ווסט אנד ”מחזות זמר מומלצים בלונדון“

  1. מלך האריות - מומלץ מאוד עבור מי שרוצה להנות מהצגה בלונדון מבלי לשבור את הראש בניסיון לפענח את המבטא האנגלי, וכמובן מתאים מאוד לילדים. ההצגה היא העתק (כמעט) מדויק של הסרט המצויר ולכן לא תתקשו כלל לעקוב אחר העלילה.
  2.  
  1. אלאדין - המחזמר נותן פייט רציני לסרט המקורי, עם פירוטכניקה מרהיבה, עשרות שחקנים ורקדנים על הבמה ואין ספור קטעים מצחיקים. נעשו מספר אדפטציות על מנת להתאים את הסיפור להצגה על במה - אף אחת מהן לא גרעה אפילו במקצת מההנאה. גם כאן לא יהיה מאתגר מדי לעקוב אחר העלילה.
  2. Wicked - טוויסט מטורף ויצירתי על הסיפור של הקוסם מארץ עוץ וללא ספק המחזמר האהוב עליי. ועל אף פי כן, לא ממליצה כלל לראות את המחזמר בלונדון כיוון שההומור במחזמר מאוד אמריקאי. לכן אם בברודוואי קהל של 2400 איש יצחק יחד איתכם, בווסט אנד לא תשמעו יותר מגיחוכים. לטעמי, פוגם מאוד בחוויה.
  3. מאמה מיה - מחזמר אליו תוכלו להשיג כרטיסים במחירים סבירים יותר (30-50 פאונד) ביחס לאחרים, וכן, קל מאוד להשיג כרטיסים גם מספר שעות לפני ההצגה. המחזמר אינו שונה מהסרט ובכל זאת הרבה יותר מהנה לצפייה. אם Wicked אינו מותאם להומור הבריטי, אז מאמה מיה לחלוטין כן. הצגה שהיא לגמרי סוג של מסיבה - תשירו איתם, תרקדו איתם - כיף גדול!
  4. למעריצי מחזות זמר מושבעים שהם גם חובבי היסטוריה, מומלץ מאוד לנסות למצוא כרטיסים להמילטון או לעלובי החיים. הצגות כבדות יותר, עם רגעים קומיים מעטים אבל עם סיפורים ומסרים מאוד חזקים ומרגשים. שימו לב! הסיכוי למצוא כרטיסים בלונדון אפסי עד לא קיים. לכן רצוי שהזמנת הכרטיסים תתבצע כמה חודשים לפני, במידה ויש לכם אפשרות. בנוסף, המחירים פה לחלוטין גבוהים יותר משמעותית מההצגות האחרות - לשיקולכם.
  5.  
לכל המידע על לונדון אנגליה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות