מטבע ועלויות בפפואה ניו גינאה ”עלויות טיול תרמילאים בפפואה “

תמונת הפרופיל של מגד
מגד
4

למרות שפפואה ניו גיניאה היא מדינה מתפתחת ולא מתקדמת, הטיול בה בכלל אינו זול. מניסיוננו טיול תרמילאים של חודש, אשר בו מסתמכים על התנאים הבסיסיים ביותר, יכול לנוע בין מחיר של 7,000 ל-10,000 ש"ח. הסיבה העיקרית לכך היא הטיסות. טיסות אל פפואה אינן זולות, וטיסות הפנים שהן בגדר הכרח בגלל שאין אפשרות אחרת לנוע בין האזורים במדינה, גם הן לא זולות כלל.

מעבר לכך הלינה במקומות הזולים ביותר עולה בדרך כלל 30-50 קינה (45-75 ש"ח) ללילה, תחבורה ציבורית עולה בין 10 ל-50 קינה לנסיעה בין ערים בהיילנד, תלוי במרחק, המזון עולה מחירים דומים לאלו בארץ, כל עוד לא קונים מוצרים מיובאים שיקרים מאוד.

טיפים להורדת עלויות. מבחינת לינה, לינה אצל מקומיים כל עוד אפשר, פשוט מתחברים עם אנשים ברחוב ובאוטובוס, או שיוצרים קשר עם פפואנים אוהבי ישראל דרך מטיילים קודמים. אם לא מוצאים מארח אז לחפש כנסיות שיש בהן אכסנייה, תהיה בדרך כלל האופציה הזולה ביותר (אם כי לפעמים מקבלים הטפה לנצרות על הדרך).

מבחינת טיסות, להשוות בין חברות התעופה המקומיות השונות, ובין התאריכים השונים יכול לחסוך סכומים יפים, אבל דרושה התעסקות בשביל כך, האינטרנט אינו נגיש כמעט בכלל, ולכן צריך להגיע ולמשרדי הכרטיסים של החברות תעופה, או להזמין כרטיסים מראש, שזו אופציה לא כל כך טובה במדינה בה קשה לתכנן ולצפות מה יקרה.

 

 

לכל המידע על פפואה ניו גינאה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי