חברת נצחון טרוול ”טיול שורשים לאוקראינה“

נסענו בין פסח ליום העצמאות לטיול שורשים באוקראינה. את הטיול ארגנו לבד, שני זוגות,כשהתחלנו בקייב, עברנו דרך מספר קברי צדיקים בדרך ללבוב. בלבוב בילינו שבת נחמדה מאוד, וביום ראשון יצאנו כל זוג ליום אחד לחיפוש שורשים. ביום שני המשכנו בקברי צדיקים עד החזרה לקייב, טיילנו את יום המחרת בקייב ובלילה טסנו חזרה לארץ.

את יום חיפוש השורשים בכפר בו נולד אבי (בעבר בזמן שהיה חלק מפולין נקרא זסצ'נקה, כעת זסטינקה) ובעיר בה גר לאחר מכן (בעבר נקראה טרנופול, כעת טרנופיל) ארגנו בעזרת אנדרי מנצחון טרוול. אנדרי עזר לנו בצורה מדהימה. הוא חיבר אותנו לסשה, שגר בטרנופול שבעזרתו חיפשנו חומרים בארכיון העיר ובמקורות נוספים, על מנת להגיע מוכנים כמה שיותר. אנדרי גם עזר לנו בתרגום חומרים מאוקראינית ופולנית לעברית וההפך, כשתקשרנו עם גופים באוקראינה. את היום בילינו בעזרת סשה ואדם מדהים נוסף בשם אולג, שתפקד כמתורגמן. הם נסעו איתנו לכפר, עשו עבודת בלשות, מצאנו את מיקום בית ההורים והמחצבות שהיו בבעלותם, מצאנו מספר זקנות שזכרו את המשפחה וסיפרו סיפורים מדהימים ועוד ועוד (קצרה היריעה).

אנו ממליצים בחום על אנדרי מנצחון טרוול לכל מי שמעוניין לארגן טיול מכל סוג שהוא לאוקראינה. ניתן ליצור קשר עם אנדרי בטלפון 054-311-7517.

במידת הצורך, אשמח להעביר את המסלול שעשינו ופרטים נוספים.

לכל המידע על אוקראינה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות