אוסטריה, מושלמת לטיולי משפחות. אחת המדינות היפות באירופה, נופים הררים, עיירות ציוריות וכפרים יפים. מה שעושה אותה מאד נוח למשפחות הוא שבכל חור הכי קטן ניתן למצוא המון מידע לאן לטייל ומה לעשות. יש המון מסלולים שמתאימים לילדים קטנים ונוחים וקלים להליכה בכל מקום תיירותי או מסעדה יהיה גן שעשועים צמוד. כל זה הופך את החופשה לקלה ופשוטה יותר עם ילדים. שני האיזורים המומלצים לטיול באוסטריה הינם טירול וזלצבורג.

מי אנחנו?

אני (טלי) המתכננת והמבצעת – יועצת טיולים, מתכננת ובונה מסלולי טיול בחו"ל בהתאמה אישית (http://fantasy-trip.com), בעלי שמתפקד בתור הנהג , ושני הילדים - שבזמן החופשה באוסטריה היו בני 5,7. אנחנו מעדיפים בעיקר טיולי טבע, נופים וחיות והאטרקציות רק מהסוג שמשתלבות בטבע. אנחנו אוהבים לטייל בארץ ובעולם. המקומות שיוזכרו הם מתוך המסלול שלנו שהותאם לגיל הילדים אך מדובר בילדים שרגילים לטיולי טבע.

דרכי הגעה:

הדרך המהירה להגיע לטיול בחבל זלצבורג או טירול היא דרך מינכן. גם השכרת הרכב שם היא בין הזולות באירופה. דרך נוספת היא דרך וינה אך היא יותר מתאימה לחבל זלצבורג ולא לטירול בגלל מרחק הנסיעה. לוינה יש היום טיסות לואו קוסט של חברת וויז אך כדאי לעשות את השיקלול הכולל יחד עם השכרת הרכב ומרחק הנסיעה. קו נוסף של לואו קוסט יש למימינגן בדרום גרמניה של חברת ריינאייר.

הטיול שלנו

מכיוון שהיו לנו 9 ימים לטיול החלטנו להתמקד שבוע בחבל זלצבורג ויומיים לבקר בלגולנד ליד מינכן בדרך חזרה.

לינות

בחבל זלצבורג ישנו בצימר בעיירה פלכאו המתאימה לטיול כוכב. בביקור בלגולנד ישנו בכפר הנופש של הלגולנד דבר שאיפשר כניסה לפארק גם ביום ההגעה וגם ביום למחרת.

כמה תמונות לפתיחת התאבון

רוצים לשמוע עוד? המשך הסיפור כאן

חלום של טיול - תכנון טיולים לחו"ל בהתאמה אישית 052-2223023