שייט בתעלות אמסטרדם
Canal Cruise Amsterdam

4.6
(5)
שייט בתעלות אמסטרדם - למטייל (1) מתוף הטיפ של גולן ש
שייט בתעלות אמסטרדם מתוך הטיפ של 50225989 - למטייל (2) מתוך הטיפ של 50225989
שייט בתעלות אמסטרדם מתוך הטיפ של גולן ש - למטייל (3) מתוך הטיפ של גולן ש
שייט בתעלות אמסטרדם מתוך הטיפ של גולן ש - למטייל (4) מתוך הטיפ של גולן ש
שייט בתעלות אמסטרדם מתוך הטיפ של גולן ש - למטייל (5) מתוך הטיפ של גולן ש
Amsterdam, Netherlands

מה חושבים מטיילים על שייט בתעלות אמסטרדם

4.6
5 מדרגים
4
0
1
0
0

5 המלצות על שייט בתעלות אמסטרדם

תמונת הפרופיל של 50225989
50225989

”שייט בתעלות אמסטרדאם“

קרא עוד

שייט בתעלות אמסטרדם.
אנחנו היינו בשייט שסופר שם בעברית
ממליצה מאוד בסוף היום אחרי כל הריצות לקראת החושך (השייט האחרון לאותו היום)
 בזמן זה מרוויחים גם אור גם דמדומי שקיעה וגם את האורות בחושך של אמסטרדם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גולן ש
גולן ש

”שיט בתעלות אמסטרדם מספק נקודת מבט אחרת על העיר“

קרא עוד

שייט בתעלות מספק נקודת מבט אחרת על העיר. מספר חברות מציעות שיט עם מסלולים ומחירים שונים. השיט הפופולרי מתבצע בספינת תיירים גדולה, ממנה אפשר להתרשם ממראות העיר ומהאתרים החשובים ולקבל הסברים מוקלטים לגבי האתרים אותם רואים. אני ממליץ על חברת Reederij Lovers Bv, שהמסלול שלה מתחיל ממש ליד בית אנה פרנק. היא פעילה בשעות 09:00-22:00 כל רבע שעה וזמן השיט שעה. 16 אירו למבוגר, 10 אירו לילדים בגילאים 4-13 (Www.lovers.nl) . בספינה מקבלים אוזניות עם הדרכה קולית מאוד מעניינת, כולל בעברית. המסלול שלה מתחיל ונגמר בתעלת Prinsengracht, עובר דרך נהר Amstel, הרובע היהודי, הגנים הבוטניים, המוזיאון הימי, מוזיאון נמו, תחנת הרכבת, מגדל A''dam וחזרה לתעלה. הספינות סגורות למקרה שיורד גשם. אופציה נוספת היא לשכור סירת פדאלים הידועה בשם Canal Bikes המאפשרות שיט משפחתי איטי ורגוע לאורך תעלות המים, אך באפשרות זו לא רואים את כל המראות שנשקפים מהשייט התיירותי וזה מצריך גם מאמץ לא קטן, אך זאת דרך נפלאה לראות את בתי הסירה היפים והילדים מאוד אוהבים את זה. ישנם ארבעה מוקדי השכרת סירות פדאלים, מול ה-Westerkerk, בליידספליין, מול הריקסמוזיאון ועל רחוב Keizersgracht ליד גשר Leidsestraat.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של joegreat
joegreat

”שיט מדליק בתעלות אמסטרדם“

קרא עוד

חוויה למבוגרים ולילדים המקנה ידע כללי ותצפיות נהדרות על העיר אמסטרדם והכל דרך התעלות החורשות אותה. אמרו לנו שיש גם סיורים בעברית, אך אנו הצטרפנו לסיור צהריים והסתפקנו באוזניות “אנגליות” (יש היצע גדול מאוד של שפות, כולל עברית, שלצערנו לא “עבדה”) . התדירות גבוהה מאוד, דומני שכל חצי שעה עד 6 או 7 בערב. השיט בסירה מהודרת עם תקרת זכוכית והקטע המגניב הוא לעבור בגשרים של אמסטרדם וגם, כמובן, לתת לרוח לבדר את שאריות השיער שעוד נותרו לי. קראתי שם שיש גם שיט רומנטי לאור נרות פלוס ארוחה, אבל אני, תודה לאל, כבר התחתנתי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של יוסי 7
יוסי 7

”שייט בתעלה“

קרא עוד

מצאנו באחד האתרים קופון 10 יורו לשייט של שעה, כבר בעשר דקות הראשונות הבנו את העניין והתחיל להיות משעמם למרות ההדרכה בעברית, המלצה שלי אם יש לכם זמן קחו את זה בשעת בין הערביים ככה גם לא תסבלו מהשמש היוקדת, ואם הזמנתם באתר אז תבדקו טוב איך קוראים לשייט שלכם ואיפה נקודת היציאה כי לכולם יש כמעט את אותו השם מה שגרם לנו להסתובב חצי שעה בין נקודות היציאה כדי למצוא את החברה שלנו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גולן ש
גולן ש

”דרכי השייט השונות בתעלות“

קרא עוד

נקודת המבט על העיר היא אחרת והשיט הוא חוויה. מספר חברות מציעות שיט כשההבדל הינו אופי השיט והמחירים. קיימות שתי דרכים לשוט בתעלות: שיט בספינת תיירים שממנה אפשר להתרשם ממראות העיר ומהאתרים החשובים ולקבל הסברים, בדר"כ מוקלטים, לגבי האתרים אותם רואים.

פרטי החברות: Holland International ליד התחנה המרכזית. בין השעות 09:00-18:00 כל רבע שעה ונמשך שעה. 12.50 יורו למבוגר. 6.25 יורו לילדים עד גיל 12. כתובת: Prins Hendrikkade 33.

Reederij Lovers BV נמצאת גם היא ליד התחנה המרכזית והתורים אליה ארוכים. פעילה באותם שעות ותדירות וזמן שיט כמו הקודמת. 12 יורו למבוגר. 6 יורו לילדים בגילאים 4-12. כתובת: Prins Hendrikkade 25.

הדרך השנייה היא לשוט לבד. אפשר בסירות חשמליות קטנות ושקטות יותר שבגלל גודלן יכולות להגיע למקומות קסומים יותר. זה נקרא Canal Hopper ונמצא ברחוב Weteringschans 26. פעיל בשישי עד ראשון בלבד בין השעות 10:00-19:00. מחיר 12.5 יורו מעל גיל 5 או לשכור אופני פדאלים הידועים בשם Canal Bikes ושיט משפחתי איטי ורגוע לאורך תעלות המים. באפשרות זו לא רואים את כל המראות שנשקפים מהשייט התיירותי וזה מצריך גם מאמץ לא קטן, אך זאת דרך נפלאה לראות את בתי הסירה היפים והילדים מאוד אוהבים את זה. יש גם גגון למקרה שמתחיל גשם.

ישנם ארבעה מוקדי השכרת אופני פדאלים – מול ה-Westerkerk, בליידספליין, מול הריקסמוזיאון ועל רחוב Keizers Gracht ליד גשר Leidsestraat.

מאוד מומלץ להיעזר בשירותיהן של זוג בנות, ישראלית והולנדית שמבצעות שיט פרטי בתעלות אמסטרדם לעד 10 נוסעים. בדרך הן מספרות על המקומות המעניינים ומכבדות בבירות, יין וחטיפים הולנדיים. להזמנות לפנות למייל: bettyfordboat@gmail.com.

הטיפ עזר לך?

כתבות על שייט בתעלות אמסטרדם

מתוך הבלוגים - פוסטים על שייט בתעלות אמסטרדם

אין עדיין פוסטים על שייט בתעלות אמסטרדם.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת כרטיסים מראש

בשיתוף Ticketbar