הקיץ מקרב אלינו לטובה והארץ הולכת לקראת גל של נסיעות לחו"ל, הנתונים הרשמיים של משרד תיירות מראים שכמעט שני מיליון טיסות לחו"ל היו בקיץ הקודם, כאשר המשרד צופה אפילו עלייה במספר הטיסות בקיץ הנוכחי.
הדבר הראשון שחשוב כמעט לתשעים אחוזים מהישראלים כשהם נמצאים במדינה זרה זה המלון.מעניין לציין מה היה חשוב לאותם עשרה אחוזים האחרים? כל השאר ציינו שהדבר החשוב להם ביותר היה המחיר. כאשר גורמים חשובים נוספים הם: כשרות, נגישות לאטרקציות באותה הסביבה, שירות ורמת הכוכבים.
כאשר הישראלים מדברים על כוכבים, הכוונה היא כמובן לרמת המלון כולו. כאשר הישראלים רגילים לקבל שירות של חמישה כוכבים בישראל במקומות כמו אילת או טבריה. כולם רגילים להגיע למלונות כמו מלון הנסיכה באילת ולהרגיש שמגיעים למלון יוקרה בכל מקום בעולם.
חשוב לציין שתיירים ישראלים לרוב לא מצליחים להבין שהסטנדרט הישראלי נחשב לנמוך יחסית בעולם, כאשר מלונות בגרמניה למשל ברמת ארבעה כוכבים, הם למעשה בעלי שירות גבוה יותר ואיכותי יותר מאשר מלונות חמישה כוכבים שאנחנו מכירים בישראל.
הפעם רצינו לסקור את מלון קראון פלזה ברלין הנמצא בגרמניה, המקום הלוהט ביותר באירופה היום. למקרה שהקוראים לא מעודכנים במה שקורה היום בעולם, אז חשוב לציין שהמשבר הכלכלי היום ביבשת אירופה, גורם למצב שבו ברלין, היא היום העיר העשירה ביותר בעולם, החזקה ביותר בעולם אולי. היא מכילה את כל חיי הבילויים החמים ביותר, חיי התרבות העשירים ביותר.
היתרון הגדול ביותר של מלון קראון פלזה בברלין הוא הכשרות הגדולה ביותר שניתן למצוא היום באירופה. הצוות של המלון מתודרך מראש לקבלה ואירוח של תיירים מישראל, אתם לא תאמינו שהגעתם בכלל לגרמניה, אולי תחשבו שאתם נמצאים בירושלים.
מעבר לצוות שדובר עברית, התפריטים במלון קיימים בשפה העברית, ניתן למצוא תעודות כשרות בעברית וכל דבר שאתם יכולים רק לבקש ממלון כשר. אל תופתעו כאשר תהיו בלובי של המלון בברלין ותרגישו כאילו הגעתם לכנס חרדים, כאשר חלק ניכר מאורחי המלון יהיו לובשי חליפות חרדיות.
משיחה שניהלנו עם צוות המלון, נאמר לנו שהצוות זמין לשאלות ומחזיק פקידי קבלה דוברי עברית, כדי שיהיו זמינים לכל השאלות של המתעניינים. לאתר המלון לחצו כאן להתרשמות.