מגלשות ההרים גוטאך
Rodelbahn Gutach

3.7
(6)
Singersbach 1A, 77793 Gutach (Schwarzwaldbahn), גרמניה
+49 7831 965580
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על מגלשות ההרים גוטאך

3.7
6 מדרגים
2
2
1
0
1

6 המלצות על מגלשות ההרים גוטאך

תמונת הפרופיל של בן847
בן847

”המגלשות בגוטאך“

קרא עוד

לא משתווה למגלשות טודנאו. היתרון שיש במקום זה הוא העלות הנמוכה ושאפשר לעשות אותו מספר פעמים ללא תור כמעט. 2.5 יורו למבוגר 1.5 לילד. החנייה באספלט חינם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Brachi_3774804
Brachi_3774804

”אזהרה! מגלשות ההרים בגוטאך“

קרא עוד

בטיול שלנו ביער השחור הגענו למגלשת ההרים בגוטאך. אכן המחיר זול יחסית וככל הנראה לא סתם. כבר כשעמדנו בתור וקראתי שהאחריות לבטיחות היא אך ורק על העולים למתקן ולמפעילי המתקן אין אחריות נדלקה אצלי נורת אזהרה. אבל איכשהו סמכתי משום מה על זה שאנחנו בגרמניה ומסודר ובטיחותי ועל המלצות של מטיילים אחרים. המפעילים העלו אותנו על הקרוניות במהירות ללא חזרה על הוראות האזהרה. הם היו עצבניים וחסרי סבלנות. עוד נורת אזהרה נדלקה.
 בן זוגי ובני הקטן עלו יחד על אותה קרונית. במהלך הנסיעה בגלל אופן הישיבה והמהירות הרגל של בן זוגי זזה ממקומה ונתקלה במסילה והוא חטף חבלה קשה.

חשוב לי להדגיש: הוא לא נסע במהירות מופרזת והוא ניסה לא להוציא את הרגל מהקרונית!

פנינו לאחראים והם שלחו אותנו למרפאה בעיירה הקרובה בוולפאך. שם ההתרשמות שלנו הייתה שזה ממש לא המקרה הראשון שמגיע אליהם מגוטאך.
 לשמחתנו לא נגרם שבר או נקע אבל בגלל המכה הקשה בן זוגי התקשה במשך כמה ימים לדרוך על הרגל (חזרנו והוא עדיין סובל מכאבים) .
 כמובן שתכנית הטיול שלנו השתבשה והרבה מהתכניות בוטלו.

סביר להניח כמובן שמבחינה סטטיסטית הרבה עולים, נוסעים, נהנים ולא נפגעים ואני לא מתמצאת בדיוק איך עובדים נהלי בטיחות במתקנים אחרים של מגלשות הרים אבל המסקנות וההמלצות שלי:

א. אם מגלשות הרים- כדאי לחשוב פעמיים לפני הבחירה בגוטאך
 ב. כדאי לעשות ביטוח רפואי על פעילות אקסטרים לפני טיסה (לשמחתנו עשינו)
 ג. כדאי וחשוב לברר על בטיחות המתקן לפני יציאה לפעילות. (אני משערת שמקומות כמו גוטאך שיש בהם מתקן אחד והם זולים יותר יש בהם יותר סיכון)
 ג. אם למרות האזהרה שלי החלטתם ללכת לגוטאך, אני מציעה לא להעלות שני נוסעים על אותה קרונית.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנשיםטובים
אנשיםטובים

”מגלשות מהנות ולא יקרות“

קרא עוד

מגלשות גוטאך – ביקרנו במגלשות באוגוסט 2015 עם ילדים בגילאי 4, 7 ו-10. היה חביב מאד. אנחנו היינו ביום ראשון בשבוע והגענו למקום ב-10 ולא היה כמעט תור. ב-11 כשיצאנו כבר היה תור, אבל עדיין קצר של 10-15 דקות.

נקודת ההתחלה והסיום של המגלשה באותו מקום, בצמוד לחניה ולמזנון. מה שעושה את זה מאד נוח למי שרוצה להתפצל (אחד מבני המשפחה שלא עולה, ילדים שצרכים לעלות עם ההורים ומחכים, סתם מי שרוצה הפסקה וכו'). יש גם עמדת צילום עליה יכול לעמוד מי שלא גולש ולצלם את הגולשים.

המחיר סביר בהחלט – סביבות ה-2 אירו לסיבוב לאדם. יש הבדלים קלים בין ילדי למבוגרים, וכרטיסייה של 6 גלישות (שניתן להעביר בין בני המשפחה) בהנחה קטנה.

המחיר הסביר, התור הקצר, והנוחות למי שממתין עושים את המקום מאד נוח למי שרוצה לעשות כמה וכמה סיבובים. אנחנו עשינו 3 כל אחד, אבל אפשר גם יותר.

החסרון העיקרי הוא המיקום – יחסית צפוני לאיזור שרוב האנשים מטיילים. אבל יכול להשתלב עם טיול במוזיאון הפתוח של היער השחור, מפלי טרייברג, דרך שעוני הקוקיה ועוד.

 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yomtova
yomtova

”מגלשות הרים בגוטאך“

קרא עוד

היינו משפחה של חמישה אנשים במגלשות הרים בגוטאך. למרות שהיה יום קריר, היה כיף מאוד והרגשה נפלאה. רכשנו שלושה כרטיסים, לכל אחד. חוויה טובה ומהנה. מומלץ מאוד לכולם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גולן ש
גולן ש

”מגלשות ההרים גוטאך Rodelbahn Gutach“

קרא עוד

מגלשות ההרים גוטאך (Rodelbahn Gutach) הוא מסלול קצר הרבה יותר מזה בטודנאו ואורכו 1150 מטר. בשונה מאתרים אחרים, כאן עולים במעלה ההר עם המגלשות במעין מעלית מגלשות ואז, ללא המתנה, יורדים למטה במסלול מפותל כאשר אתם שולטים במהירות. אפשר לגלוש לבד או בזוג ורצוי לשמור מרחק מהגולש שלפניך על מנת שלא יעכב אותך. בנקודת הסיום תמצאו בית קפה, שם גם יוכלו להמתין אלו שלא גולשים ומספר מתקני שעשועים לקטנטנים. ילדים בגיל 3-8 חייבים בליווי מבוגר. ניתן לקנות תמונה שלכם גולשים. המסלול פחות עמוס, פחות מפחיד, פחות ארוך ופחות יקר מאשר זה בטודנאו. מתאים לשילוב יחד עם ביקור במוזיאון הפתוח. 

שעות פתיחה: ממרץ עד תחילת נובמבר מידי יום בשעות 10:00-18:00. בחורף פתוח בשבת, ראשון וחופשים בלבד בשעות 13:00-16:00. האתר פעיל גם בגשם/שלג.

דמי כניסה: 2.5 אירו לגלישה אחת למבוגר, 12 אירו לשש גלישות. 2 אירו לילד בגילאים 3-14, 9 אירו לשש גלישות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של lizzy3
lizzy3

”מגלשות הרים בגוטאך - אזהרה“

קרא עוד

בתחילת יולי היינו בטיול עם המשפחה ביער השחור. ביום השני לטיול לקחתי את הילדים למגלשות ההרים בגוטאך. אני מבקשת להזהיר את ההורים לא להעלות 2 ילדים יחד במגלשות (או אפילו הורה ולילד באותו גובה).

למרות ההוראות שכתובות שם, אפילו בעברית, שאסור לעצור באמצע המסלול, 2 הילדים שלי (תאומים בני 12) עלו ביחד ובגלל מישהו שעצר במסלול והם נאלצו לעצור אחריו, מגלשה נוספת שבאה במהירות התנגשה בהם וכתוצאה מכך לבני יש שבר באזור הלסת כי הראש של אחותו שישבה מקדימה נכנס בו בעוצמה.

מגלשות הרים הם כיף אמיתי אבל יש לנקוט באמצעי זהירות לדעתי עדיף לעלות לבד או לא לעלות ילדים באותו גובה ביחד.

הטיפ עזר לך?

כתבות על מגלשות ההרים גוטאך

מתוך הבלוגים - פוסטים על מגלשות ההרים גוטאך

אין עדיין פוסטים על מגלשות ההרים גוטאך.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם