שוק נורדמרקט
Noordermarkt

2.7
(4)
Noordermarkt, 1015 Amsterdam, Netherlands

שוק נורדמרקט נמצא בשכונת יורדאן והוא שוק פשפשים נחמד בו נמכרים מגוון רחב של מוצרים. שוק הפשפשים פועל בימי שני וכולל בעיקר עתיקות, חפצי נוי ומוצרי הלבשה זולים מכל הסוגים. 

בימי שבת וראשון השוק מציע למכירה תוצרת אורגנית טרייה, שכוללת גבינות טבעיות, ביצים אורגניות, דגים טריים, לחמים, דבש, תבלינים ועוד. יש בו גם מזון נע, פירות וירקות, אך גולת הכותרת בשוק האיכרים הזה הן הפטריות. טריות, בצורות שונות ובצבעים שונים. הן נאספות מהיערות השונים בהולנד וצרפת ומגיעות עד לשוק.

מה חושבים מטיילים על שוק נורדמרקט

2.7
4 מדרגים
0
0
2
1
0

4 המלצות על שוק נורדמרקט

תמונת הפרופיל של גולן ש
גולן ש

”שוק פשפשים פופולרי“

קרא עוד

שוק Noordermarkt הוא שוק פשפשים פופולרי בו נמכר מגוון רחב של מוצרים, בעיקר מוצרי יד שנייה. השוק האופנתי מושך אליו קהל צעיר שבא לפשפש בערמות הבגדים הזולים ולחפש מציאות. בימי שני אפשר למצוא בעיקר עתיקות, חפצי נוי ומוצרי הלבשה זולים ואילו בימי שבת בעיקר פירות, ירקות ומוצרים אורגניים. השוק פעיל בימי שני בשעות 09:00-13:00 ובשבתות בשעות 09:00-16:00. הוא נמצא ברחוב Noorderstraat ברובע יורדן לא רחוק מבית אנה פרנק, מצפון לו. אני לא מצאתי שום סיבה לבקר בשוק הזה. Www.noordermarkt-Amsterdam.nl

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של stro22
stro22

”שוק המתקיים בימי שני ברובע יורדן “

קרא עוד

השוק מתקיים בין השעות 9:00 ל-13:00 ברובע יורדן. השוק נעים ומיוחד. יש המון דוכנים של בגדים, תיקים ובהמשך דוכנים של רהיטים וחפצים מיוחדים. אנחנו הסתובבנו שם במשך שעה – שעתיים ונהננו, מצאנו כל מיני דברים. מומלץ!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ronitab1
ronitab1

”שוק יד שנייה באמסטרדם “

קרא עוד

שוק נורדמרקט באמסטרדם, מתקיים בימים שני ושבת. בשוק מוכרים בגדים ישנים בעיקר, כאשר בשבת יש גם תוצרת חקלאית. אנחנו היינו ביום שני. השוק נראה כמו שוק פשפשים זול במהותו ולא כדאי. לא שווה את הזמן שם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גולן ש
גולן ש

”שוק Noordermarkt“

קרא עוד

שוק Noordermarkt הוא המקום לחובבי הדילים והמציאות. השוק נחשב לפופולרי וטרנדי והוא מושך אליו קהל צעיר שבא לפשפש בערמות הבגדים הזולים ולחפש מציאות.

השוק פעיל בימי שני בלבד, בשעות 07:30-13:00 ונמצא ברחוב Noorderstraat ברובע יורדן לא רחוק מבית אנה פרנק.

הטיפ עזר לך?

כתבות על שוק נורדמרקט

מתוך הבלוגים - פוסטים על שוק נורדמרקט

אין עדיין פוסטים על שוק נורדמרקט.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת כרטיסים מראש

בשיתוף Ticketbar