חברת דיסקבר ווקס פריז
Discover Walks Paris - Paris walking tours

5
(3)
חברת דיסקבר ווקס פריז - למטייל (1) מתוך הטיפ של alon1000
חברת דיסקבר ווקס פריז מתוך הטיפ של alon1000 - למטייל (2) מתוך הטיפ של alon1000
חברת דיסקבר ווקס פריז מתוך הטיפ של alon1000 - למטייל (3) מתוך הטיפ של alon1000
חברת דיסקבר ווקס פריז מתוך הטיפ של alon1000 - למטייל (4) מתוך הטיפ של alon1000
חברת דיסקבר ווקס פריז מתוך הטיפ של alon1000 - למטייל (5) מתוך הטיפ של alon1000
1 Rue Thérèse, 75001 Paris, France
+33 9 70 44 97 24
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על חברת דיסקבר ווקס פריז

5
3 מדרגים
1
0
0
0
0

3 המלצות על חברת דיסקבר ווקס פריז

תמונת הפרופיל של alon1000
alon1000

”סיורי חינמי (כמעט) עם Discover Walks “

קרא עוד

Discover Walks היא חברה שמוציאה סיורים מודרכים בהרבה ערים באירופה על בסיס טיפים בלבד. אהבתם, שלמו כמה שבא לכם, לא אהבתם, אל תשלמו. בפריז יש להם כמה סיורים חינמיים ורצוי להירשם באתר. אנחנו השתתפנו בסיור החינמי ברובע הלטיני שיוצא בכל יום בשעה 14:30 מפסל הסוס שליד הנוטרדאם, סביר להניח שאם תגיעו בזמן תוכלו להשתתף גם אם לא נרשמתם.

סופי, המדריכה שלנו, היא סטודנטית למשפטים באוניברסיטת פריז וגרה ברובע הלטיני. היא מתחילה את הסיור בסיפור על הרובע הלטיני והחיים כאן בימי הביניים. בין האתרים שראינו בסיור – הנוטרדאם, Hotel Dieu, חנות הספרים Shakespeare & Company (מחנויות הספרים היפות בעולם), כנסיית Saint Julien le Pauvre , העץ העתיק בפריז, הגרפיטי הראשון של פריז, ועוד. סופי מלמדת אותנו להבחין בין הבתים המקוריים של הרובע מימי הביניים (בתים קטנים ברחובות צרים) לבין הבתים מתקופת השיפוץ הגדול של אמצע המאה ה-19 (בתים מפוארים ברחובות רחבים).

באזור האוניברסיטאות, יש כאן כמה, אנחנו לומדים קצת על ה”סורבון”. בטח מדהים ללמוד באוניברסיטה ששוכנת במבנים המדהימים האלה ושבה למדו ויקטור הוגו, אדגר דגה ואונורה דה בלזאק. אחרי עוד כמה אתרים פחות מרכזיים ואנחנו מגיעים לפנתיאון שנבנה במאה ה-18 ככנסייה, אך הפך לאנדרטה לכבודם של אנשים חשובים בהיסטוריה של צרפת. בפנתאון קבורים וולטר, ויקטור הוגו, אלכסנדר דיומא, אמיל זולא ועוד. כל נשיא צרפתי זכאי להעביר לכאן דמות משמעותית אחת.

כאן אנחנו נפרדים מסופי. שווה הסיור הזה. מקבלים פרספקטיבה נחמדה של פריז בעיניים מקומיות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של adiara
adiara

”סיור חינמי במונמרטר עם המדריכה ג'וליה“

קרא עוד

יצרתי קשר עם החברה בפריז עוד מהארץ, אבל בדיעבד הסתבר שאין צורך, פשוט להגיע למקום המפגש. באתר מפורטים כל הטיולים והשעות ומקום המפגש. נכון שאלו סיורי חינם, אבל המדריך מצפה שתתן לו/לה טיפ. ג'וליה היתה בהחלט מצוינת והשארנו לה טיפ יפה. הסיור היה באנגלית, אבל יש להם גם בשפות אחרות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של נטע1
נטע1

”סיור חינם בפריז“

קרא עוד

מדובר בסיור הליכה מודרך בפריז, הוא אינו באמת חינמי כיוון שמצופה מהמשתתפים להשאיר טיפ. אני ממליצה בעיקר על סיור בשכונת המונמארט. זו שכונה מאוד מעניינת עם הרבה היסטוריה. המדריך היה קלמנטיין ואני מאוד ממליצה עליו. עשינו גם את הסיור של חברה זו בגדה השמאלית, שהיה נחמד אך לא יותר.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על חברת דיסקבר ווקס פריז

אין עדיין פוסטים על חברת דיסקבר ווקס פריז.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות