שדה התעופה הית'רו
Heathrow Airport

4.3
(21)
הוסף לטיול שלי
שדה התעופה הית'רו - למטייל (1) מתוף הטיפ של ציפי מטיילת
Greater London TW6, United Kingdom
+44 844 335 1801
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על שדה התעופה הית'רו

4.3
21 מדרגים
9
7
3
0
0

21 המלצות על שדה התעופה הית'רו

תמונת הפרופיל של BAC1
BAC1

”עמוס ואיטי “

קרא עוד

התורים בבקורת הגבולות ארוכים ואיטיים מאוד. הבירוקרטיה האנגלית במיטבה. לאחר שעמדנו יותר מחצי שעה בתור הארוך, הפקיד סרב לחתום לנו כניסה כי על הטופס שמלאנו במטוס היו שתי מחיקות! והיינו צריכים לעזוב את התור. באולם הנכנסים ישנם אנשי צוות שתפקידם לעזור במילוי הטפסים ובחרנו לפנות אליהם, למרות שאנחנו שולטים בשפה האנגלית, כדי שהם ימלאו את הטופס ושלא נינזף שוב. למזלנו, שוטר שהיה עד ל'גירוש' החזיר אותנו לפקיד הגירה (למזלנו אחר) ללא שנצטרך לעמוד שוב בתור. לא נעים.

שימו לב, ביציאה מאנגליה, אין בקורת דרכונים ואחרי בדיקות הבטחון אתם חופשיים בדיוטי פרי עד הטיסה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של oliviah
oliviah

”החזרי מס בטרמינל 5“

קרא עוד

אם קניתם בחנות כלשהי ביותר מ- 30 פאונד, שאלו אם הם עושים החזר מס, הקופאי צריך למלא טופס מיוחד, ויש צורך בחותמת החנות, חובה להציג גם את הדרכון, אחר כך יש עוד פרטים שצריך למלא, תעשו את זה בנוחות במלון, יחסוך זמן.

עם הטפסים הללו נגשים בשדה התעופה לדוכן החזרי המס, בטרמינל 5 בקומת Departure המקום נמצא מול Zone G (מאחורי הדלפקים של חברות התעופה) , להחזר מס דרך כרטיס האשראי, יש חנויות, כגון פריימארק שאם שילמתם בכרטיס אשראי, ההחזר יהיה מיידי ויש חנויות שזה יכול לקחת עד חודשיים, ניתן גם לקבל החזר מזומן, אבל יקחו ממכם עמלה גדולה יותר, מה שאומר שהכסף שתקבלו חזרה יהיה קטן יותר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של 56144876
56144876

”ביקורת דרכונים בכניסה - סיוט ביציאה ברגוע“

קרא עוד

אני טסה הרבה ללונדון ובפעם האחרונה חיכינו המון זמן לעומת זאת לחזור עם אל על. תענוג לצאת לעיר ולחזור רק עם היתרו אקספרס ילדים בחינם! למעט אם יש מלון שנמצא על הקו הכחול (קו פיקדילי) אז כדאי לנסוע ברכבת התחתית. לשכונת קניגסטון ליד מוזיאון הטבע (יש הרבה מלונות טובים) אפשר ברכבת התחתית.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של galit.f
galit.f

”נסיעה להית'רו טרמינל 4 ברכבת תחתית“

קרא עוד

קו פיקדילי (הקו הכחול) בלונדון, מגיע מנמל התעופה הית'רו ועד למרכז לונדון וחזרה. בדרך חזרה יש לשים לב מאיזה טרמינל יוצאת הטיסה חזרה. רוב הרכבות נוסעות לטרמינל 1-3 ו5 (היעד כתוב על לוח הנסיעות) ורק פעם בחצי שעה בערך אמורה לעבור רכבת שנוסעת לטרמינל 4. כשאני נסעתי, ובניגוד למה שהיה כתוב בגוגל באותו יום, לא עברה אף רכבת לטרמינל 4, במשך יותר משעה! בעצה עם המודיעין עלינו על רכבת לטרמינל 1-3 וירדנו בתחנת Hatton Cross (תחנה אחת לפני הטרמינלים השונים) , שם יצאנו מהתחנה ופנינו שמאלה, ממש ליד היציאה יש שאטלים חינמיים לטרמינל 4, נסיעה של כמה דקות והגענו ליעד בזמן.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של zara10
zara10

”נסיעה זולה מהיתרו ללונדון ב- heathrow express“

קרא עוד

אנו 3 נוסעים ואנו אמורים לנחות בהיתרו בעוד 4 חודשים, וחשבנו שהיות ואנחנו 3 הכי נכון יהיה לנסוע במונית, אולם, מבדקה בגוגל מאפ עולה שבשעות הצהריים זמן הנסיעה במונית יהיה שעה בחצי (במקום 40 דקות ללא פקקים) . עלות המונית נעה בין 50 ל- 90 שטרלינג (תלוי בסוג המונית ובאופן ההזמנה של המונית) .

מנגד, נסיעה ברכבת המהירה Heathrow Express שיוצאת בכל רבע שעה מטרמינל 5 לוקחת רק רבע שעה בלבד (שישית מזמן הנסיעה במונית) . עלות נסיעה ברכבת הוא כ- 25 שטרלינג לאדם, משמע לשלושה אמור לעלות 75 שטרלינג (זה כרטיס גמיש שתקף ל- 3 חודשים מהתאריך שמציינים בהזמנה) .

והחידוש - מחיפוש באתר הרכבת עולה שבהזמנה מראש הם מציעים מגוון כרטיסים, והזמנה 90 יום מראש לכרטיס בכיוון אחד (שתקף רק ליום אחד - לתאריך שמציינים בהזמנה) עולה רק 12.10 שטרלינג, משמע 36.30 שטרלינג לשלושה (חצי מהמחיר הרגיל) . כרטיס שיוזמן 30 יום מראש עולה 14.30 שטרלינג ובהזמנה 14 יום מראש המחיר הוא 16.50 שטרלינג, לאדם.

נכון שממרכז לונדון למלון יהיה צורך בלקיחת מונית, ועדיין, זו הדרך גם הזולה, המהירה והנוחה ביותר להגיע מהיתרו ללונדון (בלי לעמוד בפקקים) .

אתר הרכבת הוא: Https://www.heathrowexpress.com/booking

ולמגוון נוסף של כרטיסים ניתן להיכנס לאתר: Https://www.heathrowexpress.com/tickets-Deals/prices-Fares

שימו לב - יש אתרים אחרים שמציעים כרטיסים אך בהם אין היצע את מגוון הכרטיסים.

עוד יש לשים לב שיש כרטיס “רגיל” שעולה 22 במקום 25 שטרלינג אך הוא מוגבל לנסיעה שלא בזמני “פיק” (לא ניתן לניצול בשעת העומס -לפרטים ראו באתר - שימו את העכבר על סימן השאלה ותראו את תנאי הכרטיס) .

שימו לב שבסופי שבוע - שבת וראשון - ניתן לרכוש כרטיס נסיעה ברכבת המהירה - מהיתרו ללונדון - במחיר של 5.50 שטרלינג בלבד.

Https://www.heathrowexpress.com/booking/ticket-Selection

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של amoss29
amoss29
1

”שדה תעופה יעיל ונוח “

קרא עוד

הגעתי אתמול, היה יחסית עמוס אבל הכל מתוקתק ונוח. להגיע לעיר בהיתרו אקספרס הרבה הרבה יותר נוח. מגיעה לתחנת פדינגטון תוך חמש עשרה דקות של נסיעה נעימה ובעיקר חזרה הטיוב צפוף, איטי וחם. העיקר לונדון מהממת כמו תמיד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של aviramdv
aviramdv

”עוד על הית'רו“

קרא עוד

 טיסות אלעל הסדירות נוחתות וממריאות מהיתרו מטרמינל 4 (בנוסף ללוטון) . בנחיתה כדאי להתכונן לכשעה בביקורת הדרכונים, אלא אם יש לכם או לבן זוגכם דרכון בריטי/האיחוד האירופי, אזי התור הייעודי קצר יותר. צפו ל”חקירה” באשר למטרת ביקורכם, זמן השהייה ומקום הלינה.

 התחבורה לעיר קלה ומהירה. לא שווה לקחת מונית (עלות 70- 100 ליש”ט וחבל על הכסף) . הדרך הזולה והיעילה ביותר אל העיר וממנה היא באמצעות הרכבת התחתית, קו פיקדילי, המגיע למרכז העיר בתוך 35- 45 דקות, ועלות הנסיעה כ- 3.20 ליש”ט בלבד. כמובן שהנסיעה נכללת בכרטיס האויסטר לאזור 6 ואם רכשתם כרטיס לאזורים 1-3 תוכלו לטעון הכרטיס בסכום הנ”ל בנוסף (ועד 5 ליש”ט) . תמיד אפשר להיעזר באנשי השירות הנמצאים ליד הקופות האוטומטיות. תחנת הרכבת התחתית ממוקמת בקומה התחתונה של הטרמינל (מעליות עם הכוונה ממוקמות בערך במרכז הטרמינל, קרוב לדלפקי הצ'ק-אין של אל על) וכנ”ל גם בטרמינל 5 (בריטיש) . בעלייה לרכבת אל הטרמינל יש לשים לב שיעד הרכבת הוא “היתרו- טרמינלים 1-3 + 4” (ולא טרמינל 5) . כמובן שאפשר לנסוע ב”היתרו אקספרס” המהירה יותר, אך עלותה גבוהה בהתאם, עם תחנה סופית בתחנת פדינגטון וממנה לקחת תחבורה נוספת. נסיעה עם נהג פרטי (60 -65 ליש”ט) או בשאטל (כ- 20 ליש”ט לנוסע) אורכת כ- 30- 45 דק' לפחות, תלוי בעומסי התנועה.

 בבדיקות הביטחון בטרמינל מקפידים על נוזלים, משחות וקוסמטיקה למיניה. אם יש לכם חשד שהכבודה מכילה משהו מאלה, מומלץ לשים בנפרד מהכבודה, בכדי לחסוך בזמן החיפוש. יחד עם זאת, לא נתקלתי במצב שזרקו חפצים יקרי ערך (תרופות, ג'ל, קוסמטיקה ומשחות) אם הם ארוזים באריזה המקורית. כדאי גם להימנע מהימצאותם של חפצים מתכתיים על גופכם. לא נתקלתי בביקורת דרכונים ביציאה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Evyatar Yohanan
Evyatar Yohanan

”שדה התעופה HEATHROW והבדיקות שעוברים בו“

קרא עוד

שדה התעופה מצוין ומאוד יפה,

חשוב לדעת שהוא מאוד גדול וצריך להתכונן להליכות רבות,

תזכרו שאם אתם ללא מזוודות לבטן המטוס וכבר עשיתם צ'ק אין מהבית אז אתם ישר צריכים להגיע לתור של הבדיקות הבטחוניות.

בבדיקות אלו הם מאוד מקפידים על החפצים האסורים ומותרים, והדבר הכי בעייתי שנתקלו בו אנשים בזמן שהייתי בשדה התעופה הוא האיסור על החזקת מוצר שתכולתו נוזלית ועולה על 100 מיליליטר,

כלומר בקבוקי שתייה, דאודורנטים וחבילות משחת שיניים גם נמצאים בקטגוריה זו ועליכם לוודא שהם עומדים בקריטריונים.

בכל מקום ישנם עובדים אדיבים שישמחו לעזור בכל דבר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ציפי מטיילת
ציפי מטיילת

”מונית מהשדה לערי הדרום“

קרא עוד

לחברה Executive Travel יש צי של מכוניות מנהלים עם שירות זול ואדיב לנסיעה מהשדה לערי הדרום. נסעתי איתם לפורטסמוס ובחזרה. נסיעה נעימה ונקיה. גם שיתף קצת במידע על העיר. מחיר סביר ונח. הם עובדים עם חברות לצרכי נסיעות עסקים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של 56144876
56144876

”מלון וטיול משדה התעופה“

קרא עוד

מאוד ממליצה לקחת את מלון הילטון בטרמינל 4 במיוחד לטסים עם אלעל תוך 10 דקות מהיציאה אתם במלון בהליכה רגלית נינוחה באזור מקורה ממש בשדה התעופה לנוחתים וליוצאים מי שטס בבוקר בערבי חגים ויום שישי מומלץ! יוצאים מהמלון וישר לבידוק של אלעל. אנחנו עשינו זאת והוספנו יום טיול לעיירות בתמזה ממש קל! נוסעים עם ההיתרו קונקט תחנה אחת! יורדים ומחליפים רכבת אחרי חצי שעה ונוסעים ברכבת נוספת 10 דקות להנלי און תמז מומלץ מאוד (מסלול וזמנים בגוגל מפות) מקישים היתרו והנלי ויוצא מסלול מדויק על הדקה מומלץ מאוד ואז חוזרים למלון שממש מעולה עם מסעדות ובר ובריכה וחדר כושר ממליצה מאוד.

הטיפ עזר לך?

כתבות על שדה התעופה הית'רו

מתוך הבלוגים - פוסטים על שדה התעופה הית'רו

אין עדיין פוסטים על שדה התעופה הית'רו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה ללונדון

אטרקציות בלונדון

מלונות ומקומות לינה בלונדון

מדריכים ונותני שירות בלונדון

נהגים בלונדון

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

חופשה של פעם בחיים

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי