עד כמה אתם כבר משתוקקים לחזור ולטייל ברחובות ניו יורק? החל מחודש מאי הקרוב זה ייהפך לקל הרבה יותר, עם חזרת הקו היומי של אמריקן איירליינס לעיר.

החברה האמריקאית, הגדולה בעולם, הודיעה היום כי היא חוזרת לישראל ומשיקה טיסה יומית מתל אביב לניו יורק (JFK) . הטיסה הראשונה תצא ב-6 למאי 2021 ותוצע במטוסי בואינג 777-200. הטיסות היומיות לניו יורק תצאנה בשעה 00:50 לפנות בוקר ותנחתנה ב-JFK בשעה שש בבוקר. הטיסות חזרה ארצה תצאנה בשעה 23:10 ותנחתנה בנתב"ג בשעה 17:15.

בטיסות אלו תציע אמריקן איירליינס 3 מחלקות: מחלקת תיירים (אקונומי), פרמיום אקונומי ומחלקת עסקים. בכל מחלקות המטוס יוצעו לנוסעים אינטרנט ומערכות בידור, עם כתוביות בעברית.

בכך, מצטרפת אמריקן איירליינס לחברות האחרות - אל על, דלתא ויונייטד - אשר מציעות גם הן טיסות ישירות מתל אביב לניו יורק.

צילום: אמריקן איירליינס

לא ברור לכם מהי מדיניות הקורונה בניו יורק? אמריקן איירליינס מציעה את אפליקציית VeriFly, בה ניתן להתעדכן בדרישות הכניסה ליעד הטיסה ולהציג אישורי חיסון ובדיקת קורונה.

אם היעד הסופי שלכם בארה"ב אינו ניו יורק, אמריקן איירליינס תציע טיסות המשך ביבשת, באמצעות השותפות העסקית שלה עם חברת התעופה Jet Blue. השותפות הזו תאפשר טיסות המשך, שיהוו גישה נוחה מצפון מזרח ארה"ב לשאר חלקי המדינה.

יאן פולמן - לביא, מנהל המכירות הארצי של אמריקן איירליינס בישראל, מציין כי השקת הקו היומי החדש מתל אביב לניו יורק, הינו הצעד הראשון ממהלך נרחב של פתיחת יעדים נוספים לטיסה ישירה מתל אביב.