זום על העולם: 6 רקעים שיוסיפו ניחוחות חו"ל לשיחות ה-ZOOM שלכם

בימים אלו, במקום לטייל במקומות שונים בעולם, אנחנו מנהלים שיחות עם אנשים דרך אפליקציית Zoom. מה אם נגיד לכם שאתם יכולים להוסיף קצת אווירת חו"ל לשיחה שלכם? הורידו את אחד הרקעים ואם תעשו את ליל הסדר באפליקציה, תוכלו אפילו להגיד שעשיתם אותו בחו"ל :)
מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי

כל שעליכם לעשות כדי לשמור לעצמכם את התמונה במחשב:

  1. להקליק על הקישור הכחול מעל לכל תמונה רצויה, עם הלחצן הימני של העכבר
  2. לבחור ב”שמור קישור בשם”
  3. לשמור את התמונה במחשב או המכשיר הנייד שלכם

רוצים לשמור לנייד? הקליקו על הקישור שמעל התמונה. בעמוד שייפתח, הקליקו בלחיצה ארוכה על התמונה והיא תישמר למכשירכם.

הוי אמסטרדם!

אחת הערים שאנחנו הכי אוהבים ובתקופה כזו הכי מתגעגעים אליה: אמסטרדם, בירת הולנד. ביום שאחרי הקורונה, נשוב לטייל בין הסמטאות והתעלות, נאכל איזה פנקייק וסתם נהנה מהשלווה של העיר המקסימה הזו. עד אז תנו לעיר ללוות אתכם בשיחות ה-Zoom שלכם.

הקליקו כאן להורדת הרקע של אמסטרדם בגודל מלא עבור Zoom

חלום על האלפים הצרפתיים

האלפים הצרפתיים הם אחד מיעדי הסקי החזקים ביותר, אבל הם גם יופי של יעד לחופשת קיץ. בעונה החמה הופכים האלפים לגן עדן למשפחות ולאטרקציה מושלמת עם סטייל צרפתי וטבע מרשים. אולי עוד נספיק לטייל שם בקיץ 2020? נחזיק אצבעות!

הקליקו כאן להורדת הרקע של האלפים הצרפתיים בגודל מלא עבור Zoom 

ניו יורק, ניו יורק!

מה אפשר עוד להגיד על ניו יורק, העיר המשגעת בעולם? בימים בהם אנחנו נדרשים לשמור על ריחוק אחד מהשני, ניתן ליהודה פוליקר לדבר: “רחוק, רחוק בתוך שדרות של חופש... אף אחד בינינו לא יפריד. כלום לא כואב, כלום לא מפחיד. ניו יורק, ניו יורק, בתוך שדרות של חופש...”

הקליקו כאן להורדת הרקע של ניו יורק בגודל מלא עבור Zoom

געגועים לאיטליה

היא אחת המדינות הכי יפות בעולם ויש שיגידו היפה ביותר. כך או כך, איטליה עוברת כרגע את שיא המשבר וכולנו איתם, בתקווה שיחלוף. שימו ב-Zoom את הרקע הזה מהעיר סירמיונה (Sirmione) הציורית ותרגישו קצת בארץ המגף.

הקליקו כאן להורדת הרקע של איטליה בגודל מלא עבור Zoom 

תנו לשים ת'ראש בתאילנד

חוף בתולי, מי טורקיז נפרשים עד האופק ואתם שכובים לכם על החול הרך, לוקחים עוד לגימה מכוס שייק מעולה. נשמע טוב, הא? כולנו מחזיקים אצבעות שכולנו נשוב בקרוב לאחת המדינות הכיפיות והמרתקות בעולם. בינתיים, פנקו את עצמכם עם קצת תאילנד ב-ZOOM

הקליקו כאן להורדת הרקע של תאילנד בגודל מלא עבור Zoom 

לטפס לגג העולם

כמה שהיינו רוצים עכשיו פשוט לשבת על פסגת הר ולהשקיף על הכל מלמעלה, נכון? אם אתם שואלים אותנו, ההר זרמאט (Zermatt) שבשוויץ הוא אחד הקלאסיים וגם נוף העמקים שסביבו הם עוצרי נשימה.

הקליקו כאן להורדת הרקע של זרמאט בגודל מלא עבור Zoom

יעדי הכתבה

נקודות עניין שהוזכרו בכתבה

כתבות מומלצות עבורך על אירופה