חברת ישראייר הודיעה כי תפעיל שתי טיסות ישירות למונטגרו בסוף חודש יולי ותחילת אוגוסט. ישראלים שירצו להיכנס אל המדינה הירוקה, יצטרכו להציג בדיקת קורונה שלילית שנעשתה 72 שעות לפי מועד הטיסה. מחיר כרטיס הלוך ושוב – 199 דולר 

חברת ישראייר הודיעה היום כי תפעיל שתי טיסות למונטנגרו לקראת סוף חודש יולי ובתחילת אוגוסט. הטיסה הראשונה מתוכננת ליום שישי ה- 24.7 וטיסה נוספת ליום שני ה- 3.8. מחיר כרטיס טיסה הלוך ושוב 199 דולר. ישנה אפשרות גם לרכוש כרטיס בכיוון אחד שעלותו 159 דולר. ישראייר מאפשרת בתוספת של 1 דולר למחיר כרטיס הטיסה ביטוח מגן המקנה ביטול חינם עד 7 ימים לפני מועד היציאה.

דמיר דוידוביץ ממלא מקום שר התיירות של מונטנגרו מסר:"לכל מדינה יש את הזכות לפעול על פי תפיסתה בנוגע להיתרי הכניסה לתיירים, מונטנגרו מפעילה הנחיות באיזורי התיירות בכלל ובבתי המלון בפרט לשמירה והקפדה עליהם בתקופה זו למען בריאות התיירים. גם בימים אלו כמו בעבר מונטנגרו מחכה ומקדמת בברכה את התיירים מישראל שיוכלו להנות מיופיה ומחופיה של המדינה".

מקונסוליית מונטנגרו נמסר:"בהתאם להנחיות ממשלת מונטנגרו , תיירים ישראליים יכולים להכנס למונטנגרו בכפוף להצגת בדיקת קורונה שלילית שנערכה לא יאוחר מעד 72 שעות לפני מועד הטיסה".

חשוב לציין כי על פי הנחיות מדינת ישראל, נכון להיום (15 ביולי), כל אזרח שנכנס לישראל, מחויב ב-14 יום של בידוד ביתי.