תצפית A'damm ”תצפית מרשימה- אך לא בטוח ששווה את הכסף.“


תצפית מרשימה- אך לא בטוח ששווה את הכסף. כרטיס כניסה למצפה היה יקר ועלה 15 יורו למבוגר. ההגעה למצפה, המתבצעת באמצעות שיט מעבורת, קצר (כ-5 דקות) וחינמי (פשוט מגיעים ועולים) , היא חוויה בפני עצמה. המצפה ניצב בראשו של בניין גבוה (באופן יחסי לשאר הבנייה הנמוכה באמסטרדם) וכולל טרקלין פנימי עם חלונות רחבים בקומה העליונה וכן, עלייה לגג הפתוח. המצפה מספק זווית באמת ייחודית ומאוד יפה ומרשימה על העיר, מראה מרענן לאחר הליכה של כמה ימים בתוך הרחובות ובין הבניינים הצפופים. בנוסף, המצפה מציע מספר רב של משקפות מקרבות והסברים, כך שאפשר לחקור לעומק את העיר. המקום גם מספק מוזיקה מרגיעה, המון פינות נוחות לשבת ולהתפעל מהנוף, ובר ומזנון (יקרים) .

בנוסף לכל אלו, קיימות אפשרויות של קניית כרטיס כניסה למצפה משולב עם פעילויות אחרונות במצפה ומחוצה לו כמו: נדנדה שנמצאת על גג המצפה, חווית Vr אקסרטים בטרקלין המצפה, ביקור במבשלת הייניקן, שייט בתעלות ועוד.

מי שמעוניין באחת האטרקציות האחרות- שווה לקנות כרטיס משולב! זה מוזיל את העלויות ומייצר מספר שעות חווייתיות עם אטרקציות קרובות.

מי שמעוניין בביקור במצפה בלבד- הביקור במצפה לא בטוח יתאים לכולם. אנחנו נהנינו מלשבת בטרקלין ובגג, לצפות בנוף ולהעביר כך את הזמן. אחרים יכולים להשתעמם וללכת מהר וזה לא יהיה שווה את הכסף.

לכל המידע על אמסטרדם הולנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות