בית חב"ד ברצלונה
Chabad Barcelon

3.4
(5)
Carrer del Montnegre, 14, 08029 Barcelona, Spain
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על בית חב"ד ברצלונה

3.4
5 מדרגים
3
0
0
0
2

5 המלצות על בית חב"ד ברצלונה

תמונת הפרופיל של מטייל_4060433
מטייל_4060433

”מומלץ מאוד!“

קרא עוד

בית חב”ד מהמם, הכל בטוב טעם, הרב דוד נחמד מאוד, האוכל, ההגשה, השירות, האווירה הכל מאוד טוב! בחיים לא נהנתי כל כך בסעודת שבת, והזמירות שבת עלו על הכל! מומלץ גם לילדים, יש חדר משחקים לילדים, והמקום גדול ומרווח. האוכל בשפע רב והמחיר בהתאם-אך בשום מסעדה לא תשיג כזה שפע וכזה הרבה אוכל טוב במחיר הזה. בקיצור שווה ביקור, חוויה מצוינת! הבית חב”ד עצמו עם שירות לכל אחד ממש חב”ד עם הלב לכולם, עוזרים לחולים, לכל מי שצריך. כשהתארחתי הייתה בר מצווה והשמחה הרקיעה שחקים. מומלץ בהחלט.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של משה דוד_4040347
משה דוד_4040347

”לברוח לברוח משם“

קרא עוד

החוויה הכי גרועה של הטיול טיילתי עם אשתי וילדי בבברצלונה ויצא שהיינו צריכים לעבור שבת בברצלונה. יצרתי קשר עם הבית חבד וענתה לי אשה קשת מזג שפשוט נפנפה אותי אותי לאתר, נכנסתי לאתר הוא בכלל לא ידידותי ניסתי לחזור שוב לאשה והיא עוד פעם ועם צעקות אמר לי שאין לי יותר מה להתקשר, בסוף ביקשתי מחברים עד שהבנתי באתי להרשם וראיתי שהמחיר הוא 25 יורו לאדם דבר שכשלעצמו יקר במיוחד שאין שום הנחה לילד שהוא בן 6 ובקושי אוכל, ניסתי שוב לדבר איתם והם היו כמו קיר, בסוף נרשמתי כי חשבתי שהחוויה היהודית שנעבור בבית חבד יהיה שווה בשביל הילד ואשתי, לצערי כשהגעתי למקום הייה ממש זוועה נתנו לי לחכות בכיסה 20 דקות על כלום, כשחם מאוד בחוץ, בסוף נכנסנו המקום נראה יפה חיכתי שיגמר התפילה וירדנו עם כולם לאולם איפה שמתקיים הסעודה שאלתי איפה המקום שלי ופשוט אמרו לי תקחי איפה שאת רוצה המקום היה מלא התחלתי לחפש מקום לשבת והיו מקום נפרד בסוף התישבתי אני והילד שלי בשוחן אחד ואשתי בשולחן אחר. האוכל היה מדורג ברמה בסיסית מאוד הסכום היה מלוכלך מאוד בקושי היו מלצרים שהיה אפשר לבקש מהם שיחליפו לי את הסכום. אחרי כל התלאות האלו בסוף אף אחד לו ניגש לדבר איתנו הרגשתי שפשוט חיפשו כסף ורק להעיף אותנו, אני ביקרתי בבתי חבד אחרים והיה יחס אחר לגמרי עם אהבה חייוך הרגשת בית, בחבד ברצלונה הרגשתי זר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של bar15
bar15

”מומלץ“

קרא עוד

ממש במיקום טוב בכניסה לרובע היהודי. מקום נחמד. במקום ניתן לקנות כריכים כשרים וחשוב מכך יין כשר. מאוד שרותי. הפנה אותנו לאתרים יהודיים באזור.

בנוסף, יש לו ספרים בספרדית ושעורים ודברים אחרים המיועדים לחקר לאוכלוסיה המקומית. חשוב להדגיש, כניסה לבית הכנסת ולמוזיאון עלתה 2.5 יורו לאדם. היה טיול שהוצע לנו תמורת47 יורו לאדם. בית חב”ד בהפניה חסך לנו הרבה, משום שחלפנו פעמיים ליד בית הכנסת והמוזיאון מבלי למצוא אותם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של iris74
iris74
1

”ארוחת השבת בבית חב"ד בברצלונה - חוויה שלילית“

קרא עוד

בחודש יולי 2014, שהינו בברצלונה שלוש משפחות עם ילדים (סה"כ 15 איש). כולנו שומרי שבת. יכולנו לעשות את סעודת השבת בדירות שהתארחנו (כמו כל השבוע ששהינו), אך העדפנו את אוירת השבת המשותפת עם חב"ד, שהיתה במרחק של יותר משעה וחצי הליכה (שומרי שבת) וזו היתה טעות והבושה הגדולה מכל שהעיבה על חופשתנו.

הזמנו ורכשנו מראש מקום לארוחת ערב שבת (21 יורו לאדם) והבטיחו לנו שיש רישום והכל מסודר. כשיצאנו מבית הכנסת, המתפללים התחלקו לשתי קבוצות אקראיות (עם הרב או עם הצעירים), ללא רשימה מסודרת של המזמינים ומי הולך לאיזו קבוצה. אנחנו הלכנו עם הצעירים.

כשהגענו למלון בו היינו אמורים להשתתף בסעודת השבת, לא היו מספיק שולחנות ולא היה מספיק אוכל. הנציגים עברו משולחן לשולחן וקיבצו אוכל לשולחנות אחרים. ממש מביש! הגישו צלחת מרכזית, שהספיקה בקושי רב, ללא הגזמה, ל-4 איש ולא ל- 10 אנשים שישובים לשולחן ועוד העבירו שאריות אם בכלל היה משולחן לשולחן...

לא אכלנו. הילדים חזרו רעבים וגם אנחנו וממש היינו בשוק. גם שילמנו מראש על ארוחה (ולא כמו בבתי חב"ד אחרים, משלמים בסוף כתרומה - אך הכסף לא הבעיה) ולא קיבלנו שום דבר ועוד חזרנו רעבים ובעיקר מאוכזבים מתחושת הזלזול שקיבלנו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Cre321
Cre321
2

”ארוחת שישי בבית חבד בברצלונה. פרטים .“

קרא עוד

מכירים את הרגע שאתם מחפשים אוכל כשר אבל שישי והמסעדות סגורות? בדיוק בשביל זה כתבתי את הטיפ הזה – לאנשים שמרגישים כמוני. אז ככה, אני וחברה שלי (21) טיילנו בברצלונה שבוע באפריל 2014. ברוב השבוע אכלנו במסעדת מכבי הכשרה ברחוב הרמבלס ולעתים אכלנו במקומות אחרים. כשהגענו ליום שישי ורצינו לאכול אוכל שהוא לא עשוי מחסילונים, החלטנו שאנחנו הולכים לבית חב”ד.

אנחנו לא שומרים שבת או משהו כזה אז פשוט לקחנו לשם אוטובוס אחד או רכבת תחתית. לאחר שהגענו בדיוק נגמרה תפילת הערבית וכולם התפנו לקראת ההליכה אל בית המלון שבו אוכלים. כשהגענו למלון הכל היה בסדר ונכנסנו לחדר האוכל הכשר. שם התחיל הקידוש ואחריו כמובן הגיע האוכל שהיה טעים מאד!

אני ממליץ לכל מי שרוצה לאכול בשישי אוכל כשר ללכת לבית חב”ד, שלא נמצא כלכך רחוק. מרחק של 10 דקות נסיעה ברכבת. האווירה מאוד נחמדה והאחראים שם ישר לקחו אותנו ודאגו לנו. לאחר הארוחה נסענו שבעים חזרה למלון והכל היה מצוין. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בית חב"ד ברצלונה

אין עדיין פוסטים על בית חב"ד ברצלונה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות