מסלול חד יומי בבוקרשט

מסלול חד יומי בבוקרשט - למטייל (1) מתוף הטיפ של danisade
מסלול חד יומי בבוקרשט מתוך הטיפ של danisade - למטייל (2) מתוך הטיפ של danisade
מסלול חד יומי בבוקרשט מתוך הטיפ של danisade - למטייל (3) מתוך הטיפ של danisade
מסלול חד יומי בבוקרשט מתוך הטיפ של danisade - למטייל (4) מתוך הטיפ של danisade
מסלול חד יומי בבוקרשט מתוך הטיפ של danisade - למטייל (5) מתוך הטיפ של danisade
מסלול חד יומי בבוקרשט מתוך הטיפ של danisade - למטייל (6) מתוך הטיפ של danisade
מסלול חד יומי בבוקרשט מתוך הטיפ של ניסים_3947033 - למטייל (7) מתוך הטיפ של ניסים_3947033
מסלול חד יומי בבוקרשט מתוך הטיפ של dorzipi - למטייל (8) מתוך הטיפ של dorzipi
מסלול חד יומי בבוקרשט מתוך הטיפ של dorzipi - למטייל (9) מתוך הטיפ של dorzipi
מסלול חד יומי בבוקרשט מתוך הטיפ של dorzipi - למטייל (10) מתוך הטיפ של dorzipi
מסלול חד יומי בבוקרשט מתוך הטיפ של dorzipi - למטייל (11) מתוך הטיפ של dorzipi
מסלול חד יומי בבוקרשט מתוך הטיפ של dorzipi - למטייל (12) מתוך הטיפ של dorzipi
מסלול חד יומי בבוקרשט מתוך הטיפ של ניסים_3947033 - למטייל (13) מתוך הטיפ של ניסים_3947033
Calea 13 Septembrie, București, Romania

2 המלצות על מסלול חד יומי בבוקרשט

תמונת הפרופיל של danisade
danisade

”טיול יומי מאורגן לטירת דרקולה ארמון פלש ובראשוב מבוקרשט“

קרא עוד

העיר בוקרשט ניתנת למיצוי ביום יומיים, מומלץ מאוד לצאת לטיול יומי פופולארי לאטרקציות מחוץ לעיר. הטיול שלנו עם חברת Mr. Tripp התנהל בצורה מאוד מקצועית ודייקנית עם עצירות רבות. האוטובוס שלנו הכיל 34 מטיילים מכל העולם (ללא ישראלים) , ההדרכה היא באנגלית. האיסוף נעשה מהמלון והאתר הראשון הוא ארמון פלש. מדובר בארמון יפהפה עם גינה מטופחת, שמרשים מאוד גם מבפנים. הסיור בארמון המפואר הוא מרתק ואורך כשעה (ניתן להוסיך 35 ליי כדי לקבל אישור צילום בפנים) ליד הארמון ישנה קפיטריה טובה מאוד עם מחירים זולים.

משם המשכנו לטירת דרקולה - בראן. אין שום קשר בינה לבין הרוזן מלבד הדמיון החיצוני בין כריכת העטיפה של הספר דרקולה לטירה, הטירה הרבה פחות מרשימה מהארמון, אך לעומת זאת בחוץ ישנם דוכנים רבים שמוכרים מזכרות ובגדים. הסיור בטירה אורך פחות משעה.

התחנה האחרונה היא העיר המקסימה בראשוב, שם אכלנו ארוחת צהריים מסורתית מאוחרת (הגענו ב1530) , בכיכר ישנן מסעדות רבות, וניתן באופן עצמאי לבחור במקום הרצוי. לאחר הארוחה עשינו סיור קצר של חצי שעה באיזור כולל מחוץ לבית כנסת.

הטיול כולל נסיעות, וכניסה לכל האטרקציות, אך הוא לא כולל אוכל. הנסיעות תופסות מרכיב רציני ביום הטיול (כ6 שעות) , אך יש זמן לבקר בכל מקום וגם יש עצירות מרובות, הטיול שלנו החל קצת אחרי שמונה בבוקר והסתיים קצת אחרי תשע בערב.

המראות בטיול הזה היו יפים הרבה יותר מהמראות בעיר בוקרשט עצמה.

אנחנו שלמנו באשראי יום קודם במקום עצמו (Mr. Tripp, Calea Victoriei 70) שממוקם באיזור העיר העתיקה מאחר והזמנו את הטיול ספונטנית. המחיר 158€ לזוג. יש כמה חברות שמארגנות את הטיול.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של joegreat
joegreat

”אתרי חובה בבוקרשט על קצה המזלג“

קרא עוד

מסלול טיול יומי בבוקרשט:

  1. בניין הפרלמנט בבוקרשט, יצירה מגלומנית של הרודן הרומני צ'אושסקו ורעייתו, הוא אתר חובה לביקור. אפשר ללכת בנקל לאיבוד בין מאות החדרים, אבל סיור מודרך של כ-50 דקות בהחלט יספיק. הכניסה חינם. אל תהססו להגיע לשם ברגל ולגנוב לגנים ציבוריים ולשדרות יפות (למשכימי קום ושוחרי הליכות מומלץ להקיף את טבעת הרחובות המקיפים את מתחם הפרלמנט – מהלך של כ-30 דקות הליכה מאומצת באוויר הבוקר המוקדם. למרות שמדובר באזור אורבני ומרכזי, אין תנועה רבה בסביבות 6-7 בבוקר.
  2. גני Cismigiu במרכז העיר משרים אווירה מיוחדת: שוטטו בשבילים, תהנו מהירוק ומהאווירה, שוטו באגם, האכילו ציפורים, שחקו שחמט ונוחו מעמל יומכם.
  3. קחו מונית או צעדו ברגל לשדרה הרחבה של Soseaua Kiseleff המשתרעת על אזור יפהפה רצוף בתים וגנים.
  4. שדרת ויקטוריה: רחוב יוקרתי עם בתי מלון ומבנים מפוארים, חנויות נוצצות וגם כיכר המהפכה והאטנאום הרומני (אולם קונצרטים מדהים שחובה לבקר בו).
  5. “שער הניצחון” – עדיף, לטעמי, בנסיעת תיור מרוכזת באוטובוס הפתוח של הסיטי-תור. שווה לעבור במקום גם בשעות הלילה כשהשער מואר.
  6. בית הכנסת היהודי קוראל. בית הכנסת המרכזי של יהודי העיר בסגנון רפורמי. מבנה מרשים שהזכיר לי בתי כנסת אחרים, כמו בבודפסט ובווינה.
  7. רובע ליפסקאני: כדאי להגיע בערב ל“עיר העתיקה” של בוקרשט, לשוטט ברחובות הקטנים, להנות מהאווירה ומהבניינים הישנים ולבסוף להתיישב בבית קפה ולהזמין תה ירוק.
  8. מסעדה רומנית טיפוסית לא מתויירת וזאת לפי המלצה ברורה של אנשי הקבלה במלון. אל תתפתו למסעדות יוקרה יקרות. מסעדה עממית כדי לטעום ממליגה עם שמנת וגבינת עיזים ומטעמים אחרים. נסענו עם מונית לאחת כזו באיזה רחוב נידח, תענוג צרוף, אך לצערי לא שמרתי את השם.
  9.  
הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסלול חד יומי בבוקרשט

אין עדיין פוסטים על מסלול חד יומי בבוקרשט.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות