טואן - טרוול אותנטיק
Tuan - Travel Authentic

4.5
(35)
טואן - טרוול אותנטיק - למטייל (1) מתוך הטיפ של יהושע שחר
טואן - טרוול אותנטיק מתוך הטיפ של דלית מסידני - למטייל (2) מתוך הטיפ של דלית מסידני
טואן - טרוול אותנטיק מתוך הטיפ של דלית מסידני - למטייל (3) מתוך הטיפ של דלית מסידני
טואן - טרוול אותנטיק מתוך הטיפ של דלית מסידני - למטייל (4) מתוך הטיפ של דלית מסידני
טואן - טרוול אותנטיק מתוך הטיפ של nir_noa - למטייל (5) מתוך הטיפ של nir_noa
טואן - טרוול אותנטיק מתוך הטיפ של nir_noa - למטייל (6) מתוך הטיפ של nir_noa
טואן - טרוול אותנטיק מתוך הטיפ של nir_noa - למטייל (7) מתוך הטיפ של nir_noa
טואן - טרוול אותנטיק מתוך הטיפ של nir_noa - למטייל (8) מתוך הטיפ של nir_noa
טואן - טרוול אותנטיק מתוך הטיפ של nir_noa - למטייל (9) מתוך הטיפ של nir_noa
טואן - טרוול אותנטיק מתוך הטיפ של nir_noa - למטייל (10) מתוך הטיפ של nir_noa
טואן - טרוול אותנטיק מתוך הטיפ של יהושע שחר - למטייל (11) מתוך הטיפ של יהושע שחר
האנוי, Hoàn Kiếm District, Hanoi, וייטנאם
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על טואן - טרוול אותנטיק

4.5
35 מדרגים
27
1
1
2
2

35 המלצות על טואן - טרוול אותנטיק

תמונת הפרופיל של shirshir100
shirshir100

”טואן מ-AUTHENTIC TRAVEL - מומלץ! סעו לשלום!“

קרא עוד

מומלץ ביותר. פנינו אל טואן לאחר התייעצות עם אודי מאירי וקצת לימוד כך שידענו בגדול מה אנחנו רוצים. אך טואן ארגן עבורנו טיול של שבועיים לויאטנם - והכל טקטק באופן מושלם: כל הפרטים - כולל הסעות, טיסות פנימיות, אטרקציות, אופנועים, מדריכים עם אנגלית טובה, וכו'' וכו'', היתה מול טואן. ובנוסף טואן והצוות היו רספונסיבים (הקימו לנו קבוצת וואטסאפ) היו זמינים לחלוטין לכל שאלה, וכשהיה צורך שינו לנו הערכות On The Fly. כל הביצוע היה מדוייק, והגון - התנהלות מרשימה - ואני ממליצה לעבוד איתו בלב שלם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של zafih
zafih

”טואן- סוכן טיולים בווייטנאם - בינוני“

קרא עוד

אומנם תכנון הטיול היה טוב מאוד, וכל בקשה וכל שינוי שביקשתי בזמם תכנון נענו בצורה מנומסת וטובה, וגם הטיול בפועל טקטק טכנית כמו שצריך, אבל! אחרי שטיילנו בווייטנאם ונפגשנו עם הרבה ישראלים שטיילו עם מדריכים אחרים ראינו שההשקעה בפועל יכולה להיות אחרת. מרבית המדריכים המקומיים הם פרי לאנסרים ולכן מה שחשוב בעצם מיהו המדריך המקומי. מעבר לאנגלית הטובה שנדרשת מהמדריך יש בעיה בווייטנאם של מבטא, ופתאום אתה מבין שזה קשה להבין את המדריך. אחרי שנתקלנו בבעיה כזאת, ביקשנו מטואן לוודא שביעדים הבאים יהיו מדריכים עם מבטא ברור, לצערינו זה לא קרה. דבר נוסף, יש מדריכים מקומיים עם ״נשמה״. לדוגמא, הגענו לספה והמדריך שלנו הוריד אותנו במלון ונעלם. פגשנו ישראלים שהמדריך נשאר איתם והסתובב איתם בעיר להיכרות. בהויאן ראינו מדריכה שהסתובבה עם הזוג וחיפשה להם בנרות מסעדה טבעונית. עוד דבר שהפריע לנו במהלך הטיול היה הקשר עם טואן. בחלקו הראשון של הטיול היתה התעניינות יומית במצבינו, אחרי התלונה הראשונה על המדריך, היחס נהיה קריר וכמעט ולא היתה התעניינות בנו.

לסיכום, תכנון הטיול היה טוב, אבל המדריכים היו אכזבה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Orli_3197323
Orli_3197323

”3 שבועות בויאטנם עם 3 מתבגרים- אודי וטואן.“

קרא עוד

תחילה היינו אצל אודי מאירי שהסביר לנו היטב על ויאטנם וכל האפשרויות לטיול. הוא הפנה אותנו לטואן יחד עם מסלול ששלח לו, לאחר מכן היינו בקשר אינטנסיבי מאוד אדיב עם טואן לבניית הטיול כשאודי עוזר ותומך היכן שצריך כשפנינו אליו.

נסענו עם 3 מתבגרים ל3 שבועות. הטיול היה מגוון ומלא חוויות והתאים לכולנו. היו הרבה סוגים של שיט, אופנועים, הליכות ברגל בין כפרים, מפלים, טעמים, צבעים, ארכיאולוגיה, הסטוריה, סיפורים, אנשים, מציאות מול “מה שמספרים”. וגם השארנו לעצמנו כמה ימים לבד: בהוי אן והנוי, ומידי פעם גם אחהצ או בוקר חופשי במקומות אחרים. כך שגם לא הרגשנו “מודרכים” כל הזמן.

בארגון של טואן היה גיוון בין מקומות מאוד תיירותיים לבין מקומות שפחות תיירים מגיעים אליהם. טואן והצוות שלו ליוו אותנו בקבוצת ווטצאפ והרגשנו מאוד בטוחים, לא דואגים לכלום ובעיקר חווים את הארץ הנפלאה הזו. הם היו איתנו בקשר רציף.

הנהגים היו מצוינים וזהירים, המדריכים היו מגוונים ושונים מאוד זה מזה בהתאמה למקומות שהיינו בהם, מדברים אנגלית טובה, חלק דברו הרבה ביוזמתם וחלק היה צריך קצת לדובב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של דלית מסידני
דלית מסידני

”טואן ואודי שילוב מנצח“

קרא עוד

טואן ואודי ארגנו לנו טיול של 17 יום לוויאטנם וקמבודיה בדצמבר שהותאם למשפחה עם בני נוער. זה היה הטיול השני שלי בוויאטנם עם טואן והתרשמתי שהוא מנסה לשפר ולהתאים את היעדים לקהל היעד.

בהחלט היינו במקומות לא שגרתיים. הטיול שילב יעדים מגוונים עם פעילויות שמתאימות לנוער וילדים ומדריכים ברמה גבוהה. ביקרנו במקומות בהם התושבים ביקשו להצטלם איתנו.

בתי המלון שנבחרו התאימו בדיוק מבחינת המיקום והרמה. טואן קיבל בסבלנות שינויים ועדכונים שעשינו כמה פעמים במהלך הכנת המסלול.

ממליצה גם לעבור על המסלול עם אודי ולהבין את היעדים השונים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גילי ח
גילי ח

”״שעון שווצרי״ בויטנאם - טואן מ Travel Authentic “

קרא עוד

שבנו (זוג 50 +) לפני כשבוע מטיול מצויין בויטנאם וקמבודיה (סיאם ריפ) .

הארגון של טואן וצוותו פעל כשעון שווצרי.הכל בזמן, הכל לפי התכנית, מדריך ונהג בכל מקום שנקבע. המקומות עצמם וההדרכה היו יפים מאוד ומלאי עניין.

לכל אורך הטיול חשנו שיש מי שדואג לנו. הודעות מתריעות בווטסאפ לפני כל ארוע, משלוח כרטיסי טיסה לסלולרי, המלצות על מקומות ומסעדות בכל עיר עם הכוונות Google Maps כלינק בהודעות.

המלונות שנבחרו על ידו היו טובים מאוד וכל הרכבים שנסענו היו חדשים ממוזגים מצויידים בבקבוקי מים קרים.

לסיכום טואן, וגיאפ שליווה והדריך אותנו היו נהדרים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של netaef
netaef

”אודי מאירי - ישראל וטואן- טרוול אותנטיק “

קרא עוד

אנחנו, 4 נשים, חזרנו מטיול בן חודש בויאטנם ושלושה ימים בסיים ריפ- קמבודיה.

אודי וטואן תכננו לנו את הטיול., הבצוע היה של טואן.

גם התכנון וגם הבצוע היו מעולים.

תודה לשניהם.

נטע.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אסנת בן צבי
אסנת בן צבי

”טואן אמין ומקצוען “

קרא עוד

אנחנו משפחה של אבא אמא ו4 בגילאי 13-20. חיפשנו טיול שיוצא ממסלול התיירים הרגיל. ושישלב הדרכה ונוחות של רכב, עם סיגנון של תרמילאים פשוט, זול ולא פלצני. הבנו שטואן היחיד שמוכן לסטות מהמסלול הרגיל של חברות הטיולים בחרנו בו. קיבלנו תוכנית מסע שהייתה מאוד יקרה עבורנו בהתחלה. הכנסנו בה שינויים ברמת בתי המלון, ויתרנו על בתי המלון 4 כוכבים ודרך בוקינג סגרנו אכסניות חלק מהן אפילו ברמה של 3$ לאדם ללילה והיה סביר לגמרי נקי ומספיק טוב עבורנו. זה הוזיל לנו את הטיול כמעט בחצי מההצעה המקורית. כמובן שטואן לא לקח אחריות על הסגירות האלה וזה היה באחריותנו. טיילנו במשך 21 יום מהצפון ועד הדרום. כל השרותים שקיבלנו מטואן היו ללא דופי. מדריכים טובים רכב וואן של 13 מקומות סופר נוח ונהג שדואג לניקיון כל הזמן. טואן הוא לא גננת והוא לא מהאנשים שיתקשרו כל יום לשאול מה שלומכם. לא שמענו ממנו במשך כל הטיול ולנו זה היה בסדר. אבל למרות שאנחנו סגרנו את טיסות הפנים בעצמנו והוא לא היה חייב לנו כלום על זה הוא מיוזמתו סידר לנו אוןליין צ'קאין איפה שהיה אפשר בדק לנו את הטיסות וזה הקל עלינו מאוד! ופעם אחת שהבן שלי שכח את הטלפון שלו ברכב שנפרד מאתנו הוא היה זמין ודאג במידי לוודא שהטלפון יחזור אלינו והיה מאוד מאוד יעיל. מה שקצת פחות עבד לי זה שהתכנית שקיבלתי ממנו בהתחלה הייתה כללית ולא יכולתי לדעת בדיוק עלויות של כל בית מלון שאני משנה ומה המשמעות של זה בחישוב הסופי והייתי צריכה לסמוך עליו שהוא אכן מוריד את הסכומים המדויקים מהתשלום של כל מה שאני סגרתי באופן פרטי.
התקשורת איתו לפני הטיול הייתה מאתגרת לקח לו קצת זמן לחזור אלינו בכל פעם. בשורה תחתונה הוא יודע מה הוא עושה ואפשר לסמוך עליו לגמרי! לסיכום-ממליצה בחום!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של talma91
talma91

”סוכנות טיולים בויטנאם Travel Authentic“

קרא עוד

אנחנו זוג בני 70++ נסענו לטיול בן שבועיים לויטנאם. בהמלצתו של אודי מאירי רכשנו אל כל השרותים לטיול מהסוכנות Travel Authentic בהנהלתו של טואן.הטיול אורגן ובוצע לשביעות רצוננו המלאה.מסלול יפה ומעניין, עמידה בלוח הזמנים, בתי המלון כולם ברמה טובה ובמיקום מצוין. רכבים נוחים ממוזגים. נהגים מעולים (יש לציין שהנהיגה בויטצאם אינה קלה) לאורך הטיול היו לנו שלושה מדריכים, שלושתם ברמה גבוהה, חביבים ונעימים דוברים אנגלית היטב וברור. הטיול כולו עבר ללא תקלה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ציפי שביט
ציפי שביט

”טואן - טראוול אותנטיק - שירות מדהים, מקצוען ואמין“

קרא עוד

את הטיול בנינו בערת יועץ ישראלי שהתאים את המסלול לנו ובנה לנו מסלולים שטיפה מחוץ לקו הרגיל.

ייצרנו קשר עם כמה ספקים ובסוף החלטנו ללכת על טואן כי הוא נשמע לנו הכי מבין ומקצועי.

טואן לא אכזב אותנו והתגלה כמקצוען אמיתי עם לב זהב ונכונות לעזור בכל מה שצריך.

המדריכים היו מדהימים ומדריך אחד שהיה איתו בעיה הוחלף ע”י טואן עוד באותו היום ועם המון הבנה ורגישות.

הכל עבד כמו שעון מדוייק ללא איחורים או בעיות, מלונות נבחרו בקפידה, רכבים ונהגים מעולים ופשוט לא יכלנו למצוא פגם אחד בהתנהלות שלו או בשירותים שקיבלנו.

היינו לא פחות ממופתעים מרמת השירות שקיבלנו וללא ספק היה טיול מדהים במדינה מדהימה.

ממליצים בחום על טואן כספק אמין מאוד, מקצוען ולא פחות חשוב עם רצון לעזור ולפתור כל בעיה או גחמה שלנו.

באזורים הלא מתויירים היה פשוט מדהים ושם פגשנו וייטנאם אמיתית ולא וייטנאם של למכור תיקים לתיירים.

שירותי התיירות באזורים נטולי תיירים מן הסתם פחות טובים וזה מה יש - אבל בסופו של דבר גם זה חוויה. באזורים אלו אף אחד לא יודע אנגלית והמדריך הוא למעשה הקשר שלנו עם הסביבה. לכן מדריכים טובים עם אנגלית טובה והכרת השטח עד לרמת הבית מאוד חשובים באזורים כאלו ויש לציין שכל המדריכים שקיבלנו היו ועשו מעל המצופה.

שאפו גדול לטואן ולצוות שלו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של שריצור
שריצור

”טואן אוטנטיק טרוול. לא מומלץ“

קרא עוד

היינו בספטמבר האחרון בטיול שלושה שבועות עם הילדים. את הטיול כולו, מסלול, מלונות ואטרקציות סגר לנו טואן מסוכנות בהנוי ששמה: אוטנטיק טרוולס. המון ישראלים עובדים איתו והוא גם מומלץ ע״י סוכנים ישראלים.

לדעתנו טואן לא היה מקצועי. הוא בנה לנו מסלול עם המון טעויות. המלונות שהמליץ לנו לא היו טובים והיינו צריכים לבדוק אותו כל הזמן ולשנות למלונות אחרים. הרבה עצות שנתן לנו לא היו טובות בכלל.

הוא יקר יותר משאר הסוכנויות ולא מוצדק לשלם לו.

כמה דוגמאות כדי שהענין יהיה מובן:

א. טואן טוען שסאפה בצפון מיותרת להגעה כי היא תיירותית. לא נכון! חובה לישון בסאפה לפחות שני לילות. גם המדריך שהצמיד לנו שם לא היה טוב כל כך ועדיף לטייל שם עם המאמות!

ב. שאלנו אותו לגבי נין בין והוא אמר שזה איזור מיותר ומוצף בספטמבר. לא נכון! איזור מקסים שמומלץ מאוד לנסוע אליו!

ג. הוא תכנן לנו טיול אופנועים וקניוינג בדלאט עם ילדים בני 8. טעות! מסוכן מאוד לקחת ילדים קטנים על אופנועים ימים שלמים. הקניוינג אינו מתאים לילדים מתחת לגיל 13! חבל על הכסף.

ד. בסייגון הוא בנה לנו טיול לא מוצלח ולא המליץ לנו לקחת את הסטודנטיות על האופנועים להכרת העיר. טעות! וחבל.

ה. למרות שראינו שיש ערפל בסאפה ולא נראה כלום מהרכבל ומההר הוא התעקש לעלות אותנו לאטרקציה הזאת וסתם שילמנו 500 שח מיותרים!

ו. היו דברים שהיו רשומים בתוכנית שלו והוא לא קיים בצורה מסודרת כמו למשל: חדר בסאפה בבוקר שנוכל להתקלח בו אחרי רכבת הלילה. והוא עוד התווכח איתנו.

בקיצור: לא מומלץ! לכו לסוכנות קטנה עם יחס חם ולא למי שעובד רק עם ישראלים והתחיל לחפף.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על טואן - טרוול אותנטיק

אין עדיין פוסטים על טואן - טרוול אותנטיק.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות