ככל שהתקרב חודש מרץ חילחל אצלי לאט לאט הרעיון לחגוג את יום הולדת ה-40 בחו”ל בסופ”ש זוגי פעם ראשונה ללא הילדים. לאחר שנמצא הפיתרון לילדים (מאד מורכב אצלינו :-) ) עברתי לשלב בחירת היעד הנכסף. חיפשתי יעד שיתאים ל-3 ימים ובעיקר יהיה כיפי וטעים. בודפשט נבחרה למלא את משימת החגיגות.

אז מי אנחנו?

אני (טלי) המתכננת והמבצעת – יועצת טיולים, מתכננת ובונה מסלולי טיול בחו"ל בהתאמה אישית (http://fantasy-trip.com) ובעלי, דוקטור למדעי המחשב, שמגיע לחופשות בחו”ל כמו לטיול מאורגן, אין לו מושג מה עומד לקרות :-). בדר”כ אנחנו מעדיפים בעיקר טיולי טבע, נופים וחיות והאטרקציות רק מהסוג שמשתלבות בטבע. אנחנו אוהבים מאד לטייל בארץ ובעולם.

טיסות והגעה

טיסות הוזמנו ב wizz air. עם פריוריטי. היו דייקנים להפליא ואף הקדימו להגיע ליעד. מהשדה השתמשנו בקו E100 לצורך הגעה למרכז העיר. הקו יוצא כל 20 דקות מהשדה ומאד זול.

מלון

מלון מומנט בודפשט – http://hotelmomentsbudapest.hu . יושב בשדרת אנדרשי ממש קרוב לכיכר המרכזית של הגלגל ענק והבזיליקה. מיקום מצוין, ליד נקודת מפגש מטרו. בפועל הלכנו כמעט לכל מקום ברגל.

החופשה שלנו

מראש החלטנו שזאת לא חופשה של לעשות V. זאת חופשה של דברים כיפיים כמו מסעדות, בתי קפה, חנויות ובין היתר עוברים לצד המקומות הידועים בעיר.

רוצים לשמוע עוד? המשך הסיפור כאן

חלום של טיול - תכנון טיולים לחו"ל בהתאמה אישית 052-2223023