שדה תעופה בג'נבה
Genève Aéroport

3.6
(5)
Route de l'Aéroport 21, 1215 Le Grand-Saconnex, Switzerland
+41 22 717 71 11
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על שדה תעופה בג'נבה

3.6
5 מדרגים
1
1
3
0
0

5 המלצות על שדה תעופה בג'נבה

תמונת הפרופיל של משי ח
משי ח

”השכרת רכב בג'נבה“

קרא עוד

יש איזו מוסכמה שיותר זול להשכיר רכב בצד הצרפתי. אני כך עשיתי. לאחר שראיתי שהרבה מתבלבלים בחזרה לשדה ולפעמים אפילו מפסידים את הטיסה או שנכנסים לאוטוסטרדות בשוויץ ללא מדבקה וכד'. בדקתי כמה עולה בצד השוויצרי. ולתדמהתי מצאתי גם רכב גדול יותר גם עם מדבקה לשוויץ וגם זול יותר משמעותית. אז כמובן ביטלתי ולקחתי מהצד השוויצרי. ועוד קבלתי זיכוי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Yuval Levin
Yuval Levin

”התמצאות בשדה התעופה בז'נבה“

קרא עוד

בשדה התעופה של ז'נבה (בצד השוויצרי) , ביקורת הדרכונים (הכוונה היא כאשר טסים משדה התעופה) , היא אחרי רוב חנויות הדיוטי פרי, אז שימו לב - לא להגיע ב 30-20 הדקות האחרונות לפני הטיסה (אצלנו היה עמוס) , כי אחר כך עוד צריך להתקדם לאזור העלייה למטוס.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של orym
orym

”תדלוק והחזרת רכב בג'נבה בצד הצרפתי“

קרא עוד

על מנת להחזיר רכב לצד הצרפתי של שדה תעופה ג'נבה – יש לנווט לעיירה Ferney-Voltaire, שנמצאת צפונית מזרחית לשדה. להגיע לכביש D-1005 Route de Ferney, שעליו יש מעבר גבול שווייץ/צרפת.

בצמוד למעבר יש פנייה (מיד אחריו שמאלה לבאים מדרום מכיוון ג'נבה, מיד לפניו ימינה, לבאים מצפון מכיוון העיירה), לכביש Route Douaniere, הנוסע בצמוד לגדר שדה התעופה עד לחניון של הצד הצרפתי (Sector France), שבו לוקחים ומחזירים את הרכב.

תחנת דלק של Total יש במרחק קצר צפונית מהפניה מ-D-1005 לכביש Douaniere ולפני מעגל התנועה בכניסה לעיירה שמפגיש את D-1005, D-35, ו-D-358.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של avigdormevorach
avigdormevorach

”השכרת רכב ותחנת דלק קרובה - שדה תעופה ג'נבה (שוויץ וצרפת)“

קרא עוד

כאשר מגיעים לשדה התעופה של ג'נבה, אתם יכולים להבין איך הגו את הסכם החלוקה של 1947 (כ”ט בנובמבר למי ששכח). זהו שדה תעופה שוויצרי עם מובלעת צרפתית. נשמע מופרך, חכו אחרי שגיליתם שהרכב ששכרתם מחכה לכם בצד הצרפתי של השדה.

לקחת אוויר, עולים במדרגות ופונים שמאלה (יש שלטים לכיוון השדה הצרפתי). תעברו דרך חלונות ודלתות שיזכירו לכם סצנות ממלחמת הכוכבים ואז יקבלו את פניכם שוטרים צרפתים והופ, אתם בצרפת (או במובלעת הצרפתית). גשו לחברות ההשכרה. עכשיו זה יהיה קל (הקשה מגיע אחר כך), הרכב ממתין לכם בחנייה הצרפתית.

הגעתם לרכב. אתם תצאו בכביש ששני צדדיו שוויץ והכביש צרפתי (שם הכביש secteur Francais de L aeroport de Geneve). אתם תגיעו לעיירת בשם פרניי וולטייר (Ferney Voltaire) אל תשכחו את השם הזה וגם את שם הכביש. יתרה מכך, תשכחו בכלל את המושג שדה התעופה ג'נבה. זאת בגלל שהדרך חזרה היא רק דרך העיירה ובשום פנים ואופן לא דרך הכניסה הרשמית של השדה בצד השוויצרי.

בחזרתכם, כאמור, שימו את הכתובת:

Secteur Francais De L aeroport de Geneve
 Rue de Geneve
 01210 Ferney Voltaire
 France

הכביש לא צפוי ומתחבא מאחורי שלט Secteur Francais. סעו לאט, אחרת תפספסו.

לגבי מילוי דלק לפני החזרת הרכב, בעיירה פרניי וולטייר ישנה תחנת דלק Total ברחוב:55# Rue de Geneve , אז אין צורך לכתת רגליים ולהיכנס ללחץ. הלחץ צריך להיות מופנה לגבי מציאת הכביש Secteur Francais.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על שדה תעופה בג'נבה

אין עדיין פוסטים על שדה תעופה בג'נבה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות