אחד הדברים הכי כייפים ואיכותיים בקרוזים בשנים האחרונות, היא ההצגות והפקות הבידור המרשימות, שעלו ערב ערב על בימת התיאטראות, בלב הספינות המפוארות. אבל מה עושים כשהקרוזים מושבתים ותיאטראות ברודוויי בניו יורק ו-ווסט אנד בלונדון סגורים? חברת הקרוזים המובילה, נורוויג'ן קרוז לייןף הרימה את המסך, והשיקה סדרה אינטרנטית חדשה בשם "יוצאים לדרך" (EMBARK-The Series).

במסגרת הסדרה, הופקו וישודרו פרקים אקסלוסיביים, המתארים איחוד מרגש של שחקני המופע, “ The Choir of Man”, שנפגשו מחדש בווסט-אנד בלונדון והעלו את אחד המופעים האהובים ביותר על נוסעי הקרוזים. הפרק שיעלה לאוויר, יכלול חלקים מההופעות האהובות Save Tonight, Pina Colada, Some Nights ו- Hello לצד ראיונות עם צוות השחקנים על איך הם מתמודדים עם תקופת המשבר הזו וכיצד הם נשארים אופטימיים בהסתכלות על העתיד.

“The Choir of Man” זכתה לשבחים רבים בזכות הריקוד האנרגטי, המוסיקה החיה, וחווית הפאב הסוחפת שמציגה בחורים רגילים שמבצעים החל משירה בציבור ועד לשירי רוק קלאסי. פרק המופע המסורתי בפאב השכונתי מדגיש את חשיבות הקשר הקהילתי והאנושי באמצעות שירה, הופעה ושיחות אינטימיות עם השחקנים.

"עכשיו יותר מתמיד כולנו כמהים לחיבור", אמר ריצ'רד אמברוז, סגן נשיא בכיר בבידור ותכנון תכני הפלגות בחברת נורוויג'ן קרוז ליין. "בידור מאחד אותנו ומאפשר לנו לשכוח את הדאגות שלנו, גם אם רק לזמן קצר. תמיד היינו פעילים בקהילת התרבות ואנו פועלים על מנת לספק הופעות ברמה גבוהה עבור האורחים שלנו. התיאטראות אמנם סגורים וההתכנסויות מוגבלות, אך אנו רוצים לתמוך בחברינו המופיעים תוך חיבור משמעותי לאורחים שלנו. באמצעות הפקה בלעדית זו אנו רוצים להציג את האנושיות ולהפיח תקווה לימים טובים יותר. בסופו של דבר, אנחנו נמצאים בזה יחד ולכן נמשיך להתמיד ".

הפרק הקרוב יהיה באורך של כ- 40 דקות, בהפקתו וביומו של ניק דונסון, אחד המוחות היצירתיים מאחורי "The Choir Of Man", יהיה זמין באתר www.ncl.com/embark החל מיום שישי, 20 בנובמבר 2020.

כך תוכלו להרגיש, ולו רק לשעה קלה, כאילו אתם בתיאטרון מרשים, על סיפונה של ספינת תענוגות גדולה, אז הצטיידו בבירה והחשיכו את האורות בבית, ששש... ההצגה מתחילה!