הפירנאים!! – רכס ההרים שנמצא בגבול צרפת ספרד. איכשהו פחות פופולארי בקרב הישראלים לעומת האלפים והדולומיטים וזה היחוד שלו!. אין רכבל לכל פיסגה. הדרך להגיע היא או ברגל או (בחלק מהשמורות) באמצעות ג'יפ מטלטל על שטח קשה. זה מה שהופך את האיזור לכלכך פראי ומיוחד!

איזור הפירנאים הצרפתיים והספרדיים מושלם לטיולי משפחות שאוהבות אקסטרים וטבע. יש בו הכל! טבע מיוחד, מסלולים קלים עד טראקים של כמה ימים ואקסטרים שמותאם גם לילדים קטנים וגם למי שמחפש אנדרנלין! 🌺🌲🦋.

מי אנחנו?

אני (טלי) המתכננת והמבצעת – יועצת טיולים, מתכננת ובונה מסלולי טיול בחו"ל בהתאמה אישית (http://fantasy-trip.com), בעלי שמתפקד בתור הנהג , ושני הילדים - שבזמן החופשה בפירנאים היו בני 7,9. אנחנו מעדיפים בעיקר טיולי טבע, נופים וחיות והאטרקציות רק מהסוג שמשתלבות בטבע. אנחנו אוהבים לטייל בארץ ובעולם. המקומות שיוזכרו הם מתוך המסלול שלנו שהותאם לגיל הילדים אך מדובר בילדים שרגילים לטיולי טבע.

דרכי הגעה:

הדרך הנוחה היא לטוס לברצלונה. משם נסיעה של בערך 3 שעות לאחת השמורות בספרד (איגואס טורטס/אורדסה).

הטיול שלנו

לאחר קריאה וחפירה מעמיקה בחומר על האיזור הבנתי שאיזור הפירנאים הצרפתיים מיוחד מאד ולא כדאי לותר עליו. לכן החלטי על 3 כוכבים: עמק אראן, פירנאים הצרפתיים המרכזיים, איזור אורדסה.

כמה תמונות לפתיחת התאבון

רוצים לשמוע עוד? המשך הסיפור כאן

חלום של טיול - תכנון טיולים לחו"ל בהתאמה אישית 052-2223023