מסלול בצרפת - אוצרותיו היפהפיים של חבל ברטאן

חבל ברטאן מציע למבקרים בו שלל של אוצרות, הממתינים להתגלות. החל מהמצודה היפהפיה מונט סט.מישל ועד לקווי החוף הנהדרים, פארקים מלאים בירוק ומונומנטים מעניינים. מסלול הטיול הבא כולל את האוצרות האלה ומציע לכם טיול, בו תוכלו ליהנות מקצב נינוח וחופשה ללא מתחים ודאגות. ברוכים הבאים לעולם אחר.
מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: מסלול בצרפת - אוצרותיו היפהפיים של חבל ברטאן

ימים מס' 1+2 - פריז - פוגרס - סט.מישל - חוף אזמרגד

הטיול מתחיל בנחיתה בנמל התעופה הבינלאומי של פריז. משם, ביקור בעיר מתקופת ימי הביניים - פוגרס (Fougeres), עם טירה מהמאה ה-12 (הבנויה בסגנון צבאי, שהיה נהוג בתקופה זו), כנסייה גותית, גן ציבורי ומוזיאון של האמנית המקומית Emmanuel de la Villeon, שחיה בין השנים 1858 ועד 1944 ועבודותיה התמקדו בסגנון האימפרסיוניסטי. את הלילה תוכלו להעביר באזור פוגרס. את היום השני תוכלו להתחיל בביקור במונט סט.מישל (Mont-St-Michel), מצודה מהמאה ה-11 שנחשבת כאתר מורשת של אונס"קו. משם תוכלו להמשיך לביקור במפרץ היפהפה של מונט סט.מישל עם רצועת חוף באורך של 60 ק"מ. תוכלו לעצור בחוף אזמרגד (Emerald Coast) עם מי ים בצבע ברקת, וליהנות מהנוף המשגע. משם תוכלו להמשיך לאקווריום הגדול, המציע מגוון של בעלי חיים מאזור בריטאני ומהעולם כולו. אל תפספסו את עמק Rance ואת הכפר העתיק Dinan עם בתים מתקופת ימי הביניים. עוד במקום גם כנסיית St-Malo ומגדל לתפארת. בלילה תוכלו לישון באחד ממקומות הלינה באזור החוף.

כפר בברטאן. צילום: רבקה קכפר בברטאן. צילום: רבקה ק


לתחילת הכתבה

ימים מס' 3-5 - חוף האזמרגד - חוף הגרניט הורוד - חצי האי קרוזון

בקרו באתר המדהים - Fort la Latte, טירה מהמאה ה-14, במגדלאור של קייפ פראל (Cape Frehel) ובכפר העתיק Treguir, המארח את אחד הקתדלות היפות של ברטאן - קתדרלת St-Tugdual, שנבנתה במהלך המאות 14-15 ומציגה את האדריכלות הרומית-גותית. משם המשיכו לחוף הגרניט הורוד (Costes-d' Armor) היפה ולתערוכה, המציגה מידע על החוף ועל בית Ploumanach, הנמצא בקרבת מקום. את היום תוכלו לסיים בלינה באזור החוף. את היומיים הבאים תוכלו לבלות ב - מפרץ Morlaix הוא אחד המפרצים היפים ביותר שבצרפת. מומלץ לבקר בעיר העתיקה Morlaix, עם גשר ישן וכנסייה גותית מהמאה ה-15 וכן בבזיליקה של Folgoet. משם אפשר לצאת למסלול התיירותי לאורך החוף הצפון מערבי של ברטאן, הכולל כפרים עתיקים ונקודות תצפית מקסימות. את הלילות תוכלו לבלות בחצי האי קרוזון (Finistere).

לתחילת הכתבה

ימים מס' 6+7 - Locronan - Pleyben - ההרים השחורים

הכפר העתיק Locronan (בתים עתיקים, כנסייה עתיקה מהמאה ה-15, קפלה ממאה ה-16) מסווג כאנדרטה היסטורית. המשיכו לביקור ב - Pleyben ובפארק ובטירה של Trevarez. תהנו מהטבע המקסים של ההרים השחורים, והסתובבו בפארק הלאומי של Armorique (אחד האתרים היותר יפים של ברטאן). גם את הלילות האלה תוכלו להעביר בחצי האי קרוזון.

לתחילת הכתבה

ימים 8-11 - חצי האי קרוזון - מפרץ Morbihan - חצי האי Guerande

בקרו באיזור הבר של קייפ Sizun, עם מושבות הציפורים שבו. עצרו בתחנות שב - N.-D.-de-Tronoen עם בית תפילה מהמאה ה-15, משם למגדלאור Eckmuehl בעיר העתיקה Concarneau, המציעה גם מעבדה ביולוגית ימית. משם תוכלו להמשיך לביקור במוזיאון ההיסטורי של איזור Finistere שב - St-Guenole. את שלושת הלילות תוכלו לבלות באזור מפרץ Morbihan . ביומיים הבאים תוכלו לבקר במונומנטים של Locmariaquer ובאתר הפרהיסטורי Carnac עם המוזיאון שבו. עצרו ב - Josselin עם טירה עתיקה מהמאה ה-14. את שני הלילות תוכלו להעביר באזור המפרץ. בהמשך תוכלו להכיר את המפרץ בטיול בספינה, עם עצירה באי Arz או באי Moines. עיצרו גם ב - Auray, אחת משמונה הערים העתיקות ביותר של ברטאן, שייחודה הוא באמנות ובהיסטוריה שלו (כמו הקרב המפורסם ב - 1364). בקרו בכנסיה העתיקה מהמאה ה-17 ובנמל הציורי עם בתים מהמאה ה-15. ביום האחרון שלכם לביקורכם באזור, בקרו בפארק האזורי Grande Briere . המשיכו לכפר העתיק מתקופת ימי הביניים Guerande, עם בתים עתיקים וכנסייה ישנה. את הלילה העבירו בחצי האי Guerande.

לתחילת הכתבה

ימים מס' 12+13 - חצי האי Guerande - העיירה Vitre - פריז

אם אתם נמצאים באזור בסוף ספטמבר, אל תפספסו את תערוכת הרכבים שב - Loheac, הכוללת יותר מ-230 כלי רכב שונים, מתקופות שונות וממקומות שונים בעולם. התערוכה מתקיימת מדי שנה. משם, המשיכו לעיירה מתקופת ימי הביניים Vitre, עם טירה מהמאה ה-11 ופארק. לונו באזור העיירה. למחרת, היפרדו מהעיירה וצאו חזרה לכיוון פריז. בדרך תוכלו לעצור בעיירה העתיקה Dampierre ובה לבקר בטירה מהמאה ה-17, שבעמק Chevreuse. זהו. תם ונישלם הטיול באחד האזורים היפים של צרפת - חבל ברטאן.

לתחילת הכתבה

הכתבה נבחרה ותורגמה על ידי צוות למטייל מאתר www.franceitineraries.com.

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על ברטאן