אדריאנה
Adriana

5
(4)
Bucharest, Romania
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על אדריאנה

5
4 מדרגים
4
0
0
0
0

4 המלצות על אדריאנה

תמונת הפרופיל של haim.botzer
haim.botzer

”מדריכה ברומניה מצויינת“

קרא עוד

היינו 4 זוגות (70+) הזמנו את אדריאנה יחד עם נהג בשם ואסילי (נהג מדהים ואדם מקסים) להדריך אותנו לטיול ברומניה במשך 9 ימים. הצפיות שלנו לא היו גבוהות במיוחד ונסענו בעיקר בגלל החברים. בגלל אדריאנה המקסימה שדיברתי עברית מצויינת הטיול היה נהדר. אני מאוד ממליץ עליה היא אינה יקרה, נוחה מאוד וגמישה אבל מעל הכל אישיות מקסימה. מי שמשתמש בשורותיה פשוט מרוויח. בהצלחה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Yosi Levi_4044754
Yosi Levi_4044754

”מדריכה מעולה ברומניה דוברת עברית מצויינת“

קרא עוד

ביוני 19, ביקרנו ברומניה. טיילנו כל המשפחה עם מדריכה מעולה דוברת עברית מצויינת ששמה אדריאנה. אדיראנה אספה אותנו משדה התעופה בבוקרשט ומשם עשינו טיול מקיף ברומניה במשך שבועיים. הודות לאדריאנה, גרנו במלונות מצויינים ולא יקרים וכן אכלנו במסעדות טובות בעלויות לא גדולות. הנסיעה היתה בריכבה החדיש של אדריאנה שבו יש 6 מקומות ישיבה + נהג.

ביקרנו במקומות כמו בראשוב על שלל אתריה היהודים כמו בית הכנסת המפואר.סיגישאורה, סיביו, קלוז נאפוקה, סוצ''אבה ועוד מקומות יפים.

אדריאנה מכירה היטב את כל המקומות ואת ההיסטוריה שלהם וידעה לקחת אונו למקומות בהתאם לתחומי ההתענינות שלנו. אדריאנה הינה אישה לבבית וכי שהיתה שנים רבות בישראל היא מכירה את תחומי ההתענינות של הישראלים.

היא גם מוציאה טיולים בקבוצות גדולות כאשר החברה מעמידה לרשותה אוטובוס או רכב טיולים בהתאם לצורך.

ניתן לדבר איתהמהארץ באוטצאפ בעברית.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על אדריאנה

אין עדיין פוסטים על אדריאנה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות