עונות ומזג אויר בברצלונה

עונות ומזג אויר בברצלונה - למטייל (1) מתוף הטיפ של Vadim3238398

15 המלצות על עונות ומזג אויר בברצלונה

תמונת הפרופיל של avia222
avia222

”מזג אוויר בסוף ספטמבר“

קרא עוד

היינו בעיר בתאריכים 20.9-25.9.

באופן כללי היו יחסית יותר ימי גשם בחודש הזה משציפיתי.

בשבוע שאנחנו טיילנו היה יום אחד של גשם די חזק (הוא בא והלך, לקראת 9 בבוקר ממש התחזק ואח״כ נחלש. לאחר מכן בצהריים התחזק שוב לכמה זמן) . היינו מוכנים עם מטריות אבל לצערנו יום אחרי, התחזית לא צפתה שלקראת הערב יירד שוב גשם (בערך ב9 בערב אם אני לא טועה) ונאלצנו לרוץ כי הגשם החל מאוד להתחזק.

לגבי ביגוד: לבשנו כל הזמן קצר, היה מספיק חם לכך, המזג אוויר עצמו היה נעים מאוד ולא חם מדי כמו ביולי אוגוסט. בערבים לעיתים לקחנו משהו ארוך דק, למרות שהיינו שורדים לדעתי גם בלי (ואני בחורה שתמיד קר לה) אבל עדיף להביא כדי לא להסתכן. ביום של הגשם לבשנו ג׳קטים (אני לבשתי ג׳קט עור זה הספיק) אבל בכל מקרה לא היה ממש קר, פשוט לא היה נעים להסתובב בגשם עם קצר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של חית
חית

”טיול חורף בספרד“

קרא עוד

מאוד התלבטתי לאיזו מדינה לצאת לטיול בחודש פברואר. קריאת הטמפרטורות בערים השונות באירופה הרתיעה אותי, כישראלית מצויה, שפוחדת מקור גדול. נסעתי לספרד. גם כשמד המעלות הראה 2 מעלות ובטח כשהוא הראה 8 או 10 מעלות - היה נעים בהחלט! בתחושה שלי הקור שם היה קל יותר לנשיאה מאשר הקור בארץ. אולי פחות רוחות ואולי סיבות אחרות.

הייתי בהרי הפירנאים, היה יום שמשי אבל ירד שלג, היו 2 מעלות בחוץ, ואפילו כפפות לא היה צריך. אנשים הורידו מעילים! אל תפחדו מטיול חורף! היו יומיים גשומים במהלך השבוע, וגם הגשם לא היה מטריד במיוחד, אלא אם כן תכננתם טיול חוץ. לימים גשומים כדאי להכין תכנית באזורים מקורים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dana2777
dana2777

”מזג אוויר בחודש מאי (2017)“

קרא עוד

ברצלונה מאוד הפכפכה במזג אוויר בחודש מאי. יהיו ימים חמים מאוד, לעיתים רוחות ובערב קריר. רצוי להתלבש בשכבות- חולצה קצרה אם יש יום חם. זקט קל אם נהיה מעט קריר ומעיל מאסיבי לשעות הערב והלילה. בנות במיוחד אם אתן סובלות מקור, לא לוותר על המעיל הרציני.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של nadav256
nadav256

”מזג האוויר בברצלונה בתחילת מרץ“

קרא עוד

אנחנו היינו בברצלונה בתחילת מרץ. מזג האוויר היה מצויין כמעט בכל הזמן. היה קריר ובהיר במהלך היום והיה ערב אחד שירד גשם, אבל מעבר לזה מזג האוויר היה נעים מאוד לטיול ברחבי העיר. במידה ומתוכנן גשם, כדאי לתכנן את הימים בצורה כזאת כך שבזמן הגשם תיהיו במוזיאונים או מקומות סגורים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Vadim3238398
Vadim3238398

”המעבר בין אוגוסט לספטמבר“

קרא עוד

הייתי שנה שעברה, ב-2015, וזה מזג האוויר שהיה: נסענו בין ה-30 לאוגוסט עד ה-9 לספטמבר. בתקופה זו מזג האוויר נע בין חם מאוד לקריר למדי. בין ה-30 לאוגוסט עד 1 לספטמבר היה חם מאוד, בין ה-2 לספטמבר עד ה-6 לספטמבר היה נעים ובלילה היה גשם קל, ואילו אחרי ה-6 לספטמבר היה טיפה קריר בשביל ים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rona 2
rona 2

”מזג האוויר בברצלונה ביולי“

קרא עוד

אנחנו היינו בברצלונה שלושה ימים ביולי השנה מתאריך 9-11 ליולי. מזג האוויר היה חם כמו בארץ, כל היום הסתובבתי עם מכנסי שורט קצרים וגופיות. גם בערב אותו דבר שמלות קצרות עם כתפיות. לא היה צריך שום עליונית ושום כלום, היה פשוט חם בכל שעה שהיינו שם יום ולילה.

מזג האוויר נע ביום בין 30-33 ובלילה בין 21-23 מעלות. לסיכום – להביא קצר, מי שסובל מקור יכול להביא מקסימום עליונית, לא מעבר. בכל מקרה תמיד עדיף לבדוק לפני הנסיעה את התחזית בדיוק שלא יהיו הפתעות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של irisavr007
irisavr007

”מזג אויר בברצלונה באפריל“

קרא עוד

חזרנו זה עתה מברצלונה. לכל מי שמעוניין לנסוע לטייל בתקופה זו בשנה, דעו כי מזג האוויר יחסית קריר. בשעות היום כשהשמש במיטבה יחסית חם, אבל בשעות אחה”צ המוקדמות מתחיל להתקרר, כך שתחזיקו בקרבתכם מעיל.

רחצה בחופי קוסטה בראווה לא באה בחשבון בתקופה זו.

בקיצור - קחו איתכם בגדים חמים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של DaliaBCN
DaliaBCN

”ברצלונה יפה בכל עונה!“

קרא עוד

ביקרתי בברצלונה מספר פעמים בשנה. במאי כאשר מזג האוויר נינוח -לא חם מדי ולא קפוא, הכי כדאי לטוס, אבל כאן נכנסת בעיית המחירים. הם מוקפצים לאלפי יורו למספר לילות לכן מי שיכול להרשות לעצמו, מאי יוני ספטמבר ואוקטובר הם חודשים מצוינים עם מזג אויר מדהים. אך גם בחודשי החורף הקרים (דצמבר ינואר) ברצלונה מלאה בכל טוב. גשמים עזים באים לביקור פעמים אחדות וקר.

לפי דעתי עדיף לטייל עם צעיף ומעיל חמימים ולא בגופייה כשחם ומזיעים. יצא לי להיות בעיר המדהימה הזאת בתאריכים 20.12-1.1, חג המולד, כל העיר הייתה מפוצצת באורות ועצי אשוח, קישוטים ואנשים מלאי שמחה.

הכפור ואוירת החג עשו את העיר נוצצת. הקור בהחלט לא היווה מכשול או הפרעה מסוימת לטיול שלנו. ברצלונה מלאה בכל כך הרבה דברים מרתקים שמזג האוויר בדרך כלל האחרון שמשפיע. זהו בינתיים, מקווה שעזרתי קצת בהחלטות – שרק תיהנו ותבלו ברצלונה עיר נדירה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של noammor
noammor

”מזג אוויר בברצלונה בחודש אוגוסט“

קרא עוד

באוגוסט האחרון אני ובן זוגי טסנו לברצלונה לתקופה של שבוע. מניסיון וביקורים קודמים באירופה, האמנו שיהיה קריר, אך ברגע שנחתנו חיכתה לנו הפתעה נעימה מאוד - מזג אוויר חמים! אוויר חמים, שמש כיפית, רוחות קרירות וכמעט ללא לחות. קטע נוסף ומגניב שמצאנו – כשעומדים בשמש חם, וכשעומדים בצל קריר (שלא כמו בארץ), גם ביום וגם בלילה אפשר בכיף ללבוש בכיף בגדים קצרים. באחד הבקרים לקראת סוף החודש, תפס אותנו טפטוף קליל שחלף לאחר 10 דקות. זה היה בוקר סגרירי שהתבהר די מהר. חודש אוגוסט לביקור בברצלונה - מומלץ מאוד!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rona 2
rona 2

”מזג האוויר בברצלונה בתחילת יוני“

קרא עוד

היינו בברצלונה בתחילת חודש יוני. מזג האוויר בעונה הזאת שם הוא לא ממש יציב. היינו שם שבוע, מתוכו היו יומיים לסירוגין שהיה גשום, אבל לא קר. שאר הימים היו נעימים עם שמש ואפשר היה ללכת עם גופיות וחולצות קצרות.

כשנסענו להר המונסרט, למעלה היה לנו קר עם הקצר שלבשנו, שהולכים לשם כדאי ללבוש ארוך כי קר יותר שם מאשר במקומות הרגילים בברצלונה.

בקשר לים - כשאנחנו נסענו אי אפשר היה להיכנס למים, המים פשוט היו קרים מידי לשחייה. החופים של ברצלונה וקוסטה ברווה היו ברוב הימים שוממים וכשכבר היה יותר חם היו אנשים בחוף אבל מספר מועט של אנשים נכנסו למים. אם אתם רוצים לשחות בים, במים לא קרים, סעו רק ביולי אוגוסט.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על עונות ומזג אויר בברצלונה

אין עדיין פוסטים על עונות ומזג אויר בברצלונה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם