מוזיאון פואבלו אספניול
Poble Espanyol

4.2
(13)
הוסף לטיול שלי
מוזיאון פואבלו אספניול צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (1) מתוך אתר tiqets
מוזיאון פואבלו אספניול צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (2) מתוך אתר tiqets
מוזיאון פואבלו אספניול צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (3) מתוך אתר tiqets
מוזיאון פואבלו אספניול צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (4) מתוך אתר tiqets
מוזיאון פואבלו אספניול צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (5) מתוך אתר tiqets
מוזיאון פואבלו אספניול צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (6) מתוך אתר tiqets
מוזיאון פואבלו אספניול - למטייל (7) מתוף הטיפ של מיכל בן אריה
מוזיאון פואבלו אספניול מתוך הטיפ של hilit_f - למטייל (8) מתוך הטיפ של hilit_f
מוזיאון פואבלו אספניול מתוך הטיפ של hilit_f - למטייל (9) מתוך הטיפ של hilit_f
מוזיאון פואבלו אספניול מתוך הטיפ של hilit_f - למטייל (10) מתוך הטיפ של hilit_f
מוזיאון פואבלו אספניול מתוך הטיפ של מיכל בן אריה - למטייל (11) מתוך הטיפ של מיכל בן אריה
מוזיאון פואבלו אספניול מתוך הטיפ של מיכל בן אריה - למטייל (12) מתוך הטיפ של מיכל בן אריה
מוזיאון פואבלו אספניול מתוך הטיפ של מיכל בן אריה - למטייל (13) מתוך הטיפ של מיכל בן אריה
Av Francesc Ferrer i Guardia, 13, 08038 Barcelona, Barcelona, Spain
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

הכפר הספרדי פואבלו אספניול ( Poble Espanyol ) נמצא במעלה גבעת מונז'איק. הפארק הוא למעשה מוזיאון פתוח שנבנה לקראת התערוכה העולמית בשנת 1929 ומציג מבנים לדוגמא, המחקים את סגנונות הבנייה הייחודיים באזורים שונים בספרד. בחלק מהביתנים ממוקמים בעלי מלאכה שמדגימים את עבודתם (גילוף, שזירה, נגרות, שיש, זכוכית וציור). במקום כיכרות, מסעדות, בתי קפה, חנויות בגדים ומזכרות. בערבים ונפתחים שם מועדונים, בארים כשברקע מנגנת תזמורת למטיילים.

חסכו זמן וכסף! הזמינו כרטיסים מראש

מה חושבים מטיילים על מוזיאון פואבלו אספניול

4.2
13 מדרגים
8
1
1
1
1

13 המלצות על מוזיאון פואבלו אספניול

תמונת הפרופיל של hilit_f
hilit_f

”מלאכותי, מצועצע ומאכזב. אפשר לוותר אם אתם בלי ילדים“

קרא עוד

אחד המקומות הכי מיותרים שהייתי בהם בברצלונה. בדר״כ אין לי בעיה עם מקומות מתויירים וממוסחרים אבל זה שבר את כל הגבולות - זה הרגיש כ״כ מלאכותי, מצועצע ולא אותנטי, החל מבתי הקפה וכלה בדמויות המחופשות שהסתובבו שם. אולי נחמד לילדים, אבל אם אתם נוסעים בזוג - הייתי לגמרי מוותרת, לא שווה את הזמן והכסף.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ginga711
ginga711

”מוזיאון פואבלו אספניול פשוט וקסום“

קרא עוד

מקום מאוד תיירותי, אבל גם מאוד נעים ויפה. חנויות עם מוצרים יפים, בחלקם במחירים לא מאוד יקרים. היה מופע אורקולי קצר (10 דקות) של הפסטיבלים בספרד - מקסים! לא מקום של "ואו" אבל יש בו קסם רב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של barbel
barbel

”הארכיטקטורה המיוחדת של ספרד במקום אחד“

קרא עוד

למי מכם שמבקר בברצלונה, הרשו לי להמליץ על אתר מיוחד במינו, שמרכז את צורות הבניה והחיים המיוחדות בכל רחבי ספרד, למקום אחד. השיטוט בין סמטאות המוזיאון, בהנחה שלא חם כל כך, מאוד מרתק, ומראה את צורות החיים והבנייה השונות לאורך ההסטורה של ספרד. אין צורך לקנות כרטיסים מראש, אך רצוי להגיע מוקדם ככל האפשר, בעיקר אם הימים כבר ימי קיץ והשמש קופחת. במקום שזורות חנויות שונות של אמנים שונים שמהם ניתן לרכוש חפצי אומנות המיוחדים כל אחד לאותו איזור בספרד.

