טיסות באוסטרליה ”מידע לרוכשים כרטיס סובב עולם מלונדון“

אני כותב אליכם מדרום-מערב אוסטרליה. יצאתי לטיול סובב עולם וביקשתי לברר מה הדרך הזולה ביותר. הגעתי לחברת Global Village הידועה גם בכינוייה Around The World בלונדון שמציעה באמת את הכרטיסים הזולים ביותר. עם זאת הייתי מאוד ממליץ לכם לשאול טוב טוב את כל השאלות הנכונות לפני שתרכשו את הכרטיס שם. אני רכשתי סובב עולם עם Qantas.

הסוכן הלונדוני "שכח" לספר לי שכל שינוי בתאריך הטיסות ואו היעדים בהמשך יעלה לי 130 פאונד - שזה 200$ בערך. כמובן שהוא רוצה מראש את כל תאריכי הטיסות ע"מ להנפיק לי כרטיס. מה הסיכוי שאני אדע עכשיו מתי ארצה לטוס בעוד 10 חודשים? 

השיא היה כשהחלטתי לא להגיע לטיסה מסויימת. על הכרטיס רשום שמאוד חשוב לא לבצע No Show - כלומר לא להגיע לטיסה כי אז חברת התעופה תדרוש ממך לקנות אותו אחר כך לבד. 

בגלל כל מיני שיקולים שלי שלא רלבנטים לעניין החלטתי פשוט לא להגיע ולקנות כרטיס לבד לקטע הנ"ל. כשהודעתי לסוכן הוא הזהיר אותי שאם אני לא מודיע לחברת התעופה שאני לא מגיע לטיסה הם יבטלו לי את כל טיסות ההמשך. 

זה נשמע לי הזוי! קניתי כרטיס שילמתי עליו אני בוחר לא להגיע ועוד מודיע לחברת התעופה שאני לא אגיע וכך הם יכולים למכור אותו שוב הלאה למישהו אחר. כמובן שהודעתי להם חודש מראש. התשובה שלו הייתה לא אני מצטער אם כך אז אנחנו חייבים להוציא לך כרטיס טיסה חדש וזה עולה 100$ לנו ו-90$ לסוכן. בקיצור חברה - אם אתם קונים כרטיס בחברה הנ"ל סביר להניח שתקבלו באמת את המחיר הנמוך ביותר. גם השירות שלהם יחסית סביר הם עונים לפניות ואי מיילים ונותנים לך להרגיש שמטפלים בך, אבל ברגע שתרצו לסטות אפילו בקצת מהמסלול המתוכנן שלכם או אפילו לוותר על חלקים בטיסות שלכם ראו הוזהרתם הם מזמברי

לכל המידע על אוסטרליה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות