סלובקיה היא גן עדן לכל אוהבי הטבע. במדינה היפה הזו יש כמעט הכל: פסגות נישאות, יערות צפופים, עמקים ירוקים, נהרות ונחלים, אגמים, מפלים, קניונים עמוקים ואלפי מערות. ארץ יפהפייה, פנינת טבע ירוקה של ממש.

בסלובקיה ביקרנו לפני שנתיים לאחר 2 טיולי משפחתיים בחו”ל לסלובניה ואוסטריה. סלובקיה, למרות יופייה הרב, לא נראית כגלויה לתיירים. יש בה משהו מאוד אותנטי ולא מצועצע. זה מה שאהבנו בה.

מי אנחנו?

אני (טלי) המתכננת והמבצעת – יועצת טיולים, מתכננת ובונה מסלולי טיול בחו"ל בהתאמה אישית (http://fantasy-trip.com), בעלי שמתפקד בתור הנהג , ושני הילדים - שבזמן החופשה בסלובקיה היו בני 6,8. אנחנו מעדיפים בעיקר טיולי טבע, נופים וחיות והאטרקציות רק מהסוג שמשתלבות בטבע. אנחנו אוהבים לטייל בארץ ובעולם. המקומות שיוזכרו הם מתוך המסלול שלנו שהותאם לגיל הילדים אך מדובר בילדים שרגילים לטיולי טבע.

לינות

אני ממליצה לפצל את הלינות בין הטטרה הגבוהים לטטרה הנמוכים. 4-5 ימים בטטרה הגבוהים ו 4-5 ימים בטטרה הנמוכים. הסיבה היא שמאיזור הטטרה הנמוכים אפשר לנסוע גם ליום טיול באיזור המאלה פטרה. לעומת זאת מאיזור הטטרה הגבוהים אפשר לנסוע לטייל בגן עדן הסלובקי ובאיזור שגובל בפולין ואף לעבור לדרום פולין למשל לזקפונה וגם Morskie Oko (איזורים אלה רחוקים מהטטרה הנמוכים). רמה כזאת של פיצול לא מגבילה בגלל מזג אויר

הטיול שלנו

בטיול שלנו התמקדנו בכמה לילות בטטרה הנמוכים, כמה לילות בגבוהים, יום אחד טיול בברטיסלבה בירת סלובקיה ויומיים טיול בוינה. מנקודות לינה אלו הגענו גם לאיזור המאלה פטרה וכן ליום טיול בגן עדן הסלובקי.

כמה תמונות לפתיחת התאבון

רוצים לשמוע עוד? המשך הסיפור כאן

חלום של טיול - תכנון טיולים לחו"ל בהתאמה אישית 052-2223023