יש גם מיצגים אורקוליים המתארים כל איזור בספרד, ואת הייחודיות שלו - מאוד מרשים לשבת ולצפות בכל אחד מהמיצגים. כמו כל מקום תיירותי יש גם מסעדות לא רעות, שמשמשות גם כמקום מנוחה לתיירים. חוויה מומלצת ולחא כל כך יקרה (14 אירו למבוגר)

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מיכל בן אריה
מיכל בן אריה

”פואבלו אספניול - שוטטות ברחבי ספרד“

קרא עוד

הכפר פואבלו אספניול נבנה לקראת תערוכת בשנת 1929 ולאחריה הוחלט להשאירו. הכפר בנוי מבתים, כנסיות וכיכרות המוכרים בכל רחבי ספרד. בכניסה מקבלים מפה וכך קל להתמצא. בחלק מהבתים יש חנויות ובאחרים סדנאות ובתי מלאכה בהם אפשר לראות את האומן בפעולה. כמו כן מבחר בתי קפה ומסעדות.

שעות הפתיחה: שבת משעה 9:00-17:00

ראשון משעה 9:00-24:00

שני משעה 9:99-20:00

שלישי עד חמישי 9:00-14:00

שישי 9:00-16:00

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של tab
tab

”חוויה לכל הגילאים“

קרא עוד

מתחם סגור שייחודיותו אינה ניכרת מבחוץ, אך משתיכנסו תגלו את יופיו. יש לרכוש כרטיסים ע”מ להיכנס (מומלץ להביא קופונים מעלוני תיירות המחולקים חינם בבתי מלון, שיחסכו לכם כמה אירו טובים, בהתאם לגודל המשפחה, אותם תבזבזו במילא בפנים).

בכניסה תקבלו מפה המפרטת את מגוון האפשרויות שמציע המקום, וביניהן בתי עסק שונים, בהם מוצגות מלאכות יד על ידי אומנים המדגימים את הליך הייצור במקום: ניפוח זכוכיות, תכשיטנות, מוצרי עור ונעליים. 

כמו כן, תוכלו להיכנס למוזיאון המצוי במקום, להתרשם מסגנונות הבניה המגוונים, לאכול במגוון רחב של מסעדות ובתי קפה, ואפילו לטעום במגוון מקומות. המקום סגור לכלי רכב ועל כן בטוח לשוטטות עם ילדים (מומלץ לשמור עליהם בכניסה לחנויות!).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של adilee55
adilee55

”"הכפר הספרדי" ייחודי ומעניין“

קרא עוד

הכפר הספרדי נמצא במעלה גבעת מנז'איק. המקום הוקם ב-1929 ובו תצוגה של סגנונות בנייה ספרדית. במקום כיכרות, מסעדות, בתי קפה, דוכני מזכרות ובגדים. בערב מועדונים, בארים, ערב פלמנקו. במקום מבנים המהווים חיקויים של בתים המאפיינים אזורים שונים של ספרד. בחלק מהביתנים ממוקמים בעלי מלאכה המדגימים את עבודתם כגון גילוף, שזירה, נגרות, זכוכית וכו'. אחד המבנים המרשימים הוא Utebo מאזור סאראגוסה. המקום יפה וכייפי, אטרקציה מרשימה, לא לוותר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yair.gil2
yair.gil2

”פואבלו אספניול ברצלונה - חוויה נעימה“

קרא עוד

האתר נמצא בסמוך לכיכר אספניה ולמזרקות הקסם, במורדות הר מונז'ואיק בברצלונה. זהו מעין “מוזיאון פתוח” שנבנה בשנות ה-20 של המאה הקודמת, במטרה לייצג את המגוון של חבלי ספרד השונים. כל איזור בכפר נקרא על שם אחד המחוזות בספרד וכולל שחזורים של בניינים ידועים או טיפוסיים מאותו איזור, אמנות אופיינית וכמובן אוכל אופייני. הדעות חלוקות לגבי האתר הזה אבל אנחנו אהבנו אותו, הכל נעים ומטופח. בחלק מהמקומות אפשר לראות את האמנים במלאכתם כולל כאלה שלא ראינו במקומות אחרים כמו בניית גיטרות, עבודות בעור, תכשיטים ופסלונים מגרוטאות מתכת, ועוד. גם חלק מעבודות האמנות בחנויות מקוריות ומיוחדות, ולא ראינו כמוהן בעיר בהמשך. יש גן פסלים גדול וגם יציאה למסלול העובר בגינת נוף ים תיכוני שלא בדקנו. יש גם מסעדות ובתי קפה בכל פינה (וגם מועדון פלמנקו ידוע), אבל לא התעכבנו. בערב זה אמור להיות איזור בילוי וחיי לילה (יש גם הופעות מוזיקה), אבל לא חזרנו. בסך הכל בילינו שם כשעתיים נעימות אחר הצהריים. הכניסה בתשלום (12 אירו).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של lse
lse

”פואבלו אספניול - שווה ביקור“

קרא עוד

זהו מתחם בברצלונה שבנוי כמו כפר או שכונה עתיקה ומציג בנייה ספרדית בסגנונות שונים.

כל המבנים הם בגודל מלא, כמובן. זו שכונה שנבנתה לתצוגה ב-1929, פעם שימשה גם למגורים ובתי מלון, והיום פתוחה רק למבקרים. בבנייינים יש מגוון של בתי קפה, מסעדות, חניויות וגלריות. ממש נחמד להסתובב שם. מרגיש כמו עיירה קטנה ועתיקה.

אפשר בכניסה לשכור גם הדרכה באוזניות. מלבד ההסבר הכללי על המקום, שהיה מעניין, שאר ההסברים היו קשורים לאדריכלות והיו קצת מייגיעים למי שלא מתעניין בכך. למרות זאת כדי להקשיב.

אז בקיצור, מומלץ מאוד, גם לילדים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של BAC1
BAC1

”פואבלו אספניול“

קרא עוד

פואבלו אספניול - לא להחמיץ. נבנה בתחילת המאה ה-20 לתערוכה העולמית במטרה להרוס לאחר התערוכה, אבל במזל גדול הדבר לא נעשה. על שטח עצום בגודלו (בחוברת שניתנת באתר מוגדר השטח כ-4 פעמים איצטדיון ברסה) נמצאים מבנים המשקפים את כל סגנונות הבניה באזורים השונים של ספרד בתקופות השונות. כיום נמצאים בבתים סדנאות וחנויות של אומנים שונים. לא להחמיץ את עושה הזכוכית שמול עיני הקהל מכין פריטים שונים. בכניסה למתחם משמאל ישנה מסעדה איטלקית טובה שלהפתעתנו לא היתה מלכודת תיירים כמצופה במקומות שכאלו - לא בטיב האוכל שהיה מצויין ולא במחיר שהיה סביר ביותר. קחו את הזמן לשוטטות בכיף בין המבנים, הסדנאות והחנויות (אפילו רק כדי לשטוף את העיניים). הכניסה בתשלום. הנחה לסטודנטים ואזרחים ותיקים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ncncnc
ncncnc

”פואבלו אספניול “

קרא עוד

נסענו לפואבלו אספניול בזמן הביקור שלנו בברצלונה לפני כחודש. מדובר בכפר ספרדי או ליתר דיוק אזור המורכב ממבנים המהווים חיקויים מדויקים של בתים המאפיינים אזורים שונים בספרד. המקום מאוד ממוסחר, הכניסה למתחם באופן ביזרי היא בתשלום. אני אומרת ביזרי מאחר וכל האזור זה בעצם מתח של חנויות ומסעדות. מרגישים כאילו שילמת כסף להכנס לקניון וגם במסעדות המחירים גבוהים. לדעתי אפשר לוותר, לשיקולכם.

הטיפ עזר לך?

חסכו זמן וכסף! הזמינו כרטיסים מראש

כתבות על מוזיאון פואבלו אספניול

מתוך הבלוגים - פוסטים על מוזיאון פואבלו אספניול

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה לברצלונה

אטרקציות בברצלונה

מלונות ומקומות לינה בברצלונה

מדריכים ונותני שירות בברצלונה

נהגים בברצלונה

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

יוצאים לטיול הגדול: בר ושני עפים על העולם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי