טיסות באוסטרליה

הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

20 המלצות על טיסות באוסטרליה

תמונת הפרופיל של עפר ש
עפר ש

”משקל על טיסות עם "טייגר אייר" ו"ג'ט סטאר"“

קרא עוד

היי, רצינו לשתף אותכם מהניסיון שלנו אחרי שטסנו לא מעט בטיול שלנו עם שתי החברות הללו. זה נראה כי מי שלא משלם מראש על משקל עבור מזוודה שתשלח לבטן המטוס ימצא את עצמו נשקל על הגרם על ידי הנציגים, ואני מתכוון להכל: תיקי יד של נשים, תיק תינוק וכן הלאה. הכל יישקל ואם תחרגו משבעה ק"ג לבן אדם – אתם תשלמו הרבה כסף. מה שכן, אם אתם כן שולחים מזוודה, מהחוויה שלנו הם לא מדברים איתך בכלל על תיקי היד... אולי כי כבר שילמת סכום כלשהו על כבודה. 

בכל אופן, זה הניסיון שלנו, אני יודע איך אנשים לפעמים על הגרם מבחינת משקל אז אולי הטיפ הזה ירגיע אתכם קצת. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hai158
hai158

”טיסות זולות באוסטרליה“

קרא עוד

חברת JetStar הינה חברה בת של חברת התעופה האוסטרלית QANTAS. לחברה יש טיסות לכל הערים המרכזיות באוסטרליה במחירים זולים. יש לשים לב איזה כרטיס אתם רוכשים, מפני שהכרטיסים ברמת המחירים הזולה ביותר כוללים כבודת יד בלבד. בעבור כבודת בטן תאלצו לשלם סכום נוסף (כ-20$ אוסטרלי). כמו כן, בטיסות לא מגישים ארוחות ואין מערכת בידור בחינם (בעבור אוזניות תאלצו לשלם סכום נוסף). יש לציין כי ככל שתקדימו להזמין טיסה, תשלמו פחות בניגוד למחירי הדקה ה-90 בארץ. לחברה יש גם טיסות אל מחוץ לאוסטרליה: לניו זילנד ובעצם לכל אזור אסיה והפסיפיק. בסך הכל מומלץ מאוד. מחיר לדוגמא לטיסה שביצעתי: סידני- בריסביין: 89$, כאשר מחיר אוטובוס בין סידני לבריסביין באותם ימים עלה 90$!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של kakadoo
kakadoo

”מידע לרוכשים כרטיס סובב עולם מלונדון“

קרא עוד

אני כותב אליכם מדרום-מערב אוסטרליה. יצאתי לטיול סובב עולם וביקשתי לברר מה הדרך הזולה ביותר. הגעתי לחברת Global Village הידועה גם בכינוייה Around The World בלונדון שמציעה באמת את הכרטיסים הזולים ביותר. עם זאת הייתי מאוד ממליץ לכם לשאול טוב טוב את כל השאלות הנכונות לפני שתרכשו את הכרטיס שם. אני רכשתי סובב עולם עם Qantas.

הסוכן הלונדוני "שכח" לספר לי שכל שינוי בתאריך הטיסות ואו היעדים בהמשך יעלה לי 130 פאונד - שזה 200$ בערך. כמובן שהוא רוצה מראש את כל תאריכי הטיסות ע"מ להנפיק לי כרטיס. מה הסיכוי שאני אדע עכשיו מתי ארצה לטוס בעוד 10 חודשים? 

השיא היה כשהחלטתי לא להגיע לטיסה מסויימת. על הכרטיס רשום שמאוד חשוב לא לבצע No Show - כלומר לא להגיע לטיסה כי אז חברת התעופה תדרוש ממך לקנות אותו אחר כך לבד. 

בגלל כל מיני שיקולים שלי שלא רלבנטים לעניין החלטתי פשוט לא להגיע ולקנות כרטיס לבד לקטע הנ"ל. כשהודעתי לסוכן הוא הזהיר אותי שאם אני לא מודיע לחברת התעופה שאני לא מגיע לטיסה הם יבטלו לי את כל טיסות ההמשך. 

זה נשמע לי הזוי! קניתי כרטיס שילמתי עליו אני בוחר לא להגיע ועוד מודיע לחברת התעופה שאני לא אגיע וכך הם יכולים למכור אותו שוב הלאה למישהו אחר. כמובן שהודעתי להם חודש מראש. התשובה שלו הייתה לא אני מצטער אם כך אז אנחנו חייבים להוציא לך כרטיס טיסה חדש וזה עולה 100$ לנו ו-90$ לסוכן. בקיצור חברה - אם אתם קונים כרטיס בחברה הנ"ל סביר להניח שתקבלו באמת את המחיר הנמוך ביותר. גם השירות שלהם יחסית סביר הם עונים לפניות ואי מיילים ונותנים לך להרגיש שמטפלים בך, אבל ברגע שתרצו לסטות אפילו בקצת מהמסלול המתוכנן שלכם או אפילו לוותר על חלקים בטיסות שלכם ראו הוזהרתם הם מזמברי

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sendi100
sendi100

”איך לטוס בזול!“

קרא עוד

סטודנטים וצעירים (עד גיל 27) - יש אתר דילים ממש שווים שנקרא www.studentuniverse.com. דרך האתר ניתן למצוא טיסות ודילים למלונות מאוד מאוד זולים (ביחס לכל אתר אחר)! אנחנו רכשנו דרכם 2 כרטיסי טיסה.

לאחר הרכישה במידה והינם סטודנטים תצטרכו לשלוח אליהם במייל הוכחה שהינם סטודנטים (יש לבחור 2 מתוך רשימה שתשלח אילכם כדוגמת צילום תעודת סטודנט, אישור תשלום לימודים, אישור לימודים וכו').

במידה והינכם צעירים תצטרכו לשלוח אליהם במייל צילום פספורט עדכני

בהצלחה וטיסה/חופשה נעימה 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hai158
hai158

”טיסות פנימיות עם חברת Jetstar“

קרא עוד

באוסטרליה ישנה חברת תעופה העונה לשם Jetstar אשר מפעילה טיסות פנימיות ובינלאומיות מוזלות. החברה הינה חברת בת של החברה הלאומית של אוסטרליה הלוא היא Qantas. בטיסות, החברה לא מגישים ארוחות ושתייה, ולרוב מחיר הכרטיס הזול ביותר מאפשר לך להעלות למטוס רק תיק יד אחד. על מנת להעלות גם תיק גדול לבטן המטוס תידרש בתשלום נוסף ועל כן יש לקרוא את האותיות הקטנות בזמן רכישת הכרטיס. יש לקחת בחשבון שבאזור זה של העולם מחירי הטיסות עובדים הפוך מבארץ ועל כן יש להזמין טיסה מוקדם ככל האפשר. ככל שההזמנה תיעשה בסמוך למועד הטיסה, כך יהיה מחירה גבוה יותר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shar40
shar40

”טיסה עם חברת תעופה קוואנטס/ Qantas“

קרא עוד

טיסה עם חברת תעופה קוואנטס/ Qantas. טסנו לאוסטרליה 2 מבוגרים 2 ילדים עם חברת התעופה Qantas מבנגקוק לסידני 12 שעות טיסה. החלפנו מטוס אחר שלהם בסידני לניו זילנד ובסוף הטיול חזרנו איתם ממלבורן להונג קונג.

בכל שלושת הפעמים שטסנו איתם היינו מרוצים, מרמת הטיסה, שירות הדיילים, האוכל וכיבודים שהוצאו לנוסעים. הכיסאות מאוד מרווחים. את הכרטיסים קנינו דרך חברת אל על שלחברות הסכם טיסות המשך.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של michalwoll
michalwoll

”Jetstar או Virgin Blue“

קרא עוד

אם אתם זקוקים לטיסה זולה מאוסטרליה לניו-זילנד או טיסה פנימית באחת ממדינות אלה, בוודאי תגלו די מהר שהחברות הזולות ביותר הם Jetstar ו-Virgin Blue. אחרי שהתנסתי בטיסות של שתי החברות האלו אני ממליצה על Jetstar. פשוט כי המטוסים שלהם (במקרה שלי לפחות) היו חדשים ונעימים יותר מאלו של Virgin Blue.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של נעמה רוצה לטייל
נעמה רוצה לטייל

”טיסות פנימיות באוסטרליה, בניו זילנד וביניהן“

קרא עוד

טיסות פנים בתוך אוסטרליה, בתוך ניו זילנד וטיסות ביניהן (ועוד יעדים קרובים) מומלץ מאוד למצוא באתר Best Flights. האתר משווה מחירים בין כל חברות התעופה המקומיות ומציע את הכרטיסים הטובים ביותר. מכיוון שהאתר לוקח עמלה בהזמנת הכרטיסים, לאחר שמצאתם את הכרטיס הטוב עבורכם מומלץ להכנס לאתר הבית של חברת התעופה הרלוונטית ולרכוש את הכרטיס ישירות דרכו ללא עמלה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של nagnag
nagnag

”טיסות זולות באוסטרליה“

קרא עוד

אחת הדרכים הנוחות לנוע בתוך אוסטרליה היא בטיסה. ישנן הרבה חברות תעופה שמספקות טיסות זולות יחסית, כמו Jetstar, Virgin Blue וכו'. הטיסות זולות בעיקר מפני שבמהלך הטיסה לא מוגשים מזון ומשקאות, לא מוצגים סרטים וכו'. אבל למרות הכל, הטיסות עדיין יקרות למטייל הממוצע ולכן אחת הדרכים להוזיל אותן היא לנסוע בזמן הנכון. החל מיום חמישי ועד יום שני, הרבה מאד אנשים טסים בתוך אוסטרליה למטרות עבודה / חופש, ולכן הטיסות יותר יקרות. לעומת זאת, טיסות בימי שלישי ורביעי הן תמיד זולות בכ-50 עד 100 דולר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yotamjoe
yotamjoe

”טיסות זולות אוסטרליה וניו זילנד“

קרא עוד

לטיסות זולות באיזור אוסטרליה וניו זילנד, יש שתי חברות טיסות גדול JETSTAR ו-VIRGIN. שתיהן מציעות טיסות זולות מאוד, פנים המדינה ומחוץ לה. 

אם מזמינים טיסה מספיק מוקדם, היא יכולה להגיע למחיר מצחיק ביותר. למשל, אני טסתי מכרייסטצ'רץ בניו זילנד אל בריסביין באוסטרליה ב-50 דולר אמריקאי בלבד. הטיסות הן טיסות LOW COST משמע אין כיבוד ובידור, אבל כמובן זה לא משנה עקב המחיר הזול.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על טיסות באוסטרליה

אין עדיין פוסטים על טיסות באוסטרליה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות