חברת נצחון טרוול ”סיור שורשים באוקראינה“

כאשר החלטתי לצאת עם בני משפחתי לסיור שורשים באוקראינה, חיפשתי באתר “למטייל” המלצות על מדריכים דוברי עברית. התקשרתי ולבסוף בחרתי בחברת “ניצחון טרבלס” שהתמחתה בניהול סיורי “שורשים”. בראיה לאחור, היתה זו הבחירה במוצלחת ביותר שתרמה להצלחה הגדולה ולהתפעלות של המשתתפים בשני הסיורים שערכנו – סיור מכין עם שלושה ראשי משפחותינו וסיור גדול כחודשיים לאחר מכן, עם 13 צאצאים ובנות זוג.

הקשר שלי עם החברה היה באימיילים עם אנדרי, יד ימינו של ויקטור מנהל החברה. אנדריי, צעיר דובר וכותב עברית רהוטה, הדריך אותי צעד אחר צעד בתיכנון מסלולי הסיורים שכללו את: לבוב, אבנו פרנקוב, קולומיאה, צ'רנוביץ, סניאטין וזאלאשצ'יקי.

ויקטור, ניצח על ביצוע התוכניות בכל עיירה ועיירה. דאג לכל צרכנו החל במלונות, רכב צמוד+נהג, מדריכות צמודות דוברות עברית וכמובן אנדריי, כמדריך ראשי ויד ימינו. בכל עיירה הינחו אותנו מנהלי או עובדי המוזאונים העירוניים, ובסניאטין שהייתה מוקד הסיור נלווה אלינו היסטוריון יליד המקום שהיה צמוד אלינו כל היום.

אני יכול לסכם שני סיורים אלו באמירה שתוצאות העבודה והתיכנון המשותף שלנו עם ויקטור ואנדריי היתה, כפי שניסח זאת אחד הנכדים – חוויה של פעם בחיים.

חתומה על הצלחת הארגון וניהול חוויה זו החברה Nitzahon Travels.

לכל המידע על אוקראינה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות