עופר שפי
Offer Sheffy

5
(4)
Vienna, Austria
+0043-676-843361212
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על עופר שפי

5
4 מדרגים
4
0
0
0
0

4 המלצות על עופר שפי

תמונת הפרופיל של pont30
pont30

”שירות מעולה ומכל הלב “

קרא עוד

היינו בוינה באפריל 2016, נעזרנו בשירותיו עם המונית משדה התעופה, בוינה וחזרה לשדה. הוא עזר לנו בהתאקלמות בשדה התעופה, לדוגמה עם הטלפון. זה היה מפגש עם החלק הטוב של הישראלי.

עופר חיכה לנו, עמד בלוחות זמנים והיה אדיב ונעים. כמו כן, לנו בדירתם המרווחת, המאובזרת, החדשה והנעימה שנמצאת ברובע 20. בקיצור נעים לפגוש בן אדם ישר, נעים, נחמד ומספק שירות טוב כל כך ובמחיר סביר בהחלט.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hamiknitel
hamiknitel

”הסעה לשדה התעופה“

קרא עוד

בעקבות טיפים שניתנו כאן, הזמנו את עופר, ואכן היינו מאד מרוצים. בחור סימפטי מאוד. הוא הגיע בדיוק בזמן שקבענו, דאג גם למזוודות שלנו. כשהגענו לשדה בווינה היה בטוח שאנחנו עולים על טיסה אחרת מאל-על. גם אחרי שהוריד את המזוודות התעקש להעלות אותן שוב למכונית והסיע אותנו עוד 100 מטר לשער המתאים, למרות שלא הייתה בעיה ללכת את המרחק הזה. המחיר שלקח – 25 אירו. מוניות בעיר גובות בין 40-45 אירו להסעה כזו.

 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של E_3480675
E_3480675

”עופר שפי - נהג מונית ישראלי מקסים בוינה“

קרא עוד

לפי המלצות באתר קבענו עם אדי שיאסוף אותנו. הוא היה עמוס ובמקומו חיכה לנו עופר שפי. ישראלי שחי בווינה כבר שש שנים. הגיע עם רכב גדול, היה כבר מצוייד בבוסטרים לכל הילדים, כולל כיסא תינוק, עזר לנו ליצור קשר עם בעל הדירה ששכרנו מהנייד הפרטי שלו, והיה חביב ומקסים לכולם. מחיר הנסיעה היה 50 יורו למרכז וינה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מרגלית1953
מרגלית1953

”הסעות משדה התעופה בווינה“

קרא עוד

קבענו עם עופר שיאסוף אותנו מנמל התעופה בווינה. עופר המתין לנו בטרמינל עוד בטרם הנחיתה. התקשר אלינו ווידא שכל הסידורים בנמל עברו בסדר. עזר לנו בנשיאת החפצים עד לרכב. הגענו בעזרתו בדרך הקצרה והמהירה למלון. כך גם הכל עבד בצורה מושלמת ביציאה אל נמל התעופה. עופר אדם מדהים ומחיר ההסעה סביר ביותר. ברכב הגדול שמונה מושבים.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על עופר שפי

אין עדיין פוסטים על עופר שפי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות