אודי מאירי - תכנון טיול בויאטנם ”לפני שפונים לספק וייטנאמי - מומלץ מאוד לעשות תכנון עם אודי“

משפחה עם 3 מתבגרים במסע של חודש במזרח וייטנאם ובורמה. התחלנו לחפור ולהתארגן וגם לקבל הצעות מספקים מקומיים ותמיד הגענו לאותו הנתיב פחות או יותר.

כמסתכלים על המפה של וייטנאם רואים שהשטח הוא עצום והנתיב בו כולם הולכים הוא די מצומצם. דרך ההמלצות באתר למטייל הגענו לאודי וכבר בשיחת הטלפון אפשר להבין שמדובר במישהו שמבין ושזורם מחוץ לבלאגן.

נפגשנו עם אודי והבנו שיש וייטנאם שמחוץ למסלול החומוס הישראלי רק שמעטים מכירים ויודעים. אודי מתמחה באזורים אחרים ומיותר לציין ששם הרגשנו הכי וייטנאם שיכול להיות. אנשים חיים את החיים שלהם ולא עסוקים בתיירים והיו מקרים שהילדים בכפרים פשוט ברחו מאיתנו כי היינו כמו חייזירים עבורם. באמת מקומות מדהימים ונטולי תיירים עם נופים מטורפים, כפרים, שבטים, מפלים ומה לא. קיבלנו מאודי טיפים על מלונות מיוחדים שהיו חלק מהשיא של הטיול, טיפים על אוכל ומסעדות מומלצות, אטרקציות מיוחדות ועוד. אין שום סיכוי בעולם שהיינו יכולים לעשות ולהגיע למקומות האלו עם חברה מקומית או בעצמנו.

החברות המקומיות והישראליות הן קודם בעלות אינטרסים והמטרה היא כמה שיותר זול כדי לתפוס את התיירים וכמה שיותר קל לתפעול מבחינתן. אודי הוא לא חברת תיירות, נטול אינטרסים לחלוטין ועם מבט ויכולת השוואה כי הוא היה בכל האזורים, בכל המקומות ובכל העונות. למעשה ברגע שהתכנית הייתה מוכנה, התחלנו לעבוד ישירות מול הספק הוייטנאמי שכל מה שנשאר לו זה לתמחר ולהפעיל מה שאנחנו צריכים. בהמלצתו של אודי עשינו מיקס - היו מקומות שנעזרנו בספק והיו שעשינו בעצמו והשילוב היה מנצח. ממליצים מאוד מאוד על שירות יוצא דופן ומעולה.

לכל המידע על ויאטנם
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות