מסלול עד שבוע בחוף קווינסלנד ”מסלול בפרייזר איילנד לארבעה ימים“

לנו היה קצת קשה לתכנן לו"ז לטיול באי החול הגדול בעולם מכיוון שרק כמה ימים מראש יודעים מה זמני הגיאות ובהתאם לזה, זמנים בהם מותר לנסוע על האי.

כמו כן, קשה להעריך כמה זמן לוקח לסוע בדרכים הפנימיות של האי (רמז: המון!). לכן אני מצרפת פה את הלו"ז שלנו, לטיול בין ארבע ימים (3 לילות בקמפינג) שכלל נסיעה הלוך וחזור מבריסבן. אני מקווה שזה יחסוך לכם קצת מהבאלגן:

יום 1: נסיעה לריינבו ביץ, השכרת רכב, מעבורת לאי (יוצאת כל 20 דקות, ללא שעות קבועות), נסיעה לתחנה המרכזית (סנטרל סטיישן), ושינה שם.

יום 2: נסיעה לאגם וואבי דרך מרכז האי (האגם מוצלח, אבל לא מומלץ לסוע אליו בדרכי הפנימיות אלא דרך החוף – הרבה יותר מהיר), אנחנו ויתרנו על אגם מקנזי כי שמענו שהוא מפוצץ אבל אם אתם רוצים לעשות אותו (אמור להיות הכי יפה באי ולכן מאוד מפורסם) אז כדאי לעשות אותו לפני או במקום אגם וואבי, נסיעה צפונה לאורך החוף וטיול קצרצר באיליי קריק. אם יש לכם אבוב – זה המקום לנפח ולזרום איתו. ממשיכים לסוע צפונה ובדרך חולפים את הפיניקלס ואת הספינה הטרופה. שניהם רק עצירות על החוף כדי לקחת תמונה, לא יותר. שינה בדונדברה.

יום 3: נסיעה לראש אינדיאני ותצפית, שחיה ורביצה בבריכות שמפניה, אנחנו לא הספקנו בגלל שעות הגיאות, אבל אם מתאפשר לכם אז כדאי לסוע מכאן לאגם אלום (מפורסם בזכות הצבים הרבים), היה לנו זמן אחה"צ אז יצאנו להליכה מדונדברה לדיונות הסמוכות, ממש שווה.

יום 4: נסיעה לאגם בירבין (יפיפה, אומרים שהוא ממש דומה לאגם מקנזי) ושחייה באגם, נסיעה לאגם בומג'ין (אגם עם מים אדומים שאפשר לשחות בהם), נסיעה חזרה למעבורת (תבדקו מתי המעבורת האחרונה יוצאת!), החזרת האוטו (תבדקו מתי סוגרים את המשרד), ונסיעה חזרה לבריסבן.

לכל המידע על חוף קווינסלנד אוסטרליה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

כתבות על חופשת סקי 2022

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם