מידע כללי על קניות בורשה ”קניות בוורשה 9-16.5.17“

נתחיל בזה שביקרנו כמעט בכול הקניונים בוורשה חשבנו שיש זולים יותר מסתבר שאין.היינו בקניון זלוטי, בקניון ארקדיה קניון ברובע פרגה ובעוד אי אלו קניונים שלא רשמנו אותם מסתבר שזה אותו דבר רק בחלק אחר של העיר כמעט בכולם יש את אותם חנויות.ממליץ להיכנס ל-A&c - רשת בגוד הכי זולה. לא נמצאת בכול הקניונים המוצרים שלהם טובים עד טובים מאוד. מדבר על כותנה 100% שזה מאוד נעים ללכת אתו. ככול שתתקרבו לחודש יולי אז מתחילים מכירות סוף העונה המחירים צונחים.

*בC&a יש מספר סטנדים במחלקת גברים עם ביגוד שנשאר מהחורף בכול מיני מידות במיוחד במידות גדולות שבארץ המחירים שלהם יקרים מאוד מעילים מידות גדולות במיוחד במחיר של 100 זלוטי, אפודות ב-30 זלוטי שווה לבדוק.

*בקניונים הגדולים יש את חנויות המזון בקומה אחרונה שווה לאכול בהם האיכות טובה וגם טעימה.

* בית מרקחת רוסמן: נמצא בכול מקום המחירים זולים והאיכות מעולה גם המותגים זולים יותר מאשר בארץ.

בקניון ארקדיה ובעוד כמה קניונים יש רשת מזון שנקראת אמריט אקספרס לא מוכרים שם בשר לבן רק בקר או עוף.קניתי קבב עם עוף וסלט עם רטבים שרוצים בתוך לאפה ושמים אותם בטוסטר מקבלים אותה חמה עלות 11 זלוטי צ'יפס 5 זלוטי טעים מאוד ממומלץ. יש גם חנויות שמוכרים שוקולד במשקל עולה כ-24 זלוטי לק"ג.

בקניון זלוטי יש קומה -1 ששם יש סופרמרקט גדול ניתן לקנות מכול טוב בסופר כולל מזון המחירים זולים.כדי לקנות שוקולדים בחפיסות החל מ-2.19 זלוטי ליח' של 70% קקאו מומלץ.

לכל המידע על ורשה פולין
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות