שייט בתעלות אמסטרדם ”דרכי השייט השונות בתעלות“

תמונת הפרופיל של גולן ש
גולן ש
4

נקודת המבט על העיר היא אחרת והשיט הוא חוויה. מספר חברות מציעות שיט כשההבדל הינו אופי השיט והמחירים. קיימות שתי דרכים לשוט בתעלות: שיט בספינת תיירים שממנה אפשר להתרשם ממראות העיר ומהאתרים החשובים ולקבל הסברים, בדר"כ מוקלטים, לגבי האתרים אותם רואים.

פרטי החברות: Holland International ליד התחנה המרכזית. בין השעות 09:00-18:00 כל רבע שעה ונמשך שעה. 12.50 יורו למבוגר. 6.25 יורו לילדים עד גיל 12. כתובת: Prins Hendrikkade 33.

Reederij Lovers BV נמצאת גם היא ליד התחנה המרכזית והתורים אליה ארוכים. פעילה באותם שעות ותדירות וזמן שיט כמו הקודמת. 12 יורו למבוגר. 6 יורו לילדים בגילאים 4-12. כתובת: Prins Hendrikkade 25.

הדרך השנייה היא לשוט לבד. אפשר בסירות חשמליות קטנות ושקטות יותר שבגלל גודלן יכולות להגיע למקומות קסומים יותר. זה נקרא Canal Hopper ונמצא ברחוב Weteringschans 26. פעיל בשישי עד ראשון בלבד בין השעות 10:00-19:00. מחיר 12.5 יורו מעל גיל 5 או לשכור אופני פדאלים הידועים בשם Canal Bikes ושיט משפחתי איטי ורגוע לאורך תעלות המים. באפשרות זו לא רואים את כל המראות שנשקפים מהשייט התיירותי וזה מצריך גם מאמץ לא קטן, אך זאת דרך נפלאה לראות את בתי הסירה היפים והילדים מאוד אוהבים את זה. יש גם גגון למקרה שמתחיל גשם.

ישנם ארבעה מוקדי השכרת אופני פדאלים – מול ה-Westerkerk, בליידספליין, מול הריקסמוזיאון ועל רחוב Keizers Gracht ליד גשר Leidsestraat.

מאוד מומלץ להיעזר בשירותיהן של זוג בנות, ישראלית והולנדית שמבצעות שיט פרטי בתעלות אמסטרדם לעד 10 נוסעים. בדרך הן מספרות על המקומות המעניינים ומכבדות בבירות, יין וחטיפים הולנדיים. להזמנות לפנות למייל: bettyfordboat@gmail.com.

לכל המידע על אמסטרדם הולנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי
חסכו זמן וכסף! הזמנו כרטיסים עכשיו
כניסה למוזיאון ואן גוך ושייט בתעלות אמסטרדם שייט יומי בתעלות