מסלול עד שבוע ביאנגשו ”שלושה ימי כיף ביאנגשו“

הגענו ליאנגשו מגווילין, יעדנו הראשון בתוך סין. ההגעה מגווילין פשוטה, יש מוניות שירות כל הזמן. ירדנו באזור המלונות וחיפשנו גסט האוס לא יקר במיוחד ולאחר מס חיפושים התמקמנו ב-30 יואן ללילה, לחדר טוב. 

ביום הראשון הסתובבנו בעיירה עצמה, יש המון מה לעשות סביב יאנגשו. האזור הוא אזור מלא גבעות ירוקות ועמקים בהם מגדלים אורז. שכרנו אופנים ליום שלם, דבר מאוד מקובל בסין, ויצאנו לכיוון נהר Yulong River. הנהר מקסים, מלא כפרים סינים אותנטים, שבילים צרים לאופנים. נסענו ממערב לכיוון מזרח לאורך הנהר וכל הדרך פגשנו חקלאים, תחנות קמח שעובדות על מים, וטבע פראי וקסום.

בערב יצאנו לרחובות יאנשו המוארים, חוויה בפני עצמה.

למחרת קנינו כרטיס למערת נטיפים ונסענו עם נהג עד למערה, יש אופציה גם לרכב לשם. יש להיזהר ולראות לאיזה מערה משלמים ולמה נכנסים היות ויש המון זיופים, אנשים מוכרים סתם כרטיסים. אנחנו הלכנו ל-Water Cave - שם נכנסנו עם מדריך מקומי דובר אנגלית. חלק מהסיור במערה היה רגלי וחלק בסירה בתוך המערה. כל הסיור עורך בערך שעה וחצי-שעתיים. נכנסים בלי ציוד, משאירים אותו בכניסה היות והוא נרטב. בתוך המערה היה גם בריכת בוץ למי שרצה. חוויה אדירה. כמובן שיש בריכה נקיה אחר כך כדי לשטוף את עצמך. בקיצור מערות הנטיפים הן חוויה מדהימה, לא לוותר.

יום נוסף נסענו לכפרים לאורך נהר הלי. לקחנו אוטובוס ל-Yangdi ומשם הלכנו ברגל עד Xinping. מסלול יום מדהים לאורך הנהר.יש שביל טוב. קצת שונה ממה שרוב האנשים עושים-שיט על נהר הלי לכפרים אלו.

לכל המידע על יאנגשו סין
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות