מסלול עד שבוע בצ'אנג מאי ”צ'אנג מאי-צ'אנג ראי-צ'אנג מאי“

עשינו זוג טיול של 4 ימים בצפון תאילנד עם מדריך פרטי להלן המסלול עם הערות:

יום ראשון: שינה בצ'אנג מאי. שוק לילה - הרבה אווירה, אבל אין מה לקנות; Doi Inthanon - שמורת טבע, שנמצאת כשעה וחצי מצ'אנג מאי (חביב, הטיול של שעתיים עם מדריך מקומי משבט הקראן דרך מפל עד לכפר היה מעניין).

יום שני: שינה בטאטון. Elephant Riding - נחמד מאוד, אבל יש עוד מקומות חוץ מהצפון; Bamboo Rafting - חביב, היינו כמעט לבד בנהר, מה שהוסיף להנאה. Chiangdao Cave - מערת נטיפים לא מרשימה; Wat Thaton - תצפית יפה ומקדש נחמד. יום שלישי: שינה בצ'אנג ראי. שוק לילה דומה לצ'אנג מאי; Doitung, Mae Fafh Luang Garden - גנים חביבים; Monkey Cave and Fish cave - לא הלכנו בסוף בגלל ששמעתי ממקור ראשון על הקופים, שלעיתים תוקפניים (גם שמנסים לחטוף אוכל) ונשיכה או שריטה מחייבת במהירות זריקה נגד כלבת! גם בקופיפי, בטיול שבעת האיים רואים אותם וגם בעוד מקומות.

משולש הזהב + מעבר ללאוס + שיט בנהר: השיט היה נחמד, סה"כ די מיותר. הוספנו גם ביקור במוזיאון סמוך לתולדות האופיום - היה מעניין.

יום רביעי שינה שוב בצ'אנג מאי. Wat Rongkhun - מאוד מרשים! 10 דקות מצ'אנג ראי. מקדש מאוד מרשים Tea Plantation Farm (Boon Rawd) - סתמי; Maesa Waterfall - חביב, הליכה לא ארוכה לאורך מפל; Botanic Garden - לוותר. Doisuthep - מקדש מאוד מרשים!

הערות: 1. לבחור מדריך עם אנגלית שמובנת, ממליצה לנסות לדבר איתו בטלפון לפני. 2. אוכל: לקחו אותנו למקומות של תיירים, אם לא מתאים, לסכם זאת מראש. 3. כמו שכבר כתבתי, הצפון חביב - לא יותר. 

לכל המידע על צ'אנג מאי תאילנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות