קתדרלת מונראלה
Cattedrale di Monreale

4
(2)
Piazza Guglielmo II, 1, 90046 Monreale PA, Italy
+39 091 640 4413
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

העיירה הקטנה מונראלה, שוכנת כתשעה קילומטרים דרום-מערבית לפלרמו. האטרקציה המרכזית בעיירה היא הקתדרלה המרכזית שנבנתה במאה ה-12, כחלק מאיזור המגורים של המלכים הנורמנים מחוץ לפלרמו. הקתדרלה מקושטת פסיפסים זהובים של חיי ישו ושל סצנות מהברית החדשה, פסלים, גילופים ודלתות ברונזה רומנסקיות. יופייה הרב מושך אליה מבקרים רבים בכל יום.

מה חושבים מטיילים על קתדרלת מונראלה

4
2 מדרגים
0
1
0
0
0

2 המלצות על קתדרלת מונראלה

תמונת הפרופיל של זיוה בניהו
זיוה בניהו

”ביקור בעיירה“

קרא עוד

למטיילים באיזור פלרמו, אל תחמיצו ביקור יסודי במונראלה, בדואומו ובמנזר הצמוד. בדואומו, היכנסו גם לקפלה הקטנה, שגובים עבור הביקור בה סכום נוסף (שני אירו למבקר). הקירות של האולם המרכזי מכוסים בציורים מדהימים של סיפורים מקראיים ושווה להקדיש זמן וסבלנות לפענח את הסיפור מאחורי הציור. מעניין מאוד הפירוש הניתן לסיפור בריאה האשה מצלע האיש. אם בחרתם ללון בבליסטרטה (Balistrate) על יד פלרמו, מומלץ לסעוד עם המקומיים במסעדת La perla הנמצאת ברחוב הראשי של העיירה: Via P Gesugranta. אווירה מאוד מקומית ואנשים שמחים לאורחים. אוכל נפלא ומנות גדולות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של klap
klap

”כנסיית מנורלה ליד פלרמו“

קרא עוד

בטיולינו לסיציליה בחנוכה (2013) ביקרנו בכנסייה המדהימה מנורלה שליד פלרמו. הגענו אליה ברכב.יש גם אוטובוס מפלרמו שמגיע לשם. המידע החשוב שמצאתי לנכון להביא הוא לגבי שעות הפתיחה של הכנסייה. היא פתוחה בבקר מתשע עד רבע לאחת בצהריים, ונפתחת שוב משלוש וחצי עד שש וחצי. כל זה נכון לחורף. ייתכן שבקיץ השעות אחרות.

הטיפ עזר לך?

כתבות על קתדרלת מונראלה

מתוך הבלוגים - פוסטים על קתדרלת מונראלה

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה לפלרמו

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם