תחבורה ציבורית ומוניות בבנאויי ”כרטיסי אוטובוס לבנאווי“

ניתן לקנות כרטיסי אוטובוס לבנאווי וחזור למנילה מסוכנות שנקראת טוריסמו פיליפינו שנמצאת במקאטי סיטי. הגעתי אליהם דרך המלצות בלמטייל ואני שמחה שהגעתי לפני הנסיעה שלי לבנאווי. חברים שנסעו מספר ימים לפניי בזבזו, לטענתם, יותר מחצי יום על נסיעות לתחנת האוטובוס לקנות כרטיסים והמתינו שם כמה שעות עד לנסיעה לבנאווי. אחד מהם היה צריך לחזור למנילה לקחת את החפצים שלו ובזבז כסף מיותר על מונית, שלא נדבר על הזמן היקר שבוזבז על ההמתנה לאוטובוס כי הם היו צריכים לשריין מקומות לאוטובוס.

ההמלצה שלי היא לקנות את כרטיסי האוטובוס מהסוכנות הזו, הם עולים יותר כסף, אבל חוסכים לכם שעות נסיעה והמתנה וגם חוסכים לכם את הכסף למונית, כי הנסיעה לשם בתחבורה ציבורית מורכבת. בטוריסמו פיליפינו אומרים שאין בעיה לקנות מהם את הכרטיסים ללא הגעה פיזית למשרד, אלא טלפונית או במייל מספיק. הבחורה שעובדת שם אמרה, שעדיף להזמין מספר ימים לפני, על מנת לשמור את המקומות. צריך לתת להם את השם המלא ותאריך הנסיעה וזהו. הטיול איתם היה אחלה ללא קשר לכרטיסי האוטובוס, גם המדריך היה סבבה, אפילו ידע כמה מילים בעברית.

אם יש לכם זמן להמתין בתחנת האוטובוס, ולא אכפת לכם לחזור למנילה ואח"כ לתחנת האוטובוס, אפשר לקנות ישירות מתחנת האוטובוס אוהיאמי, זה נמצא במנילה, קרוב לאוניברסיטה גדולה שאיני זוכרת את שמה. האוטובוסים לא משהו, אבל זו האופציה היחידה לבנאווי. היתה לי נסיעה לא משהו איתם.

לכל המידע על בנאויי פיליפינים
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות