המדריכה יונית אהרונוביץ'
Yonit Aharonovitz

5
(9)
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על המדריכה יונית אהרונוביץ'

5
9 מדרגים
3
0
0
0
0

9 המלצות על המדריכה יונית אהרונוביץ'

תמונת הפרופיל של דובד
דובד

”סיור מודרך עם יונית במוזיאון ד'אורסיי“

קרא עוד

בחודש אוגוסט האחרון ביקרנו אשתי ואני בפריז. יונית הדריכה אותנו במוזיאון. הייתה חוויה מדהימה ומעשירה. למדנו המון על האימפרסיוניזם בזכות הידע העצום של יונית, וכן בשל אופן העברת הידע שהייתה מעניינת ומתאימה למי שאינו מכיר את זרמי האומנות השונים. מומלץ ביותר. שווה כל סנט.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של סחבאק
סחבאק

”חוויה מוזיאלית - מוזיאון דאורסיי פריז, קיץ 2017“

קרא עוד

ההתקשרות עם יונית דרך אתר למטייל הייתה מועילה עניינית וקצרה. קבלנו את כל הפרטים הארגוניים, וכן פרטי תוכן הסיור ומהותו לתאום צפיות.

נפגשנו עם יונית ברחבת המוזיאון, יונית נשאה על צווארה רישיון מדריך מורשה ממשלתי, למוזיאונים בצרפת, ובזכותו הובילה אותנו לכניסה צדדית לעקיפת התור המתמשך.

נעצרנו בשמירת החפצים להתחלת הסיור האימפרסיוניסטי המדהים. הסבריה המדהימים, ידענותה הרבה, ויכולת העברת המידע החזותי, לכלל עושר חוויתי של יונית, גרמו לנו להעצים את החוויה המוזיאלית שטרם חווינו, (למרות ביקורינו במוזיאונים) וכן להעשרת הידע האומנותי הערכי. נעצרנו שוב כעבור כשעתיים בשמירת החפצים כשהזמן חלף לו מבלי משים והותיר טעם של עוד.

תודה ליונית ובהצלחה בלימודי הדוקטורט בפריז.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ארני1
ארני1

”מדריכה מעולה במוזאונים בפריז“

קרא עוד

אנו זוג ששהה מספר ימים בחופשה בפריז. יצרנו קשר בעקבות המלצות גולשים אחרים באתר ״למטייל״ עם יונית ובקשנו הדרכה פרטית עבורנו במוזיאון ד׳אורסיי. הקשר עמה התנהל באמצעות דוא״ל וכן ווטסאפ. יונית מיד שלחה לנו פירוט מסלולי הסיור שהיא מקיימת, משך של כ״א מהם וכן עלותו שכוללת את רכישת הכרטיסים על ידה (דבר שמקל על התייר הממוצע).

במועד שקבענו היא אכן היתה במקום המפגש,ובמשך קרוב ל-3 שעות נתנה לנו הסברים מקיפים על המוזיאון,על התקופה ועל ההקשרים הכלליים שנוגעים ליצירות האמנות אותן ראינו.יונית בהירה בשפתה,נעימה וסבלנית ולה ידע עשיר -דבר שעשה את ההדרכה שלה למרתקת מחד,ומאידך היא עשתה לנו סדר בין התקופות השונות והביטוי האמנותי של כל תקופה. אנו ממליצים בחום על יונית כמדריכה לקבוצה קטנה שמבקשת להיחשף לחווית ביקור שונה במוזיאונים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Maayan Weinstock
Maayan Weinstock

”חוויה בלתי נשכחת במוזיאון אורסיי“

קרא עוד

יונית העבירה לנו הדרכה יוצאת מגדר הרגיל על היצירות האימפרסיוניסטיות במוזיאון אורסיי. היא מדריכה רהוטה וקשובה, בעלת ידע אנציקלופדי באמנויות, ולגלות באמצעותה את היצירות הנפלאות שבמוזיאון זו חוויה רגשית ואינטלקטואלית מופלאה. הסיור איתה קולח, מרתק ובנוי היטב, כך שכולם, ולא רק 'מביני עניין', נהנים ומקבלים ממנו פרספקטיבה ותובנות חדשות על אמנות, היסטוריה, ועל פריז עצמה. מומלץ ביותר!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Maayan Weinstock
Maayan Weinstock

”חוויה בלתי נשכחת במוזיאון אורסיי“

קרא עוד

בעקבות הביקורות באתר הזמנו אצל יונית הדרכה על האימפרסיוניסטים במוזיאון אורסיי, ולא הצטערנו. היא מדריכה רהוטה וקשובה, בעלת ידע אנציקלופדי באמנויות, והסיור שיצרה הוא חוויה רגשית ואינטלקטואלית מדהימה. ההדרכה שלה קולחת, מרתקת ובנויה היטב, כך שכולם, ולא רק 'מביני עניין', נהנים ומקבלים פרספקטיבה מרעננת על אמנות, מוזיאונים ועל פריז עצמה.

מומלץ ביותר!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של inon_eg
inon_eg

”הדרכה בפריז“

קרא עוד

יונית הדריכה אותנו, רעייתי ואנוכי, במוזיאון אורסי. הדרכה מצוינת שהתאימה לאנשים חסרי מושג באומנות. יונית בנתה את המסלול במוזיאון על פי התקופות בהתפתחות האמנות הוסיפה את הרקע המתאים והתעכבה רק ליד תמונות מסוימות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של maayan.lacko
maayan.lacko

”סיור במוזיאון האורסיי עם יונית אהרונוביץ'“

קרא עוד

הגענו אל יונית דרך המלצה באתר, תיאמנו איתה סיור מראש למוזיאון האורסיי. התיאום היה זריז וקליל ונעשה בהתכתבות במייל. הסיור היה נהדר! יונית חכמה ונעימה ולימדה אותנו בצורה רהוטה ומעניינת, אך גם נגישה ומזמינה. נהנינו מחוויה מצויינת ומעשירה ומומלץ ביותר לבקר במוזיאון (בכל מוזיאון) עם סיור.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של zsharony
zsharony

”הדרכה מדהימה בעברית“

קרא עוד

בעקבות המלצה אשר מצאתי באתר, פניתי ליונית אהרונוביץ' לקביעת הדרכה בעברית במוזיאון דורסיי. נעניתי במהרה וקבענו ביחד את ההדרכה בהתאם לנושאים אשר עניינו אותנו ובהתאם לזמנים המאוד מוגבלים שלנו שם.

ההדרכה הייתה מקצועית מצד אחד, אך בשפה המובנת גם לנו (אשר נהנים מאומנות אך לא מבינים בה הרבה). מצד שני, היה היתה מעניינת ומרתקת ומכוונת היטב לתחומי העניין שלנו. בילינו שעתיים במוזיאון וללא ספק הזמן נעלם בלי שנרגיש.

ללא ספק שנחזור על ההדרכה שוב במוזיאון אחר בביקורינו הבא בפריז.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Simha
Simha

”חוויה מעשירה בפריז“

קרא עוד

יונית, ישראלית שהדריכה אותנו במוזיאונים ד׳אורסיי, אורנג׳רי, ואוספי מרכז פומפידו.

ספגנו חוויה עשירה ועמוקה בידע שהעצים את החוויה החזותית שהותירה משקעים וריגושים. פעם ראשונה שהבנו מה/ רואות עינינו ונפעמנו. רמת הידע של המדריכה והעברתו לצופה מרשימים במיוחד.

לא זול במושגים שלנו, אבל שווה את החוויה. מומלץ ביותר!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המדריכה יונית אהרונוביץ'

אין עדיין פוסטים על המדריכה יונית אהרונוביץ'.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות