
Daniel Peled_4161718

”גאנש - מדריך מצוין לטרקים בנפאל“

קרא עוד

עשינו עם גאנש את סובב אנאפורנה במשך 11 ימים.

גאנש מדריך מקצועי, עזר לנו מהדברים הקטנים ועד הגדולים, מקומות טובים לאכול בהם, מקומות לינה שמתאימים עבורנו. הסבר על הסתגלות לגובה ועל האיזור מסביב. מדבר אנגלית מעולה וגמיש מאוד עבור גילאים וקבוצות שונות של מטיילים.

החוויה שלנו איתו הייתה מעולה! ממליץ בחום.

דרכי התקשרות:

טלפון: +977 984-9697987.

אימייל: [email protected]

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של itaie21
itaie21

”גאנש דווקוטה - סובב אנאפורנה“

קרא עוד

גאנש הוא מדריך אכפתי ומתחשב שמדבר אנגלית ברמה גבוהה מאוד ואפילו מצליח לנהל שיחה קצרה בעברית.

את גאנש הכרנו בעקבות זוג ישראלים שלקחו אותו כמדריך לסובב אנפורנה. אומנם הוא לא היה המדריך שלנו ואנחנו לא שילמנו לו אבל הוא עדין דאג לנו כל הזמן ותמיד הסביר לנו מה הולך להיות ביום הבא. הוא נתן לנו המלצות על מקומות לישון ותמיד יצאנו מרוצים. התייחס אלינו ממש כאילו אנחנו אלו ששכרנו אותו.

בנוסףל העזרה שקיבלנו ממנו במהלך כל הטרק השיא היה ביום של הפס, גאנש ראה שאני מתקשה לטפס ונשאר איתי כל הדרך, עודד אותי להמשיך, הביא לי מים ואפילו בשלב מסוים לקח לי את התיק. גאנש כבר נחשב מדריך ולא מחזיק תיקים יותר ולכן העובדה שלקח לי את התיק מעידה על הלב הרחב שלו והרצון האמיתי שלו לעזור לכולם גם ללא תמורה.

לכל מי שרוצה מדריך, חבר ואיש שיחה - מומלץ בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Erez_3659417
Erez_3659417

”מדריך מדהים“

קרא עוד

עשיתי עם גאנש דווקוטה בתחילת מרץ 2019 את הלנגטאנג והאגמים הקפואים אני בן 54 והגעתי לבדי סגרתי איתו דיל הכול כלול -הוא דאג לפרמיט דאג לנסיעה לאוכל וללינה ולא התעסקתי עם כסף היה שירות מעולה הוא יודע אנגלית מצוין וגם קצת עברית זה הטרק השני שלי בנפאל והוא היה מוצלח יותר בזכותו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Reuven-Robert_3363636
Reuven-Robert_3363636

”מדריך/פורטר הכי טוב!“

קרא עוד

באוק-נוב 2018 אני ואישתי, בשנות ה-60 שלנו, עשינו את טרק האנפורנה עם גאנש. הוא מקצוען במסלול, אינטליגנטי, דובר אנגלית מצוין ולא רע בעברית. הוא קלט מהר מאוד את הרצונות שלנו ודאג להזמין בתי הארחה מתאימים לנו לכל אורך הדרך. הוא איש אחראי, ומודע היטב לשיקולי בטיחות. גאנש מאוד נעים הליכות וכיף לטייל איתו. הגענו אליו דרך הסוכנות המומלצת Fly East, אבל גם אפשר ליצור קשר ישיר איתו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ELubart
ELubart
1

”מדריך מעולה על-גאנש דבקוטה“

קרא עוד

חזרנו לפני יומיים 27.04.2018 מטרק סובב אנפורה. ברור שחוויה הזאת היא בלתי רגילה, אבל החוויה לא פחותה מזו זה הליווי של מדריך דרך גאנש דבקוטה. אין מילים: מלא ידע בכול דבר קשור לטרק, מנסה להקל על קשיים, יש לו השפעה פסיכולוגית על המטייל בהרים גבוהות, הדבר לא קל בגילנו-סביב 60. אני ממליצה בחום להזמין אותו בטיול אתכם. הוא פשוט תותח!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Nofar Tsuk
Nofar Tsuk

”מדריך/פורטר מעולה - גאנש דווקוטה“

קרא עוד

גאנש Ganesh Devkota היה המדריך האדיר שלנו במסלול ל Annapurna Base Camp בנפאל. הוא היה מאוד קשוב לצרכים ולרצונות שלנו והתאים לנו את המסלול כל יום מחדש. הוא יודע להיות שם כל רגע שצריך, ומצד שני גם לתת ספייס. האנגלית שלו מעולה והוא יודע גם קצת עברית. הנסיון שלו אדיר (במהלך הדרך הסתבר לנו שהוא עשה את המסלול הזה כבר למעלה מ 60 פעמים! ) שזה סופר חשוב. הוא מכיר דרכים שונות, מקומות יפים, ואיפה השירות טוב יותר. בקיצור הוא מכיר כל אבן בשטח! החוויה היתה מעולה, ממליצה עליו בחום. אנחנו מטיילים הרבה (כך שיש לנו הרבה נסיון) , השירות שהוא מספק יוצא מן הכלל!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של aviyos
aviyos

”מדריך / פורטר מומלץ ביותר“

קרא עוד

שם המדריך “ גאנש “. חבר אמיתי, אמין ביותר, אינטלגנטי, אקדמאי, דובר אנגלית וקצת עברית. עוזר באירגון הטרק ובעל עצות מועילות ביותר. יצא איתנו ל “ אנפורנה “ (10/2014) ו- “ האגמים הקפואים “.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Perdita
Perdita

”חבר אמת“

קרא עוד

גונאס התלווה אלי בטרק האוורסט בייס קמפ שעשיתי לבד. הוא מדבר אנגלית שוטפת ומבין לא מעט עברית. הוא בן שיחה מדהים, ישר, הגון, חיובי ודואג. הוא הציל את חיי כשפיתחתי דלקת ריאות, דאג להביא רופאה שתטפל בי, הכריח אותי לאכול ולשתות, החזיק את ידי במהלך הטרק וטיסת ההליקופטר המפחידה שפינתה אותי - ופשוט שימש כחבר הכי טוב שלי במסע הזה. גם לאחר שחזרנו מהטרק הוא ליווה אותי בבית חולים ודאג שלא ארגיש לבד (כולל שפע שיחות מוטיבציה ואינטלגנציה רגשית בשמיים) בקטמנדו בשבוע החלמה - פשוט כי הוא כזה, עם הלב הכי גדול שקיים. מי שיזכה להכיר אותו הוא בר מזל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של noamazmon
noamazmon

”הפורטר/מדריך Ganesh Devkota“

קרא עוד

רוצה להמליץ בחום על גאנש. הבחור הצעיר הזה, סטודנט באוניברסיטה, מתפרנס בזמנו החופשי מליווי מטיילים במסלולים שונים בהימלאיה. מדובר בבחור מקסים, דובר אנגלית טובה מאוד, שלנו לפחות נתן מעל ומעבר לכל מה שציפינו ממנו. למרות שהוא בעל ניסיון וידע בהובלת טרקים (יש לו תעודת מדריך) גאנש נושא על גבו ציוד ומשמש גם כפורטר לכל דבר ועניין.

אנחנו טיילנו איתו בסובב אנפורנה, אך הבנתי ממנו שהוא מדריך גם בטרקים נוספים. הוא מעט יקר יותר מפורטר רגיל (13 דולר ליום לעומת 9 לפורטר רגיל, שבדרך כלל אינו דובר אנגלית) אך שווה כל אגורה!

לא מעט חברה סביבנו סיפרו על בעיות שחוו עם הפורטרים שלהם, גם כאלה שקיבלו דרך סוכנויות מוכרות כסוויסה האדום והצהוב. בעיות של שכרות, תלונות של פורטרים על משקל הציוד ואף מקרים של נטישה באמצע מסלול. אנחנו לקחנו פורטר נוסף לנשיאת הציוד, שעליו גאנש לקח אחריות מהרגע הראשון, כך שהכל זרם בצורה מעולה.

את ההמלצה קיבלתי פה, באתר זה, משתי מטיילות שנהנו משירותיו בעבר. אני שמח מאוד שנכנסתי וקראתי ורוצה להודות לשתי הבנות שכתבו ועזרו לי עם המלצת הזהב שלהן.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על גאנש דווקוטה

אין עדיין פוסטים על גאנש דווקוטה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה להימאליה

אטרקציות בהימאליה

מלונות ומקומות לינה בהימאליה

מדריכים ונותני שירות בהימאליה

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

יוצאים לטיול הגדול: בר ושני עפים על העולם

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי